Кубок України Снукер, фінал, чоловіки, жінки Львів, Snooker Lviv • 14-17 декабря 2018

Дисциплина
Снукер
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Львів, Snooker Lviv
вул. Кульпарківська, 230
Начало
14-12-2018 08:00
Окончание
17-12-2018
Рейтинг

Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - І етап

 01-04 лютого 2019 року, м. Львів




1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).Генеральний партнер змагань: Більярдний клуб «SNOOKER LVIV»
Онлайн трансляції: ФСУ Львів, ФСБУ

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

Головний суддя змагань: Тетяна Веккер   

Головний секретар змагань: Андрій Івасів                      

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

Контактні телефони: +38 (097) 0-147-147 

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

3. Учасники змагань


До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени.

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Формат проведення змагань


Змагання проводяться в 2 етапи:
1. Кваліфікація (груповий етап або сітка “double elimination” до 2-х поразок)
2. Основний етап (плей-офф)
 
1. Кваліфікація

Зустрічі  проходять з 3 фреймів до 2 перемог

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується технічна перемога в матчі.

Технічна перемога
матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
і т.д.

2. Основний етап

В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).
1/8 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/4 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/2 фіналу   –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
Фінал           –   з 7-ти фреймів до 4-х перемог.
Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.
 

6. Заявки


Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).
У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.
У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
- Прізвище, Ім’я спортсмена;
- Дата народження спортсмена;
- область (місто) України, яку представляє спортсмен;
- спортивне звання спортсмена;
- найвищий брейк на тренуванні;
- найвищий брейк на змаганнях;
- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
- ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).
Реєстрація на змагання закінчується 31 січня 2019 року об 17:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, проводить жеребкування і формує турнірну сітку.
Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.
 

7. Форма одягу


Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет.
Для спортсменів, які грають в плей-офф краватка-метелик обов’язково.
 

8. Благодійні внески



Сума благодійних внесків складає:
для чоловіків - 500 грн.
для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 50 років) - 300 грн.
 

9. Програма змагань

01 лютого 2019 р.

День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

02 лютого 2019 р..
10.00 – 10.15 організаційні питання
10.30 – 21.00 кваліфікація

Урочисте відкриття змагань -  14:00

03 лютого 2019 р.
09.00 – 21.00 плей-офф

04 лютого 2019 р.
09.00 – 18.00 півфінали та фінал 

10. Нагородження та призовий фонд


Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
Призовий фонд формується:
7000 грн. + 70% благодійних внесків учасників змагань.
Розподіл призового фонду
1 місце — 35%
2 місце — 20 %
3-4 місце — по 10 %
5-8 місце — по 5%
Найвищий брейк — 5%
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
 

11. Місце проведення змагань


БК «Snooker Lviv»
м. Львів , вул. Кульпарківська, 230
тел. 097 014 7147

12. Розміщення


www.booking.com

Список участников

1BLRMinsk1987МС4
2UKRКиев19907
3MDAKishinev1990A52
4MDAKishinev2008I44
5UKRЛьвов1978J40
6UKRЛьвов2005D34
7UKRЛьвов2006F25
8UKRВасильков2008I39
9UKRКиев2005МС8
10UKRОбухов1961КМСB10
11UKRЧервоноград1998МС1
12UKRЛьвов2007F36
13UKRЛьвов1983H45
14UKRЛьвов1998КМСE26
15UKRЧервоноград1989J21
16UKRЧервоноград1975I17
17UKRЛьвов1986K20
18UKRДнепр2004КМС5
19UKRИвано-Франковск1963A30
20UKRЧервоноград1979K41
21UKRКиев1983МСJ18
22UKRЛьвов2005G37
23UKRКиев1989МСМК2
24MDAKishinev2010G46
25MDAКишинёв1976F47
26UKRЛьвов2007A31
27UKRЛьвов1984КМСC28
28UKRЛьвів1995C33
29UKRЛьвов1986H38
30UKRКиев1990КМС6
31UKRИвано-Франковск1973G24
32UKRДнепр1997КМСJ43
33UKRКиев1978МС3
34UKRЛьвов1990МСB29
35UKRКиев2007КМСD12
36UKRЧервоноград1961F14
37UKRЧервоноград1950I22
38UKRЛьвов1991КМСK42
39UKRЧервоноград1956E48
40UKRЛьвов1983B32
41UKRЛьвов1995КМСH16
42UKRЛьвов1986C50
43UKRЛьвів1982A9
44UKRЧервоноград1985D49
45UKRЛьвів1959C11
46UKRМариуполь20011H23
47UKRУкраина1996B51
48UKRЧервоноград1982D27
49UKRЛьвів1992G15
50UKRЛьвов1987K19
51UKRКиев1990КМСE13
52UKRЛьвов1992E35

Финал

3140

Полуфинал

3024
2943

1/4 финала

2832
2703
2631
2513

1/8 финала

2430
2303
2213
2131
2031
1930
1823
1730

1612
1520
1420
1321
1220
1112
1020
921

Первый тур

8
720
602
502
420
302
220
1

Группа K

602
502
402
320
221
121

Группа J

620
520
412
320
220
120

Группа I

612
502
421
302
220
102

Группа H

602
520
420
320
212
120

Группа G

620
512
420
321
202
112

Группа F

602
502
412
302
212
102

Группа E

602
520
420
320
212
112

Группа D

602
521
420
320
220
112

Группа C

612
520
420
320
202
120

Группа B

602
512
420
321
221
112

Группа A

612
520
412
320
221
120

Группа A

1234+mΔm+fΔfМесто
1MDAChisleacov Ilie×2 : 12 : 10 : 221402
2UKRКисляк Олег1 : 2×2 : 10 : 21-13-23
3UKRЛевицкий Вадим1 : 21 : 2×0 : 2-32-44
4UKRСтолярчук Максим2 : 02 : 02 : 0×33661

Группа B

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRВаськовский Олег×1 : 22 : 11 : 21-14-13
2UKRПетросов Арсен2 : 1×2 : 02 : 033651
3UKRСамсонов Виталий1 : 20 : 2×1 : 2-32-44
4UKRФедун Артём2 : 10 : 22 : 1×21402

Группа C

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRЛозинський Богдан×2 : 12 : 00 : 221412
2UKRМарченко Евгений1 : 2×2 : 00 : 21-13-13
3UKRСтецишин Пётр0 : 20 : 2×0 : 2-30-64
4UKRТригг Алан2 : 02 : 02 : 0×33661

Группа D

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRАнохин Гордей×0 : 20 : 20 : 2-30-64
2UKRПетрунько Георгий2 : 0×2 : 11 : 221522
3UKRСыч Павел2 : 01 : 2×0 : 21-13-13
4UKRФедышак Николай2 : 02 : 12 : 0×33651

Группа E

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRГуденко Николай×2 : 02 : 12 : 033651
2UKRПона Марян0 : 2×0 : 21 : 2-31-54
3UKRШульга Андрей1 : 22 : 0×2 : 021532
4UKRЩадило Олег0 : 22 : 10 : 2×1-12-33

Группа F

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRБайдала Кирилл×2 : 01 : 22 : 021531
2UKRВолошинов Данил0 : 2×2 : 12 : 021413
3MDAЛагодзинский Сергей2 : 11 : 2×2 : 021522
4UKRПетрусь Степан0 : 20 : 20 : 2×-30-64

Группа G

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRКоцан Виктор×2 : 02 : 01 : 221531
2MDAЛагодзинский Матвей0 : 2×0 : 22 : 11-12-34
3UKRОстражнов Андрей0 : 22 : 0×2 : 121412
4UKRХачатрян Микаэль2 : 11 : 21 : 2×1-14-13

Группа H

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRГеряк Роман×1 : 20 : 20 : 2-31-54
2UKRОнищук Сергей2 : 1×0 : 20 : 21-12-33
3UKRСемко Юрий2 : 02 : 0×2 : 033661
4UKRУльянченко Тарас2 : 02 : 00 : 2×21422

Группа I

1234+mΔm+fΔfМесто
1MDAGradinari Vladislav×2 : 02 : 01 : 221532
2UKRБлакита Роман0 : 2×2 : 01 : 21-13-13
3UKRИванив Виталий0 : 20 : 2×0 : 2-30-64
4UKRПодоляк Богдан2 : 12 : 12 : 0×33641

Группа J

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRАгаджанов Чингиз×2 : 00 : 20 : 21-12-23
2UKRИванец Руслан0 : 2×0 : 21 : 2-31-54
3UKRКорягин Вадим2 : 02 : 0×2 : 033661
4UKRПавелко Никита2 : 02 : 10 : 2×21412

Группа K

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRИвасив Андрей×2 : 00 : 21 : 21-13-13
2UKRКозак Андрій0 : 2×1 : 20 : 2-31-54
3UKRПолидович Марьян2 : 02 : 1×2 : 033651
4UKRЦяска Николай2 : 12 : 00 : 2×21412
#1
#2
2
0
#3
0
2
#4
2
0
Место 25
#5
0
2
#6
0
2
#7
2
0
#8
Место 25
#9
2
1
#10
2
0
#11
1
2
#12
2
0
Место 17
#13
2
1
#14
2
0
#15
2
0
#16
1
2
Место 17
#17
3
0
#18
2
3
#19
3
0
#20
3
1
Место 9
#21
3
1
#22
1
3
#23
0
3
#24
3
0
Место 9
#25
1
3
Место 5
#26
3
1
Место 5
#27
0
3
Место 5
#28
3
2
Место 5
#29
4
3
Полуфинал
#30
2
4
Полуфинал
#31
4
0
Финал

Итоговый протокол

UKRИвано-Франковск197363.00%0.0

Место 1

UKRЛьвів195992.67%1000.0

Место 2

UKRЛьвов1995КМС81.00%500.0

Место 3-4

UKRЛьвів198282.00%263.0
UKRДнепр2004КМС65.33%263.0

Место 5-8

UKRКиев1989МСМК54.00%146.0
UKRЧервоноград1998МС52.33%146.0
BLRMinsk1987МС50.00%146.0
UKRКиев1978МС47.33%146.0

Место 9-16

UKRЛьвов1990МС76.33%86.0
UKRЧервоноград198274.67%86.0
UKRЛьвов1998КМС73.67%86.0
UKRЛьвов1991КМС73.67%86.0
MDAKishinev199060.67%86.0
UKRКиев2005МС13.33%43.0
UKRКиев1990КМС8.33%43.0
UKRКиев19900.00%0.0

Место 17-24

UKRКиев1983МС75.67%54.0
UKRЧервоноград195071.00%54.0
UKRМариуполь2001160.00%54.0
UKRКиев2007КМС59.33%54.0
UKRЛьвов198758.00%54.0
UKRУкраина199657.67%54.0
UKRЛьвов200653.33%54.0
UKRЛьвів199242.00%54.0

Место 25-30

MDAKishinev200851.67%36.0
UKRЛьвов200551.67%36.0
UKRКиев1990КМС51.67%36.0
MDAКишинёв197650.00%36.0
UKRЛьвов1984КМС48.00%36.0
UKRДнепр1997КМС48.00%36.0

Место 31-41

UKRЛьвов200763.00%24.0
UKRОбухов1961КМС36.67%24.0
UKRВасильков200836.00%24.0
UKRЛьвов198636.00%24.0
UKRЛьвів199536.00%24.0
UKRЧервоноград198536.00%24.0
UKRИвано-Франковск196334.33%24.0
UKRЛьвов197833.00%24.0
UKRЛьвов198631.33%24.0
UKRЛьвов199231.33%24.0

Место 42-52

MDAKishinev201031.33%16.0
UKRЛьвов20078.33%16.0
UKRЛьвов19838.33%16.0
UKRЛьвов19834.67%16.0
UKRЧервоноград19894.67%16.0
UKRЧервоноград19794.67%16.0
UKRЧервоноград19564.67%16.0
UKRЛьвов20050.00%16.0
UKRЧервоноград19750.00%16.0
UKRЧервоноград19610.00%16.0
UKRЛьвов19860.00%16.0