Чемпіонат України "Вільна піраміда" юніори, юнаки, дівчата Хмельницкий, Б-8 • 19-22 июля 2018

Дисциплина
Свободная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Хмельницкий, Б-8
ул. Курчатова, 6Б
Начало
19 июля 2018
Окончание
22 июля 2018

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення чемпіонату України з більярдного спорту

серед юніорів, юнаків та дівчат

"Вільна піраміда"

19-22 липня 2018 року, м. Хмельницький

ВІДБІРКОВИЙ ДО ПЕРШОСТІ СВІТУ

 

 

  1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

 

  1. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО « Федерація спортивного більярду України» в Хмельницькій області  та головну суддівську колегію.

 

  1. Учасники змагань

До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юнаки – 2003 року народження та молодші

Юніори – 2000-2002 роки народження

Дівчата - 2000 року народження та молодші

  

  1. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

 

  1. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються  до 28.06.2014 р. на електронну адресу Федерації: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

 

  1. Програма змагань

 

19 липня 2018 р.

День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

З 16:00 – реєстрація спортсменів в БК «Б-8»    

З 16:00-18:00 – тренувальний час 

18:30 – жеребкування

20 липня 2018 р.

10.30 – 11.00  відкриття змагань в БК «Популяр»  

11.00 – 19.00  відбіркові змагання

21 липня 2018 р.

10.00 – 19.00  відбіркові змагання

22 липня 2018 р.

10.00 – 15.00 фінальні змагання

15-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

 

  1. Нагородження

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.

 

  1. Місце проведення змагань

БК «Популяр»

м. Хмельницький,  вул. Садова 1, А

БК «Б-8»

м. Хмельницький,  вул. Курчатова  6, Б                                       

 

                                                      

  1. Проживання

1. Готель «Поділля»

м. Хмельницький, вул. Шевченка 34

тел. (0382) 76-55-40; 76-55-20

 

2. Готель «Янісоль»

м. Хмельницький, вул. Свободи 40 а

тел. (0382) 76-55-82

моб. тел. 097-134-44-70; 097-134-44-71

 

3. Готель «Центральний», м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5

тел. (0382) 65-77-59, моб. тел. (094) 981-39-50

 

4. Готель «Енеїда» ,м. Хмельницький, вул. Театральна, 8

тел. (0382) 71-80-18; 71-75-65, моб. тел. (067) 428-33-33

 

З організаційних питань звертатись за телефоном: (067) 731-47-35 –

Голова відокремленого підрозділу ГО«ФСБУ»в Хмельницькій області–Ігор Мартинюк.

Список участников

12003Одесса5
22005Киев12
320051Кропивницкий23
42004Кропивницкий14
52005КМСИвано-Франковск2
62000Одесса8
720041Винница20
82003КМСДнепр4
92003Хмельницкий10
102004КМСКропивницкий1
112003Харьков21
122002КМСКропивницкий3
132005Кропивницкий18
142003КМСКиев6
152000КМСОдесса14
162010Кропивницкий7
172003КМСНиколаев7
182004КМСДнепр10
1920071Днепр2
202005Черновцы1
212002КМСНиколаев1
222009Черновцы19
232009Кропивницкий8
242000Хмельницкий17
2520031Хмельницкий9
2620061юнКропивницкий5
272002КМСЛьвов13
282009Хмельницкий3
292001КМСТернопіль10
302004Днепр8
312005Кропивницкий16
322004КМСКропивницкий5
332006Днепр11
3420082юнДнепр7
352005Хмельницкий22
362002КМСПолтава6
372003Киев4
382005Харьков15
392002Трускавец9
402003Кропивницкий13
412002КМСХарьков2
422002Мукачево16
432000Хмельницкий11
442005Кропивницкий24
452005КМСЧерновцы4
4620061Кропивницкий6
472002КМСКропивницкий15
482004Хмельницкий12
492002КМСЖитомир3
502004Винница9
512005Днепр17

Финал

5965
5952
2904

Полуфинал

5862
5805
5750
5762
2831
2713

1/4 финала

5642
5625
5514
5552
5425
5404
5354
5343

Нижняя сетка, тур 4

5224
5203
5114
5132
5040
5032
4904
4930
2613
2531

Нижняя сетка, тур 3

4814
4823
4743
4731
4604
4631
4541
4513
2413
2331

Нижняя сетка, тур 2

4031
3931
3803
3703
3631
3532
3403
3314
3303
2003
1703

Верхняя сетка, тур 2

4425
4432
4354
4332
4231
4215
4130
4150
2213
2123

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

2403
2451
2352
2303
2203
2225
2151
2103
2015
2032
1913
1935
1813
1805
1751
1730
1230
1113
1023
913

Первый тур

1531
1430
1130
1003
703
723
603
303
225
203
230

Итоговый протокол

Место 1

2001КМСТернопіль25.096.00%
2005Черновцы32.093.33%
2004КМСКропивницкий28.589.67%

Место 2

20051Кропивницкий20.078.00%
2002КМСКропивницкий16.574.33%
2003КМСКиев13.056.67%

Место 3-4

20082юнДнепр14.062.67%
2005КМСЧерновцы7.060.67%
20061Кропивницкий14.060.00%
2005КМСИвано-Франковск7.058.33%
2000КМСОдесса10.558.33%
2002КМСПолтава10.558.00%

Место 5-6

2004Винница3.052.00%
2002КМСНиколаев3.051.00%

Место 5-8

2004Кропивницкий10.070.67%
2004Хмельницкий10.070.00%
2003КМСДнепр6.565.00%
2002КМСКропивницкий6.564.00%
2003Киев10.059.33%
2003Харьков10.055.67%
2003КМСНиколаев6.551.00%
2005Киев6.549.33%

Место 7-8

2004КМСКропивницкий2.011.00%
2002КМСЖитомир2.08.33%

Место 9-10

2010Кропивницкий1.00.00%
2009Кропивницкий1.00.00%

Место 9-12

2002Мукачево4.550.00%
2002КМСХарьков4.548.33%
2005Кропивницкий8.047.67%
20041Винница8.047.00%
20071Днепр8.039.67%
2004Днепр8.035.67%
2000Одесса4.533.67%
2002КМСЛьвов4.533.00%

Место 13-16

2005Харьков6.050.00%
2003Кропивницкий6.037.33%
20061юнКропивницкий6.037.00%
2003Хмельницкий6.035.67%
2003Одесса2.513.33%
2004КМСДнепр2.58.33%
2000Хмельницкий2.56.00%
2002Трускавец2.53.33%

Место  17 

2000Хмельницкий0.58.33%

Место 17-24

2006Днепр4.037.00%
2005Кропивницкий4.037.00%
2005Кропивницкий4.035.33%
2009Хмельницкий4.04.67%
2009Черновцы4.00.00%
20031Хмельницкий4.00.00%
2005Хмельницкий4.00.00%
2005Днепр4.00.00%