ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритого аматорського турніру 
від компанії «Buffalo» та фірми «Cassone»

Піраміда “Buffalo”


22-23 лютого 2014 року
Розминка та реєстрація 10-00 Початок змагань 11-00


1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку та популяризації більярдного спорту, підвищення майстерності спортсменів.

2. Керівництво змаганнями
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснює більярдний клуб «Buffalo» та більярдна фабрика «Buffalo».
Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається  на Головну суддівську колегію, сформовану БК « Buffalo».

3. Учасники змагань

3.1 До участі в змаганнях допускаються спортсмени аматори які не мають звань КМС, МС, МСМК, ЗМС з усіх регіонів України. До участі у турнірі не допускаються гравці, які не мають звання, але мають  рівень гри КМС та МС.

3.3 Візначення рівня гри та рішення про допущення або недопущення гравця приймає Головна суддівська колегія.Перед поїздкою на турнір рекомендуємо завчасно звернутись до головного судді турніру за визначенням вашого рівня. Попередній перелік гравців, що не допускаються до турніру, викладений в таблиці пункту 7.

3.4 Реєстрація та жеребкування учасників проводиться в день початку змагань. Змагання особисті. Склад учасників  необмежений.

4. Форма одягу 
Форма одягу учасників вільна (за умови дотримання норм одягу на змаганнях).

5. Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 „Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально-відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів ” : підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.

6. Умови проведення та фінансування

6.1 Змагання проводяться згідно з діючими правилами Прем’єр-ліги “Buffalo”. Турнір проводиться за європейською системою. Учасники розсіюються згідно територіальної приналежності.

6.2 Переможці в особистому заліку визначаються у півфінальних та фінальній зустрічах. Зустрічі за третє місце не проводяться. Обидва учасника посідають третє місце у підсумковому протоколі. Кожному учаснику змагань на етапах Кубка нараховуються очки відповідно до зайнятого місця. Переможці та призери нагороджуються  дипломами відповідного достоїнства.

6.3 Благодійний внесок складає:  для чоловіків 200,00грн, для жінок та юнаків віком до 14 років 150,00грн, для ветеранів (від 60 років) 50грн.

6.4 Гарантований призовий фонд складає 10000,00 грн.    
Розподіл призового фонду
1 місце – 3500грн
2 місце – 2100грн
3-3 місце – 1000грн 
5-8 місце – 600грн
7. Список спортсменів які не допускаються до змагань:

Алексашин Юрий
Белецкий Дмитрий
Березовский Артур
Брижатый Тимофей
Говтва Даниил
Илаев Мурат
Климов Александр
Козачек Константин
Кравченко Артур
Лазоренко Сергей
Ли Артур
Лозицкий Алексей
Мацкевич Алексей
Менюк Анатолий
Никулин Михаил
Одарюк Алексей
Осычнюк Максим
Поляков Артур
Прохоренко Владислав
Сивохин Николай
Стольников Антон
Шиманский Максим
Шульженко Алексей
Шумелюк Александр
Яковлев Андрей
Смирнов Юрий

Список може бути змінений або доповнений за розглядом суддівської колегії.

Керівник змагань      Міронічев Андрій  067 257 51 58  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Головний суддя змагань   Бойко Сергій  067 507 92 35  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Лента новостей