Чемпіонат України "Динамічна піраміда" юніори, юнаки, дівчата Харьков, Argus • 1-4 марта 2018

Федерация спортивного бильярда Украины
Дисциплина
Динамичная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Харьков, Argus
Мясной переулок, 1
Начало
1 марта 2018 07:00
Окончание
4 марта 2018
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Чемпіонату України "Динамічна піраміда"
серед юніорів, юнаків та дівчат

1-4 березня 2018 р.,        м. Харків


1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.


2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України в Харківській області та головну суддівську колегію.


3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються  спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації , які включають спортсменів , що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових  змагань.


До участі у змаганнях допускаються:
Юнаки – 2003 року народження та молодші
Юніори – 2000-2002 роки народження
Дівчата - 2000 року народження та молодші
Чемпіонат України серед дітей до 13 років проводиться в чотирьох вікових категоріях.
1. 4-5 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2012 року)
2. 6-7 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2010 року)
3. 8-10 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2007 року)
4. 11-12 років (гравці, що народилися не раніше 1 березня 2005 року)


4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


5. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними осередками Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності осередку в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються обласними осередками на адресу Федерації:
м. Київ, вул. Червоноармійська, 42б
тел/факс 8 (044) 289-40-84, 289-45-30, 586-48-75
e-mail: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням сім’ї, молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.


6. Форма одягу.

Однотонна сорочка, чорні брюки (не джинси), чорні туфлі, жилет, метелик.


7.  Програма змагань

1 березня 2018 р.
Приїзд, мандатна комісія, жеребкування і збори представників, суддів.
Реєстрація та жеребкування до 19:00.
2 березня 2018 р
10.00 – 10.30 відкриття змагань;
10.30 – 20.00 відбіркові змагання
3 березня 2018 р.
10.00 – 20.00 відбіркові змагання,
4 березня 2018 р.
10.00 – 14.00 фінальні змагання.
15.00 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.


8. Нагородження

Переможці та призери нагороджуються грамотами та медалями.


9. Місце проведення змагань

Більярдний клуб «Argus»
м. Харків, провулок М‘ясний, 1.

10. Розміщення

1. Мініготель "На Костюринському"
м. Харків, провулок Костюринський, 3, тел. 063-579-97-18
2. Готель "AN-2"
м. Харків, вул. Плеханівська, 8, тел. 067-107-36-08, 066-584-18-33

З питань організації та проведення змагань звертайтесь
за телефоном 095-692-94-97

Список участников

1Одесса20039
2Днепродзержинск2001КМС3
3Харьков200613
4Харьков200115
5Харьков200326
6Харьков20061
7Харьков200110
8Днепр2003КМС2
9Днепр20066
10Харьков200316
11Харьков200825
12Харьков200727
13Днепр2004КМС2
14Кривой Рог200713
15Днепр20087
16Черновцы20051
17Харьков200622
18Киев200332
19Николаев2002КМСA2
20Харьков200212
21Харьков200721
22Днепр2002113
23Хмельницкий20092
24Харьков200228
25Северодонецк200317
26Днепр200412
27Харьков20028
28Днепр200812
29Харьков200529
30Днепр20066
31Днепр20081юн4
32Днепр200610
33Харьков200531
34Киев200434
35Харьков20108
36Полтава2002КМС11
37Киев200330
38Харьков20096
39Харьков20054
40Харьков200933
41Харьков200710
42Харьков2002КМС1
43Донецк200214
44Харьков200814
45Харьков20006
46Харьков200935
47Житомир20069
48Харьков200311
49Харьков20004
50Киев200420
51Северодонецк2004КМС22
52Житомир2002КМСA1

Финал

11940
2923
2750
2731

Полуфинал

11842
11740
2830
2723
2623
2654
2552
2513

1/4 финала

11632
11523
11423
11330
2420
2441
2320
2342
2243
2220
2112
2141

1/8 финала

11232
11131
11031
10930
10803
10723
10613
10530

Нижняя сетка, тур 4

10403
10330
10231
10103
10031
9903
9823
9730
2620
2520

Нижняя сетка, тур 3

9632
9513
9403
9330
9213
9103
9031
8930
2402
2320

Нижняя сетка, тур 2

8003
7330
6503
2002
2004
2002
1902
1902
1942
1802
1824
1702
1702
1704

Верхняя сетка, тур 2

8803
8723
8630
8513
8403
8332
8231
8131
2221
2120

Нижняя сетка, тур 1

1640
1541
1404
1402

Верхняя сетка, тур 1

4803
4703
4630
4531
4431
4313
4230
4113
4003
3903
3803
3713
3603
3531
3432
3331
1202
1220
1224
1121
1143
1121
1024
1002
1002
902
941
921

Первый тур

3103
1823
804
702
742
720
640
620
602
541
443
412
320
340
221
240
220
203

Группа A

151

Итоговый протокол

Место 1

Черновцы200596.67%37.0
Житомир2002КМС94.33%18.0
Харьков2002КМС93.67%27.5
Днепр20081юн93.33%26.5
Кривой Рог2007190.33%25.5

Место 2

Северодонецк2004КМС75.67%25.0
Днепродзержинск2001КМС71.00%15.5
Хмельницкий200970.33%14.5
Житомир200669.33%13.5
Николаев2002КМС5.33%6.0

Место 3-4

Днепр2003КМС72.00%9.5
Днепр2002167.00%9.5
Киев200366.33%19.0
Харьков200664.00%7.5
Харьков2006258.00%7.5

Место 5-6

Днепр200651.67%3.5
Харьков200533.00%3.5

Место 5-8

Днепр2004КМС72.67%15.0
Одесса200352.33%5.5
Полтава2002КМС51.33%5.5
Донецк200249.00%5.5

Место 7-8

Днепр200636.00%2.5

Место 9-12

Харьков200039.33%3.5
Харьков200136.00%3.5
Харьков20106.67%2.5
Харьков20020.00%3.5
Харьков20090.00%2.5

Место 9-16

Киев200466.00%13.0
Харьков200263.00%13.0
Днепр200450.67%13.0

Место  13 

Днепр20080.00%0.5

Место 13-15

Харьков20003.67%1.5
Харьков20010.00%1.5
Харьков20020.00%1.5

Место 17-24

Харьков200952.33%9.0
Днепр200837.33%9.0
Харьков200735.67%9.0
Харьков200335.33%9.0
Харьков200334.67%9.0
Северодонецк200334.67%9.0
Киев200433.00%9.0
Харьков200732.00%9.0

Место 25-32

Киев200353.33%5.0
Харьков20038.33%5.0
Харьков20084.67%5.0
Днепр20064.67%5.0
Харьков20084.67%5.0
Харьков20060.00%5.0
Харьков20070.00%5.0

Место 33-34

Харьков20050.00%1.0
Харьков20050.00%1.0
Харьков20090.00%1.0