Чемпіонат України "Динамічна піраміда" юніори, юнаки, дівчата Харьков, Argus • 1-4 марта 2018

Дисциплина
Динамичная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Харьков, Argus
Мясной переулок, 1
Начало
1 марта 2018
Окончание
4 марта 2018
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Чемпіонату України "Динамічна піраміда"
серед юніорів, юнаків та дівчат

1-4 березня 2018 р.,        м. Харків


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.


2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України в Харківській області та головну суддівську колегію.


3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються  спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових  змагань.


До участі у змаганнях допускаються:
Юнаки – 2003 року народження та молодші
Юніори – 2000-2002 роки народження
Дівчата - 2000 року народження та молодші
Чемпіонат України серед дітей до 13 років проводиться в чотирьох вікових категоріях.
1. 4-5 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2012 року)
2. 6-7 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2010 року)
3. 8-10 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2007 року)
4. 11-12 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2005 року)


4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї, молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.


6. Форма одягу.

Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.


7.  Програма змагань

1 березня 2018 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
Реєстрація та жеребкування до 19:00.
2 березня 2018 р
10.00 – 10.30 відкриття змагань;
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
3 березня 2018 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
4 березня 2018 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.


8. Нагородження

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.


9. Місце проведення змагань

Більярдний клуб «Argus»
м. Харків, провулок М‘ясний, 1.

10. Розміщення

1. Мініготель "На Костюринському"
м. Харків, провулок Костюринський, 3, тел. 063-579-97-18
2. Готель "AN-2"
м. Харків, вул. Плеханівська, 8, тел. 067-107-36-08, 066-584-18-33

З питань організації та проведення змагань звертайтесь
за телефоном 095-692-94-97

Список участников

12003Одесса9
22001КМСДнепр3
32006Харьков13
42001Харьков15
52003Харьков26
62006Харьков1
72001Харьков10
82003КМСДнепр2
92006Днепр6
102003Харьков16
112008Харьков25
122007Харьков27
132004КМСДнепр2
1420071Днепр3
152008Днепр7
162005Черновцы1
1720062Харьков2
182003Киев32
192002КМСНиколаевA2
202002Харьков12
212007Харьков21
2220021Днепр13
232009Хмельницкий2
242002Харьков28
252003Северодонецк17
262004Днепр12
272002Харьков8
282008Днепр12
292006Харьков29
302006Днепр6
3120082юнДнепр4
322006Днепр10
332005Харьков31
342004Киев34
352010Харьков8
362002КМСПолтава11
372003Киев30
382009Харьков6
392005Харьков4
402009Харьков33
412007Харьков10
422002КМСХарьков1
432002Донецк14
442008Харьков14
452000Харьков6
462009Харьков35
472006Житомир9
482003Харьков11
492000Харьков4
502004Киев20
512004КМССеверодонецк22
522002КМСЖитомирA1

Финал

11940
2923
2750
2731

Полуфинал

11842
11740
2830
2723
2623
2654
2552
2513

1/4 финала

11632
11523
11423
11330
2420
2441
2320
2342
2243
2220
2112
2141

1/8 финала

11232
11131
11031
10930
10803
10723
10613
10530

Нижняя сетка, тур 4

10403
10330
10231
10103
10031
9903
9823
9730
2620
2520

Нижняя сетка, тур 3

9632
9513
9403
9330
9213
9103
9031
8930
2402
2320

Нижняя сетка, тур 2

8003
7330
6503
2002
2004
2002
1902
1902
1942
1802
1824
1702
1702
1704

Верхняя сетка, тур 2

8803
8723
8630
8513
8403
8332
8231
8131
2221
2120

Нижняя сетка, тур 1

1640
1541
1404
1402

Верхняя сетка, тур 1

4803
4703
4630
4531
4431
4313
4230
4113
4003
3903
3803
3713
3603
3531
3432
3331
1202
1220
1224
1121
1143
1121
1024
1002
1002
902
941
921

Первый тур

3103
1823
804
702
742
720
640
620
602
541
443
412
320
340
221
240
220
203

Группа A

151

Итоговый протокол

Место 1

2005Черновцы37.096.67%
2002КМСЖитомир18.094.33%
2002КМСХарьков27.593.67%
20082юнДнепр26.593.33%
20071Днепр25.590.33%

Место 2

2004КМССеверодонецк25.075.67%
2001КМСДнепр15.571.00%
2009Хмельницкий14.570.33%
2006Житомир13.569.33%
2002КМСНиколаев6.05.33%

Место 3-4

2003КМСДнепр9.572.00%
20021Днепр9.567.00%
2003Киев19.066.33%
2006Харьков7.564.00%
20062Харьков7.558.00%

Место 5-6

2006Днепр3.551.67%
2005Харьков3.533.00%

Место 5-8

2004КМСДнепр15.072.67%
2003Одесса5.552.33%
2002КМСПолтава5.551.33%
2002Донецк5.549.00%

Место 7-8

2006Днепр2.536.00%

Место 9-12

2000Харьков3.539.33%
2001Харьков3.536.00%
2010Харьков2.56.67%
2002Харьков3.50.00%
2009Харьков2.50.00%

Место 9-16

2004Киев13.066.00%
2002Харьков13.063.00%
2004Днепр13.050.67%

Место  13 

2008Днепр0.50.00%

Место 13-15

2000Харьков1.53.67%
2001Харьков1.50.00%
2002Харьков1.50.00%

Место 17-24

2009Харьков9.052.33%
2008Днепр9.037.33%
2007Харьков9.035.67%
2003Харьков9.035.33%
2003Харьков9.034.67%
2003Северодонецк9.034.67%
2004Киев9.033.00%
2007Харьков9.032.00%

Место 25-32

2003Киев5.053.33%
2003Харьков5.08.33%
2008Харьков5.04.67%
2006Днепр5.04.67%
2008Харьков5.04.67%
2006Харьков5.00.00%
2007Харьков5.00.00%

Место 33-34

2006Харьков1.00.00%
2005Харьков1.00.00%
2009Харьков1.00.00%