Чемпіонат України "Вільна піраміда" юніори, юнаки, дівчата Хмельницкий, Б-8 • 19-22 июля 2018

Федерация спортивного бильярда Украины
Дисциплина
Свободная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Хмельницкий, Б-8
ул. Курчатова, 6Б
Начало
19 июля 2018 05:00
Окончание
22 июля 2018

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення чемпіонату України з більярдного спорту

серед юніорів, юнаків та дівчат

"Вільна піраміда"

19-22 липня 2018 року, м. Хмельницький

ВІДБІРКОВИЙ ДО ПЕРШОСТІ СВІТУ

 

 

  1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

 

  1. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО « Федерація спортивного більярду України» в Хмельницькій області  та головну суддівську колегію.

 

  1. Учасники змагань

До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юнаки – 2003 року народження та молодші

Юніори – 2000-2002 роки народження

Дівчата - 2000 року народження та молодші

  

  1. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

 

  1. Заявки

Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються  до 28.06.2014 р. на електронну адресу Федерації: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

 

  1. Програма змагань

 

19 липня 2018 р.

День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

З 16:00 – реєстрація спортсменів в БК «Б-8»    

З 16:00-18:00 – тренувальний час 

18:30 – жеребкування

20 липня 2018 р.

10.30 – 11.00  відкриття змагань в БК «Популяр»  

11.00 – 19.00  відбіркові змагання

21 липня 2018 р.

10.00 – 19.00  відбіркові змагання

22 липня 2018 р.

10.00 – 15.00 фінальні змагання

15-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

 

  1. Нагородження

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.

 

  1. Місце проведення змагань

БК «Популяр»

м. Хмельницький,  вул. Садова 1, А

БК «Б-8»

м. Хмельницький,  вул. Курчатова  6, Б                                       

 

                                                      

  1. Проживання

1. Готель «Поділля»

м. Хмельницький, вул. Шевченка 34

тел. (0382) 76-55-40; 76-55-20

 

2. Готель «Янісоль»

м. Хмельницький, вул. Свободи 40 а

тел. (0382) 76-55-82

моб. тел. 097-134-44-70; 097-134-44-71

 

3. Готель «Центральний», м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5

тел. (0382) 65-77-59, моб. тел. (094) 981-39-50

 

4. Готель «Енеїда» ,м. Хмельницький, вул. Театральна, 8

тел. (0382) 71-80-18; 71-75-65, моб. тел. (067) 428-33-33

 

З організаційних питань звертатись за телефоном: (067) 731-47-35 –

Голова відокремленого підрозділу ГО«ФСБУ»в Хмельницькій області–Ігор Мартинюк.

Список участников

1Одесса20035
2Киев200512
3Кропивницкий2005123
4Кропивницкий200414
5Ивано-Франковск2005КМС2
6Одесса20008
7Винница2004120
8Днепр2003КМС4
9Хмельницкий200310
10Кропивницкий2004КМС1
11Харьков200321
12Кропивницкий2002КМС3
13Кропивницкий200518
14Киев2003КМС6
15Одесса2000КМС14
16Кропивницкий20107
17Николаев2003КМС7
18Днепр2004КМС10
19Кривой Рог200712
20Черновцы20051
21Николаев2002КМС1
22Черновцы200919
23Кропивницкий20098
24Каменец-Подольский200017
25Хмельницкий200319
26Кропивницкий20061юн5
27Львов2002КМС13
28Хмельницкий20093
29Тернопіль2001КМС10
30Днепр20048
31Кропивницкий200516
32Кропивницкий2004КМС5
33Днепр200611
34Днепр20082юн7
35Хмельницкий200522
36Полтава2002КМС6
37Киев20034
38Харьков200515
39Трускавец20029
40Кропивницкий200313
41Харьков2002КМС2
42Мукачево200216
43Хмельницкий200011
44Кропивницкий200524
45Черновцы2005КМС4
46Кропивницкий200616
47Кропивницкий2002КМС15
48Хмельницкий200412
49Житомир2002КМС3
50Винница20049
51Кривой Рог200517

Финал

5965
5952
2904

Полуфинал

5862
5805
5750
5762
2831
2713

1/4 финала

5642
5625
5514
5552
5425
5404
5354
5343

Нижняя сетка, тур 4

5224
5203
5114
5132
5040
5032
4904
4930
2613
2531

Нижняя сетка, тур 3

4814
4823
4743
4731
4604
4631
4541
4513
2413
2331

Нижняя сетка, тур 2

4031
3931
3803
3703
3631
3532
3403
3314
3303
2003
1703

Верхняя сетка, тур 2

4425
4432
4354
4332
4231
4215
4130
4150
2213
2123

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

2403
2451
2352
2303
2203
2225
2151
2103
2015
2032
1913
1935
1813
1805
1751
1730
1230
1113
1023
913

Первый тур

1531
1430
1130
1003
703
723
603
303
225
203
230

Итоговый протокол

Место 1

Тернопіль2001КМС96.00%25.0
Черновцы200593.33%32.0
Кропивницкий2004КМС89.67%28.5

Место 2

Кропивницкий2005178.00%20.0
Кропивницкий2002КМС74.33%16.5
Киев2003КМС56.67%13.0

Место 3-4

Днепр20082юн62.67%14.0
Черновцы2005КМС60.67%7.0
Кропивницкий2006160.00%14.0
Ивано-Франковск2005КМС58.33%7.0
Одесса2000КМС58.33%10.5
Полтава2002КМС58.00%10.5

Место 5-6

Винница200452.00%3.0
Николаев2002КМС51.00%3.0

Место 5-8

Кропивницкий200470.67%10.0
Хмельницкий200470.00%10.0
Днепр2003КМС65.00%6.5
Кропивницкий2002КМС64.00%6.5
Киев200359.33%10.0
Харьков200355.67%10.0
Николаев2003КМС51.00%6.5
Киев200549.33%6.5

Место 7-8

Кропивницкий2004КМС11.00%2.0
Житомир2002КМС8.33%2.0

Место 9-10

Кропивницкий20100.00%1.0
Кропивницкий20090.00%1.0

Место 9-12

Мукачево200250.00%4.5
Харьков2002КМС48.33%4.5
Кропивницкий200547.67%8.0
Винница2004147.00%8.0
Кривой Рог2007139.67%8.0
Днепр200435.67%8.0
Одесса200033.67%4.5
Львов2002КМС33.00%4.5

Место 13-16

Харьков200550.00%6.0
Кропивницкий200337.33%6.0
Кропивницкий20061юн37.00%6.0
Хмельницкий200335.67%6.0
Одесса200313.33%2.5
Днепр2004КМС8.33%2.5
Хмельницкий20006.00%2.5
Трускавец20023.33%2.5

Место  17 

Каменец-Подольский20008.33%0.5

Место 17-24

Днепр200637.00%4.0
Кропивницкий200537.00%4.0
Кропивницкий200535.33%4.0
Хмельницкий20094.67%4.0
Черновцы20090.00%4.0
Хмельницкий200310.00%4.0
Хмельницкий20050.00%4.0
Кривой Рог20050.00%4.0