ПОЛОЖЕННЯ
про проведення другого відкритого любительського турніру від компанії «BUFFALO»
«Вільна піраміда» (за правилами «Премьер-ліги Buffalo»)
18 – 19 травня 20113 року.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку та популяризації більярдного спорту «Піраміда», підвищення майстерності спортсменів.

1.2. Керівництво змаганнями
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює більярдний клуб «Buffalo» та більярдна фабрика «Buffalo».
Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на Головну суддівську колегію, сформовану БК « Buffalo».

1.3. Учасники змагань
Змагання проводяться згідно з діючими правилами з більярдного спорту «Піраміда», які відповідають міжнародним правилам, затверджені Міжнародним Комітетом з «Піраміди», Національною Федерацією Спортивного Більярду України, Міністерством сім’ї молоді та спорту України. Рішення по спірним ситуаціям, які не оговорені в правилах - приймає Головний суддя змагань.
До участі в змаганнях допускаються УСІ спортсмени любителі які не мають звань КМС, МС, МСМК, ЗМС з усіх регіонів України (не в залежності від приналежності до Федерацій), а також спортсмени з інших країн.
Реєстрація та жеребкування учасників проводиться в день початку змагань. Змагання особисті. Склад учасників необмежений.
Форма одягу учасників вільна (за умови дотримання норм одягу на змаганнях ).


1.4. Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально-відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ” : підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.

1.5. Умови проведення та фінансування
Витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів BUFFALO групп.
Благодійний внесок складає у чоловіків 150,00 грн., у жінок та дітей віком до 14 років 100 грн.
Гарантований призовий фонд відкритого любительського турніру від компанії «BUFFALO» складає 10000,00 грн.
На 8 місць
1 місце – 3500 грн. 2 місце – 2100 грн. 3 місце – 1000 грн. 3 місце – 1000 грн.
5-8 місце – 600 грн.


1. 6. Нагородження
На відкритому любительського турніру від компанії «BUFFALO» від організаторів змагань переможець та призери нагороджуються дипломами відповідного достоїнства.
Турнір проводиться за європейською системою. Гра - «Вільна піраміда» за правилами «Премьер-ліги Buffalo».
Учасники розсіюються згідно територіальної приналежності.

На відкритому любительського турніру від компанії «BUFFALO» переможці в особистому заліку визначаються у півфінальних та фінальній зустрічах. Зустрічі за третє місце не проводяться. Обидва учасника посідають третє місце у підсумковому протоколі. Кожному учаснику змагань на етапах Кубка нараховуються очки відповідно до зайнятого місця.

Керівник змагань Міронічев Андрій 067 257 51 58 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Головний суддя змагань Бойко Сергій 067 507 92 35 Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Дане Положення - офіційний виклик на змагання

Лента новостей