Бильярдный клуб
Бинго

Бильярдный клуб Бинго
Столы:

пирамида8

пул8

снукер4

2019-03-25 12-00-55

billiard.net.ua

Jayson Shaw - спортсмен грудня 2020

Міжнародна Асоціація Всесвітніх Ігор (International World Games Association) вперше назвала більярдиста Спортсменом місяця - Jayson Shaw пуліст з Великобританії став спортсменом грудня 2020 року. Це чудова новина для всього більярдного спорту, адже, вперше в історії спортсмена-більярдиста було відзначено такою нагородою. Детальніше. 
billiard.net.ua

Анонс

Анонс! Командний (парний 2*2) Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2021 Кубок України серед юнаків віком до 12 років включно з Вільної піраміди 2021 28.01-01.02 2021 року, м. Світловодськ. Положення

 

billiard.net.ua

Анонс!

Чемпіонат України серед жінок Снукер 6-red, 5-7лютого 2021 р., м. Кропивницький, Академія снукеру Кропивницький

Положення 

 

Чемпіонат України серед чоловіків Снукер 6-red, 5-7лютого 2021 р., місто Київ, БК "Лідер"

Положення  

billiard.net.ua

УВАГА, УВАГА, УВАГА

Починаючи з січня 2021 року до участі в будь-яких офіційних змаганнях Федерації спортивного більярду України НЕ допускатимуться спортсмени без наступного документу, наданого Головному судді змагань: ОРИГІНАЛ іменної заявки, завіреної печаткою та підписом керівництва ОБЛАСНОГО управління спорту та печаткою і підписом ЛІКАРЯ.

ВИЙНЯТКИ: якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов’язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань  ОРИГІНАЛ довідки про допуск на конкретні змагання від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря (печатка та підпис лікаря в заліковій книжці на півроку).

billiard.net.ua

Анонс!

Відкрито реєстрацію на Кубок України серед чоловіків та жінок Пул-9 (І етап).

Змагання проходитимуть з 22 по 24 січня 2021р. в місті Києві, БК «Бінго» (чоловіки), «Школа більярдної майстерності НУФВСУ» (жінки).

Реєстрація чоловіки 

Реєстрація жінки 

Положення 

billiard.net.ua

2021

Прийміть наші найщиріші вітання з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим!

У Новому 2021 році бажаємо усім міцного здоров’я, щастя, душевної стійкості та невичерпної енергії, миру та злагоди.

Нехай разом зі старим роком підуть у минуле всі негаразди та печалі, а різдвяна зоря наповнить життя радістю та світлом. 

Яскравих перемог та нових звершень!

billiard.net.ua

Дорогі друзі!

На сайті Федерації спортивного більярду України опубліковано національний календарний план змагань з більярдного спорту на 2021 рік - Календар 2021.   Зверніть увагу, у зв'язку із складною епідеміологічною ситуацією в Україні та у світі, до календарного плану періодично будуть вноситись зміни.
billiard.net.ua

Чемпіонат України 2020 "Пул" - результати

Результати головних змагань року з пулу серед чоловіків та жінок, які проходили 14-19.12.2020 року в місті Києві. Чемпіонат України з пулу «14+1», чоловіки: 1. Пацура Віталій (Київ); 2. Лялін Ігор (Київ); 3. Мороз Миколай (Дніпро); 4. Скворцов В’ячеслав (Київ). Чемпіонат України з пулу «14+1», жінки: 1. Жигайлова Любов (Київ); 2. Нагорна Вікторія (Київ); 3. Соломка Богдана (Київ); 4. Лихолат Віра (Дніпро).   Чемпіонат України з пулу «10-ка», чоловіки: 1. Пацура Віталій (Київ); 2. Руденко Іван (Київ); 3. Кобець Валентин (Дніпро); 4. Руденко Никита (Київ). Чемпіонат України з пулу «10-ка», жінки: 1. Нагорна Вікторія (Київ); 2. Жигайлова Любов (Київ); 3. Лихолат Віра (Дніпро); 4. Каляєва Марина (Дніпро).   Чемпіонат України з пулу «8-ка», чоловіки: 1. Мороз Миколай (Дніпро); 2. Руденко Нікіта (Київ). 3. Пацура Віталій (Київ); 3. Каляєв Даніїл (Дніпро). Чемпіонат України з пулу «8-ка», жінки: 1. Жигайлова Любов (Київ); 2. Нагорна Вікторія (Київ); 3. Соломка Богдана (Київ); 4. Красножон Дар’я (Київ).   Чемпіонат України з пулу «9-ка», чоловіки: 1. Пацура Віталій (Київ); 2. Руденко Іван (Київ); 3. Кисельов Ілля (Хмельницький); 4. Лялін Ігор (Київ). Чемпіонат України з пулу «9-ка», жінки: 1. Каляєва Марина (Дніпро); 2. Красножон Дар’я (Київ); 3. Нагорна Вікторія (Київ); 4. Жигайлова Любов (Київ).
billiard.net.ua

Чемпіонат України 2020 "Пул"

В Києві стартували фінальні змагання ФСБУ сезону 2020 року - Чемпіонат України серед чоловіків та жінок з більярдного спорту Пул.

Традиційно, перша дисципліна чемпіонату - Straight pool, у змаганнях приймають участь 22 чоловіка та 8 жінок.

Онлайн трансляція чемпіонату

Чоловіки

Жінки 

billiard.net.ua

Майстер спорту

Вітаємо Дениса Хмелевського з присвоєнням почесного спортивного звання Майстер спорту України з більярдного спорту.

billiard.net.ua

Кубок України "Снукер"

Завершились фінальні змагання 2020 року зі Снукеру - Кубок України. Владислав Вишневський став переможцем Кубку України зі Снукеру. Срібло у Антона Казакова, третє місце розділили Сергій Ісаєнко та представник Молдови Матвій Лагодзинський. Підсумки Кубку України Фотогалерея
billiard.net.ua

Кубок України "Вільна піраміда", "Комбінована піраміда" юніори, юнаки, дівчата

Запршуємо юніорів, юнаків та дівчат прийняти участь у Кубку України "Вільна піраміда", який відбудеться 7-9 грудня 2020р. в київському більярдному клубі "Авіатор".

Юнаки (молодша група) - 2009 року народження та молодші "Вільна піраміда"

Юнаки – 2005 року народження та молодші "Вільна піраміда"

Юніори – 2002-2004 роки народження "Комбінована піраміда"

Дівчата - 2002 року народження та молодші "Вільна піраміда"

Положення.

billiard.net.ua

Чемпіонат України 2020 "Пул"

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ на Чемпіонат України 2020 з більярдного спорту Пул. Чемпіонат України проходитиме в Києві з 15 по 19 грудня 2020р. в більярдному клубі "Бінго" (чоловіки), Школа більярдної майстерності НУФВСУ (жінки).   Реєстрація чоловіки. Реєстрація жінки. Положення.
billiard.net.ua

Кубок України Снукер

Запрошуємо на Кубок України з більярдного спорту Снукер. 4-7 грудня, м. Київ, Більярдний клуб "Лідер". Положення.
Реєстрація (до 18:00, 3 грудня).
billiard.net.ua

Кубок України Пул-9, підсумки

13-15 листопада 2020 року в місті Києві, Більярдний клуб "Бінго" (чоловіки), Школа більярдної майстерності НУФВСУ (жінки) проходив Фінал Кубку України з більярдного спорту Пул-9. Боролися за титул кращого 42 спортсмени з 5 областей України. Переможцями турніру стали кияни: вихованець КДЮСШ «Юний динамівець» Пацура Віталій та його тренер Нагорна Вікторія. Серед чоловіків та жінок срібло у спортсменів з Дніпра: Полейко Кирила та Каляєвої Марини. Всі бронзові нагороди, знову ж таки, у киян: Руденко Никити, Скворцова В’ячеслава, Жигайлової Любові та Красножон Дар’ї.

billiard.net.ua

Вітаємо!

Вітаємо з Днем Народження Головного суддю ФСБУ Іоря Ковтуна! Бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя!
billiard.net.ua

Увага!

11 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року (https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-karantin-vihidnogo-dnya-onovleno).

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт 13 листопада повідомив, що карантинні обмеження не стосуються офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників (http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/53592).

Таким чином, всі змагання з більярдного спорту, які було заплановано в національному календарному плані на 2020 рік буде проведено за графіком. 

 

billiard.net.ua

Увага!

У зв'язку з тим, що місто Ужгород переміщено в "червону" карантинну зону, проведення Командного (парного) Чемпіонату України  "Вільна піраміда" (5-9 листопада 2020р.) відкладається на невизначений термін.

billiard.net.ua

Вітаємо з Днем Народження

Вітаємо з Днем Народження Керівника Відокремленого підрозділу ФСБУ в Хмельницькій області, Суддю Міжнародної категорії - Ігоря Мартинюка! Бажаємо стабільності, рівноваги і фінансового благополуччя. Успіху в професійній діяльності і благополуччя в особистому житті. Нехай кожен день буде сповнений радістю, що супроводжує у всіх справах, удачею і виконанням довгоочікуваних бажань. Здоров’я і чудового настрою.
billiard.net.ua

Повідомляємо, що змінено формат проведення Командного (парного) Чемпіонату України 2020 серед чоловіків та жінок.

УВАГА
Повідомляємо, що змінено формат проведення Командного (парного) Чемпіонату України 2020 серед чоловіків та жінок.
Чемпіонат буде проходити в ОДНІЙ категорії (одна сітка). До участі в Чемпіонаті допускаються пари: чоловіки, жінки, мікст.
Церемонія відкриття Чемпіонату 06.11.2020 о 10:00, початок ігор 06.11.2020 о 10:30.
Оновлене положення Чемпіонату за посиланням: http://billiard.net.ua/tournaments/calendar.html?regulations=35636&
Нагадуємо Керівникам відокремлених підрозділів, що заявки від областей/міст потрібно подати до 18:00 3 листопада.