ПОЛОЖЕННЯпро  міжобласний турнірз більярдного спорту Різдвяний кубок “Поділля - 2015“Комбінована піраміда”                 1.Мета і завдання.
 1.  Міжобласний турнір з більярдного спорту проводиться з метою:
 • широкого залучення населення до занять фізичної культури та спорту;

 • подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в області. 2. Керівництво проведення турніру.
 1.  Керівництво турніру здійснює Управління сім”ї , молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницький обласний осередок  ФСБУ, суддівська колегія осередку ФСБУ. 3.Загальні умови проведення турніру.3.1. Турнір проводиться відповідно до Єдиного календарного плану Управління з питань фізичної культури та спорту Хмельницької облдержадміністрації  за чинними Правилами змагань з більярдного спорту, затвердженими ФСБУ та Мінмолодьспорту України. 4.Порядок підготовки спортивних споруд та дотриманнябезпеки учасників і глядачів під час проведення турніру.
 1. У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998року №2025 “Про порядок підготовки спортивних місць для проведення масових спортивних та культурно видовищних заходів”:
 • підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;

 • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України. 5.Учасники турніру.5.1. До участі у міжобласному турнірі Різдвяний кубок “Поділля - 2015” допускаються спортсмени міст та районів Хмельницької та інших областей України.5.2. Змагання проводяться згідно діючих правил гри в більярд.5.3. Ігри проводяться за європейською системою з виходом в олімпійку.                10-11 січня       -          з 11 - 00     -     відбіркові ігри , фінальні ігри.6.Порядок проведення змагань.6.1. Міжобласний турнір проводиться в м. Хмельницькому з 10-11 січня 2015 року в          більярдному клубі “Вояж” по вул.Староконстянтинівське шосе, 26      Приїзд учасників на турнір             -            09 січня 2015 року ;      Початок турніру                               -             10 січня 2015 року о 11-00.Засідання суддівської колегії з учасниками турніру 10 січня 2015 року о 10-00 годині в      приміщенні  більярдного клубу “Вояж”.  7. Фінансові умови проведення турніру.
 1. Витрати на відрядження учасників турніру і тренерів, страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, сплата за помешкання, добові  несуть організації, що відряджають. Благодійний внесок – 300 грн. 8.Заявки.
 1. Заявки надаються  за 7 днів до початку турніру на адресу Хмельницького обласного осередку ФСБУ : 29000, м.Хмельницький вул. Проскурівська, 40Тел/факс  (0382)74-22-44. Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Медичні довідки, паспорт або свідоцтво про народження, кваліфікаційна книжка             спортсмена – подаються безпосередньо до мандатної комісії. 9. Нагородження.
 1. Спортсмен, який  посів перше місце, нагороджується медаллю, дипломом, кубком та цінним призом.

 2. Спортсмени, які посіли 2 та 3 місце нагороджуються медалями, дипломами відповідного ступеня та цінними призами.

 3. Спортсмени , які посіли 5- 8 місця  цінними призами.  Це положення є офіційним викликом на турнір.   Додатокдо положення міжобласний турнірз більярдного спорту Різдвяний кубок “Поділля - 2015”“Комбінована піраміда”.                                                    Призовий фонд:                                     1 місце –                            4000,00 грн.                                                            2 місце –                            2000,00 грн.                                                        3-4  місце –                            1000,00 грн.                                         5-8  місце –                              500,00 грн.                                                  Може бути збільшений при  кількості  більше 32 учасників.


Лента новостей