• Кубок Мира 2018 «Свободная пирамида», 1-й этап, мужчины Кубок Мира 2018 «Свободная пирамида», 1-й этап, женщины //
  •   Кажется невероятным, но Кузьмин, один из самых ярких и талантливых российских бильярдистов последних десяти-двенадцати лет, вице-чемпион мира и чемпион мира в команде, победитель многих международных турниров, выиграл чемпионат России впервые в карьере (Павел Кузьмин играл кием луцкого мастера Алексея Ариванюка).

 


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України 2010
з більярдного спорту
"Динамічна піраміда - Парний залік"
серед юніорів
17-19 грудня 2010 р.


 


1. Мета та завданняЗмагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2010 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.


2. Керівництво змаганнямиКерівництво змаганнями здійснює Департамент фізичної культури Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі – Міністерство), Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація) та Миколаївський обласний осередок Федерації.


3. Учасники змаганьУ змаганнях беруть участь спортсмени з Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та м. Севастополя.

Команда складається із 2-х спортсменів:
1 юніор - 1992 р.н. або 1 юнак - 1995 р.н. та 1 дівчинка - 1992 р.н. та молодше.
Від кожної з областей можлива участь більш ніж однієї пари спортсменів.

До участі у змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени , які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.


4. ФінансуванняВитрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


5. ЗаявкиОсобисті заявки від спортсменів приймаються місцевими обласними осередками Національної федерації "Федерації спортивного більярду України" за територіальною ознакою. У разі відсутності територіального осередку в області, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б,
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75,
e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї , молоді та спорту ОДА , відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.


6. Програма змагань17 грудня 2010 р.
День приїзду
18 грудня 2010 р.
10.00 – 10.30 відкриття змагань
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
19 грудня 2010 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання
Підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.


7. НагородженняПереможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами, медалями.


8. Місце проведення змаганьСб/к "Злата"
м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 8


З усіх питань звертатись до Голови Миколаївського обласного осередку Федерації Білоуса Олександра: тел. (067)509-79-16

Федерация спортивного бильярда Украины

Лента новостей