Чемпіонат України Снукер чоловіки, жінки Львів, Snooker Lviv • 21-24 сентября 2018

Дисциплина
Снукер
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Львів, Snooker Lviv
вул. Кульпарківська, 230
Начало
21 сентября 2018
Окончание
24 сентября 2018
Рейтинг
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок зі снукеру
 
21-24 вересня 2018 року, м. Київ




1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань –   Ковтун І.В.

3. Учасники змагань


До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени.

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Формат проведення змагань


Змагання проводяться в 2 етапи:
1. Кваліфікація (груповий етап або сітка “double elimination” до 2-х поразок)
2. Основний етап (плей-офф)
 
1. Кваліфікація

Зустрічі  проходять з 3 фреймів до 2 перемог

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується технічна перемога в матчі.

Технічна перемога
матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
і т.д.

2. Основний етап

В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).
1/8 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/4 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/2 фіналу   –   з 7-ти фреймів до 4-х перемог.
Фінал           –   з 9-ти фреймів до 5-х перемог.
Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.
 

6. Заявки


Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).
У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.
У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
- Прізвище, Ім’я спортсмена;
- Дата народження спортсмена;
- область (місто) України, яку представляє спортсмен;
- спортивне звання спортсмена;
- найвищий брейк на тренуванні;
- найвищий брейк на змаганнях;
- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
- ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).
Реєстрація на змагання закінчується 20 вересня 2018 року об 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, проводить жеребкування і формує турнірну сітку.
Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.
 

7. Форма одягу


Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет.
Для спортсменів, які грають в плей-офф краватка-метелик обов’язково.
 

8. Благодійні внески



Сума благодійних внесків складає:
для чоловіків - 500 грн.
для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 50 років) - 300 грн.
 

9. Програма змагань


22 вересня 2018 р.
10.00 – 10.15 організаційні питання
10.30 – 21.00 кваліфікація

Урочисте відкриття змагань -  14:00

23 вересня 2018 р.
09.00 – 21.00 плей-офф

24 вересня 2018 р.
09.00 – 18.00 півфінали та фінал

УВАГА! Ігри Чемпіонату України буде знімати телебачення! Ігри ½ та фіналу будуть проводитись попарно у дві денні сесії - для зйомок у телевізійному форматі та трансляції на телеканалі XSport.
 

10. Нагородження та призовий фонд


Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
Призовий фонд формується:
20000 грн. + 70% благодійних внесків учасників змагань.
Розподіл призового фонду
1 місце — 35%
2 місце — 20 %
3-4 місце — по 10 %
5-8 місце — по 5%
Найвищий брейк — 5%
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
 

11. Місце проведення змагань


БК «Snooker Lviv»
м. Львов , вул. Кульпарківська, 230
тел. 097 014 7147

12. Розміщення


www.booking.com

Список участников

11978ЛьвовI20
21985Киев6
32005ЛьвовH21
42006ЛьвовG22
5ТернопільF23
61970ТернопільE24
7ТернопільD25
82008ВасильковC26
92010КропивницкийE13
101961Обухов5
111998МСЧервоноград1
121983КиевF14
132007ЛьвовB27
141998КМСЛьвовJ19
151982ЧервоноградA28
161965ЛьвовA29
171989ЧервоноградB30
181975ЧервоноградA9
191949ЧервоноградC31
201986ЛьвовD32
212004Днепр4
22Ивано-ФранковскE33
231979ЧервоноградF34
241981ЛьвовG35
252005ЛьвовH36
261986КМСЛьвовH16
271993Тернопіль8
282007ЛьвовI37
291984КМСЛьвовI17
302001КМСТернопільJ18
311995ЛьвівJ38
321986ЛьвовJ39
331990КМСКиев3
341973Ивано-ФранковскD12
351978МСКиев2
361990МСКиевG15
372007Киев7
381961ЧервоноградB10
391998ТернопільI40
401950ЧервоноградH41
411983ЛьвовG42
421995КМСЛьвовC11
431982ЛьвовF43
441987ЛьвівE44
451982ЧервоноградD45
461992ЛьвівC46
471986ЛьвовB47
481987ЛьвовA48
491992ЛьвовA49

Финал

3152

Полуфинал

3041
2942

1/4 финала

2803
2713
2603
2531

1/8 финала

2432
2323
2203
2131
2031
1930
1832
1730

1620
1502
1421
1302
1220
1102
1012
912

Первый тур

8
721
602
5
412
312
212
1

Группа J

620
512
421
302
212
112

Группа I

620
502
412
320
212
120

Группа H

602
521
412
320
212
120

Группа G

602
521
421
320
220
102

Группа F

602
512
402
320
220
120

Группа E

620
502
402
302
220
102

Группа D

620
502
402
320
212
102

Группа C

621
520
402
320
221
120

Группа B

620
520
412
302
221
112

Группа A

1020
902
820
712
621
502
402
302
220
102

Группа A

12345+mΔm+fΔfМесто
1Гусар Роман×0 : 22 : 00 : 22 : 020403
2Делятинский Степан2 : 0×2 : 00 : 22 : 132632
3Иванив Виталий0 : 20 : 2×0 : 21 : 2-41-75
4Цяска Николай2 : 02 : 02 : 0×0 : 232641
5Щадило Олег0 : 21 : 22 : 12 : 0×20504

Группа B

1234+mΔm+fΔfМесто
1Волошинов Данил×0 : 22 : 11 : 21-13-24
2Иванец Руслан2 : 0×2 : 01 : 221531
3Петрусь Степан1 : 20 : 2×2 : 01-13-13
4Хрущ Юрий2 : 12 : 10 : 2×21402

Группа C

1234+mΔm+fΔfМесто
1Блакита Роман×1 : 20 : 20 : 2-31-54
2Иванив Святослав2 : 1×0 : 21 : 21-13-23
3Семко Юрий2 : 02 : 0×2 : 033661
4Хачатрян Микаэль2 : 02 : 10 : 2×21412

Группа D

1234+mΔm+fΔfМесто
1Бачинский Матвей×0 : 22 : 00 : 21-12-23
2Ивасив Андрей2 : 0×0 : 22 : 121412
3Остражнов Андрей0 : 22 : 0×0 : 21-12-24
4Федышак Николай2 : 01 : 22 : 0×21531

Группа E

1234+mΔm+fΔfМесто
1Бачинский Андрей×2 : 00 : 20 : 21-12-23
2Бойко Артем0 : 2×0 : 20 : 2-30-64
3Кисляк Олег2 : 02 : 0×0 : 221422
4Федевич Виталий2 : 02 : 02 : 0×33661

Группа F

1234+mΔm+fΔfМесто
1Барладян Дмитрий×0 : 22 : 00 : 21-12-23
2Воеводин Максим2 : 0×2 : 01 : 221532
3Козак Андрей0 : 20 : 2×0 : 2-30-64
4Столярчук Максим2 : 02 : 12 : 0×33651

Группа G

1234+mΔm+fΔfМесто
1Байдала Кирилл×2 : 02 : 02 : 133651
2Козак Артем0 : 2×0 : 20 : 2-30-64
3Петросов Арсен0 : 22 : 0×2 : 121412
4Самсонов Виталий1 : 22 : 01 : 2×1-1403

Группа H

1234+mΔm+fΔfМесто
1Анохин Гордей×2 : 00 : 21 : 21-13-13
2Коцан Виктор0 : 2×0 : 22 : 11-12-34
3Кривко Богдан2 : 02 : 0×2 : 133651
4Подоляк Богдан2 : 11 : 21 : 2×1-14-12

Группа I

1234+mΔm+fΔfМесто
1Агаджанов Чингиз×0 : 20 : 21 : 2-31-54
2Левицкий Вадим2 : 0×0 : 22 : 121413
3Лозинський Богдан2 : 02 : 0×0 : 221422
4Петрушка Михаил2 : 11 : 22 : 0×21521

Группа J

1234+mΔm+fΔfМесто
1Гуденко Николай×2 : 02 : 12 : 033651
2Малахова Юлия0 : 2×2 : 12 : 121402
3Марченко Евгений1 : 21 : 2×2 : 11-14-13
4Онищук Сергей0 : 21 : 21 : 2×-32-44
#1
#2
1
2
#3
1
2
#4
1
2
Место 25
#5
#6
0
2
#7
2
1
#8
Место 25
#9
1
2
#10
1
2
#11
0
2
#12
2
0
Место 17
#13
0
2
#14
2
1
#15
0
2
#16
2
0
Место 17
#17
3
0
#18
3
2
#19
3
0
#20
3
1
Место 9
#21
3
1
#22
0
3
#23
2
3
#24
3
2
Место 9
#25
3
1
Место 5
#26
0
3
Место 5
#27
1
3
Место 5
#28
0
3
Место 5
#29
4
2
Полуфинал
#30
4
1
Полуфинал
#31
5
2
Финал

Итоговый протокол

Место 1

1998МСЧервоноград2000.091.67%

Место 2

1982Львов1000.080.67%

Место 3-4

2004Днепр526.064.33%
1978МСКиев526.061.67%

Место 5-8

1992Львів292.065.67%
1961Обухов292.050.00%
1990КМСКиев292.050.00%
1993Тернопіль292.048.00%

Место 9-16

1986КМСЛьвов172.076.33%
1987Львов172.066.00%
1965Львов172.064.00%
1986Львов172.062.33%
1989Червоноград172.057.67%
1950Червоноград172.049.00%
2007Киев86.013.33%
1985Киев86.00.00%

Место 17-24

1995КМСЛьвов108.075.67%
1987Львів108.075.00%
2006Львов108.072.00%
1998КМСЛьвов108.072.00%
1986Львов108.057.67%
1982Червоноград108.053.33%
1998Тернопіль108.050.00%
1982Червоноград108.048.67%

Место 25-28

1983Киев72.053.33%
1984КМСЛьвов72.051.67%
Ивано-Франковск72.050.00%
1990МСКиев72.050.00%
2001КМСТернопіль72.048.33%

Место 29-38

2007Львов48.063.00%
1983Львов48.038.67%
1995Львів48.036.67%
2005Львов48.036.00%
1961Червоноград48.036.00%
1949Червоноград48.034.33%
Тернопіль48.033.00%
1970Тернопіль48.033.00%
Тернопіль48.033.00%

Место 39-48

1992Львов32.050.00%
2007Львов32.034.33%
1973Ивано-Франковск32.033.00%
2005Львов32.031.33%
1986Львов32.08.33%
1978Львов32.04.67%
2008Васильков32.04.67%
2010Кропивницкий32.00.00%
1979Червоноград32.00.00%
1981Львов32.00.00%

Место 49

1975Червоноград22.03.67%