Кубок України "Комбінована піраміда" чоловіки, жінки Львів, Zovex • 31 августа - 4 сентября 2018

Дисциплина
Комбинированная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Львів, Zovex
вул. Зелена, 147
Начало
31-08-2018 06:00
Окончание
04-09-2018

Кубок України 2018 з більярдного спорту “Комбінована піраміда”
серед чоловіків і жінок 
31 серпня-04 вересня 2018                                                 місто Львів 

1. Цілі і завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

 2. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдний клуб «ZOVEX», відокремлений підрозділ ФСБУ у Львівській області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення.

У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія.

Головний суддя  - Ігор Ковтун, тел.: +38(050)71550488, +38(067)2934222 e-mail: k12006@ukr.net

Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів при проведенні змагань.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників (орендарів); контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник (орендар) спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

 

3. Учасники змагань

 

До участі у Кубку України 2018 запрошуються всі бажаючі. Кількість учасників необмежена. Попередня реєстрація учасників відбувається шляхом подання заявок встановленої форми від обласних та міських підрозділів ФСБУ або особисто від гравців на електронну пошту організатора fsbu@billiard.net.ua . Також гравці мають можливість самостійно попередньо зареєструватись в режимі онлайн за посиланням https://tournamentservice.net/player/registration.php?28466 . Онлайн-реєстрація закінчується 31.08 о 17:00, після чого гравцям, які не включені в заявку від жодного осередку потрібно підтвердити процедуру реєстрації безпосередньо у місці проведення змагань. Очна реєстрація закінчується в п’ятницю 31.08 о 20:00. Гравці, які до цього часу не підтвердять свою участь, до участі в жеребкування та змаганнях не допускаються.

 

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив на адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом матчу. 

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

4. Фінансування

Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Формат проведення змагань

Кубок України 2018 з більярдного спорту “Комбінована піраміда”  (надалі - Турнір або Змагання) проводиться з комбінованої піраміди за діючими правилами Міжнародної конфедерації піраміди.

День приїзду – 31 серпня.

Реєстрація учасників в БК «ZOVEX» - 31 серпня з 17:00 до 20:00, після закінчення реєстрації - жеребкування. Гравці, які до закінчення реєстрації не підтвердять свою участь до змагань допущені не будуть.

Розминка - 01 вересня з 10:00 до 11:00

Урочисте відкриття змагань - 01 вересня об 11:00.

Кваліфікаційні ігри:

01 вересня з 11:30-19:00

02 вересня з 10:00

Ігри плей-оф:

1/16 (1/32) фіналу - 02 вересня, після закінчення ігор кваліфікації;

⅛ та ¼ фіналу - 03 вересня;

1/2 фіналу та фінал - 04 вересня.

Після завершення фіналу - урочиста церемонія нагородження переможців.

УВАГА! Ігри плей-оф пройдуть у два дні замість одного тому що Кубок України буде знімати телебачення! Ігри ⅛, ¼ та ½ фіналу будуть проводитись попарно у дві денні сесії - для зйомок у телевізійному форматі та трансляції на телеканалі XSport.

Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Кубку України.

Увага! На етапі кваліфікації всі учасники будуть розбиті на групи по 4-5 гравців. У етап плей-оф виходять по два гравці з кожної групи.Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

 Критерії визначення місць:

1.Виграні зустрічі (+ m)

2.Різниця виграних і програних зустрічей (Δm)

3.Різниця виграних і програних партій / фреймів (Δf)

4.Результати особистих зустрічей

5.Результативність гравця (imp%)

Плей-оф. Беруть участь по два або три найсильніших гравці з кожної групи. Сітка плей-оф формується на підставі посіву за результатами групового турніру. Для визначення номера посіву враховуються такі показники:

1.Виграні зустрічі (+ m)

2.Різниця виграних і програних зустрічей (Δm)

3.Різниця виграних і програних партій / фреймів (Δf)

4.Результати особистих зустрічей

5.Результативність гравця (imp%)

При цьому при посіві гравців враховується той факт, що два гравці з однієї групи не можуть зустрітися між собою в першому колі плей-оф.

 

Матчі кваліфікаційного раунду проводяться до трьох виграних партій.

Плей-оф по 1/16 включно до 4-х виграних партій;

⅛, ¼ фіналу та півфінал - до 5-ти виграних партій.

Фінал - до 7-ми виграних партій.

  Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

 У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

 Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

 6. Заявки

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Крім заповненої форми подаються такі документи:

іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

 

У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

- прізвище, ім'я спортсмена;

- дата народження спортсмена;

- область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

- спортивне звання спортсмена;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

- ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

 

Реєстрація на змагання закінчується 31серпня о 17:00,після чого гравцям, які не включені в заявку від жодного осередку потрібно підтвердити процедуру реєстрації безпосередньо у місці проведення змагань. Очна реєстрація закінчується в п’ятницю 31.08 о 20:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

Примітка: в тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але з особистих, або будь-яких інших причин не може взяти участь в змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або по тел.: (050) 715- 50- 48 до зазначеної дати закінчення реєстрації на сайті.

7. Форма одягу

Кваліфікація - форма одягу клас “Б” - туфлі, однотонні брюки та сорочка або футболка-поло, Принцип “повсякденної елегантності” - ОБОВ’ЯЗКОВИЙ.

Плей-оф з ⅛ фіналу - форма одягу клас «А» - туфлі, однотонні брюки та сорочка, жилет, метелик).

Гравці, чий одяг не відповідатиме цим вимогам, до участі у відповідних стадіях турніру допущені не будуть!

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Кубку України спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

8. Благодійні внески

Сума благодійних внесків становить:

для чоловіків - 400 грн.

для жінок, юнаків та дівчат (до 18 років), ветеранів (від 60 років) - 300 грн.

 

Якщо спортсмен прийняв рішення відмовитися від участі в Чемпіонаті після закінчення реєстрації онлайн - внесок не повертається.

 У тому випадку якщо Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу, то на нього покладається відповідальність за сплату внесків за всіх зареєстрованих їм спортсменів. 

Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

 

9. Нагородження та призовий фонд

Переможеці жіночого та чоловічого турніру нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

 

чоловіки

1 – 25%

2 – 15%

3-4 – по 10%

5-8 – по 5%

9-16 - по 2,5%

 

жінки

1 – 40%

2 – 25%

3-4 – по 17,5%

 

Увага! Всі призери повинні бути присутніми на нагородженні у встановленій формі одягу.

У разі невиконання цього пункту, організатори залишають за собою право на невиплату призових гравцям, які не присутні на нагородженні.

  10. Місце проведення змагань 

м. Львів, більярдний клуб «ZOVEX».

вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен» 2-й поверх) - 17 столів ТМ«Buffalo»

тел. для довідок: +38(067)6740988

 

11. Розміщення

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +38(068)8592913, Марія. 

 

12. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру здійснюють:

Федерація спортивного більярду України - http://billiard.net.ua/, https://www.facebook.com/profile.php?id=100000955912970

Федерація більярдного спорту Львівської області (www.billiard.lviv.ua, www.facebook.com/billiard.lviv).

Український більярдний сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua, https://www.facebook.com/billiardnews.com.ua/)

Український більярдний сайт «Дуплет» (http://www.duplet.news)

Дане положення є запрошенням на турнір.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

Список участников

1Ивано-Франковск19881A36
2Львов1970A37
3Одесса1987КМСB35
4Ковель1983B38
5Одесса2003КМСC39
6Житомир1985N23
7Хмельницкий1982D40
8Киев2005Q17
9Львов1985E41
10Львов1985A8
11Ивано-Франковск1979K11
12Ивано-Франковск2005КМСA5
13Львів1989КМСB6
14Киев1988F31
15Луцк1984F42
16Львів1986G43
17Одесса2000H8
18Одесса1998H44
19Кропивницкий2004МСP16
20Луцк1995I45
21Трускавец1972K47
22Вараш1977J46
23Ивано-Франковск1998L48
24Ужгород1989I28
25Львов1985M49
26Львов1986N50
27Львов1983H29
28Одесса2000КМСN14
29Житомир1999КМСF6
30Чортков1960D33
31Червоноград1949O51
32Черновцы1975P52
33Черновцы1994O22
34Одесса1998МСD4
35Львов1992Q53
36Ивано-Франковск1961R54
37Ивано-Франковск1998Q56
38Винница1969R18
39Трускавец1981P57
40Киев1997МСA1
41Львов1980O58
42Владимир-Волынский1981N59
43Ужгород1978K62
44Черновцы1976M60
45Киев1995МСМКA1
46Львов1986КМСQ20
47Вараш1987L61
48Львов1987J63
49Львов1970N86
50Львов2002КМСM13
51Киев1988МСJ10
52Владимир-Волынский1980I64
53Львов1984КМСG30
54Тернополь2001КМСA4
55Львов1984R19
56Черновцы2005H65
57Кропивницкий1958E32
58Днепр1999КМСI9
59Борислав1970R55
60Ужгород1966G66
61Львов1974F67
62Киев1987МСB2
63Львов1984E68
64Харьков1992КМСG7
65Киев1980МСМКB2
66Киев1986МСL12
67Львов1996D69
68Львов1956J27
69Ужгород1985КМСM24
70Львов1983C70
71Мукачево2002K26
72Львов1995КМСC34
73Львов1986O15
74Жовква1987B71
75Ровно1988A72
76Черновцы2005КМСB7
77Черновцы1979A73
78Новояворовск1964B74
79Житомир1998МСC3
80Дрогобыч1976C75
81Львов1974D76
82Яворов1963E77
83Львов1969F78
84Ивано-Франковск1986G79
85Луцк1993МСP21
86Ковель1983H80
87Ужгород1983L25
88Львів1992I81
89Ивано-Франковск1984J82
90Вараш1978K83
91Львов1980L84
92Ковель1988M85
93Ужгород1987O87
94Житомир2002КМСB3
95Николаев1987P88
96Львів1990Q89
97Харьков1998КМСE5
98Ивано-Франковск1978R90

Финал

6357
334

Полуфинал

6254
6150
242
114

1/4 финала

6052
5945
5853
5745

1/8 финала

5625
5515
5435
5351
5205
5151
5025
4925

1/16 финала

4804
4740
4634
4540
4404
4343
4204
4143
4034
3924
3843
3734
3614
3540
3414
3341

Первый тур

3142
3042
2942
2740
2624
2334
2243
2141
2014
1934
1804
1524
1442
1314
1204
1140
1041
724
640
404
342
242

Группа R

1023
903
813
730
631
530
430
313
231
131

Группа Q

1032
903
803
723
603
531
430
331
231
131

Группа P

1030
932
823
731
603
531
430
330
230
123

Группа O

1013
903
813
732
630
530
423
313
203
113

Группа N

1032
903
832
730
630
530
413
330
203
130

Группа M

1023
903
823
731
613
530
431
330
232
130

Группа L

1013
903
813
731
603
530
431
330
223
130

Группа K

1031
903
831
731
630
523
413
330
223
123

Группа J

1030
923
813
731
603
531
423
330
230
130

Группа I

1032
930
832
730
630
530
432
323
213
131

Группа H

1003
923
803
730
613
530
430
331
230
131

Группа G

1003
923
831
731
631
530
431
330
231
130

Группа F

1013
903
813
730
631
530
431
330
223
130

Группа E

1032
903
831
731
632
531
430
330
203
131

Группа D

1031
903
803
732
630
530
430
332
203
130

Группа C

1003
931
803
730
613
530
431
330
230
132

Группа B

1003
903
830
730
630
631
531
530
430
430
332
331
203
223
130
113

Группа A

1023
903
813
732
613
630
530
530
430
403
330
303
223
230
130
130

Итоговый протокол

Место 1

Киев1986МС89.67%61.0
Киев1995МСМК74.33%20.0

Место 2

Житомир1998МС81.67%53.0
Львів1989КМС59.00%12.0

Место 3-4

Киев1997МС81.00%47.0
Луцк1993МС71.00%47.0
Ивано-Франковск2005КМС70.67%6.0
Житомир2002КМС50.67%6.0

Место 5-6

Киев1980МСМК61.67%2.0
Львов198537.00%2.0

Место 5-8

Житомир1999КМС82.00%43.0
Киев1987МС80.67%43.0
Львов2002КМС80.33%43.0
Кропивницкий2004МС72.67%43.0

Место 7-8

Черновцы2005КМС8.33%1.0
Тернополь2001КМС0.00%1.0

Место 9-16

Одесса2000КМС80.33%41.0
Одесса200079.33%41.0
Киев1988МС78.67%41.0
Харьков1998КМС78.33%41.0
Львов1986КМС69.33%41.0
Днепр1999КМС69.33%41.0
Киев200566.67%41.0
Одесса1987КМС54.00%41.0

Место 17-32

Одесса1998МС78.67%37.0
Харьков1992КМС78.33%37.0
Николаев198765.67%37.0
Дрогобыч197665.33%37.0
Черновцы199463.67%37.0
Ужгород198362.00%37.0
Ужгород1985КМС61.33%37.0
Львів199060.67%37.0
Кропивницкий195851.67%37.0
Львов1995КМС51.33%37.0
Ивано-Франковск197951.00%37.0
Львов198650.00%37.0
Черновцы197950.00%37.0
Ковель198849.33%37.0
Трускавец197248.00%37.0
Владимир-Волынский198048.00%37.0

Место 33-54

Ужгород197872.00%29.0
Ковель198361.67%29.0
Чортков196061.00%29.0
Винница196960.00%29.0
Львов198460.00%29.0
Львов198359.67%29.0
Ивано-Франковск1988158.33%29.0
Киев198858.33%29.0
Львів198658.33%29.0
Луцк199558.00%29.0
Червоноград194957.33%29.0
Ивано-Франковск196157.33%29.0
Владимир-Волынский198157.33%29.0
Ивано-Франковск198442.33%29.0
Львов198740.67%29.0
Львов198440.67%29.0
Ковель198340.67%29.0
Львов198640.00%29.0
Львов199639.33%29.0
Луцк198438.67%29.0
Львов1984КМС38.33%29.0
Львов198025.00%29.0

Место 55-72

Мукачево200250.00%18.0
Львов198549.00%18.0
Львов195649.00%18.0
Львов198048.67%18.0
Ивано-Франковск198630.33%18.0
Житомир198530.00%18.0
Хмельницкий198230.00%18.0
Одесса199828.33%18.0
Львов198528.33%18.0
Львов197027.00%18.0
Ивано-Франковск199827.00%18.0
Львов197427.00%18.0
Одесса2003КМС26.67%18.0
Трускавец198126.67%18.0
Львів199226.67%18.0
Ивано-Франковск199826.00%18.0
Ивано-Франковск197826.00%18.0
Жовква198725.00%18.0

Место 73-90

Ужгород198928.33%9.0
Вараш198727.00%9.0
Черновцы19769.67%9.0
Львов19926.67%9.0
Борислав19706.67%9.0
Яворов19636.67%9.0
Львов19696.67%9.0
Вараш19786.67%9.0
Черновцы19754.67%9.0
Ужгород19664.67%9.0
Ровно19884.67%9.0
Львов19744.67%9.0
Ужгород19874.67%9.0
Вараш19772.33%9.0
Львов19832.33%9.0
Львов19700.00%9.0
Черновцы20050.00%9.0
Новояворовск19640.00%9.0