Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда" Кривой Рог, Империя • 28 февраля - 2 марта 2019

Дисциплина
Динамичная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Кривой Рог, Империя
ул. Качалова 42А
Начало
28-02-2019 10:00
Окончание
02-03-2019
ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Динамічна піраміда"
28 лютого - 3 березня 2019 р.                                                                          місто Кривий Ріг



1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Дніпропетровській області  та головну суддівську колегію:

3. Учасники змагань


До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юнаки (молодша група) - 2008 року народження та молодші
Юнаки – 2004 року народження та молодші
Юніори – 2001-2003 роки народження
Дівчата - 2001 року народження та молодші

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки


Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.
Попередні заявки надсилаються  на адресу Федерації:  
e-mail: fsbu@billiard.net.ua
Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

6. Програма змагань


28 лютого 2019 р.
День приїзду учасників.

Реєстрація учасників з 15:00 до 18:00 в БК "Імперія"

Тренувальний час з 15:00 до 17:00 у всіх клубах (БК "Імперія", БК "Атмосфера", БК "Карамболь")


1 березня 2019 р.
10.30 – 11.00  відкриття змагань (БК "Імперія") 
11.00 – 20.00  відбіркові змагання (юніори БК "Імперія", юнаки, дівчата БК "Атмосфера", юнаки молодша група БК "Карамболь")


2 березня 2019 р.
10.00 – 20.00  відбіркові змагання (юніори БК "Імперія", юнаки, дівчата БК "Атмосфера", юнаки молодша група БК "Карамболь")


3 березня 2019 р.
10.00 – 16.00 фінальні змагання (БК "Імперія")

16.30 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження (БК "Імперія")

 

7. Нагородження


Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.

8. Місце проведення змагань 

1. Більярдний клуб «Імперія»

Місцезнаходження: м. Кривий Ріг, вул. Качалова, 42а

 

2. Більярдний клуб «Атмосфера»

Місцезнаходження: м. Кривий Ріг, вул. Коротченко, 1г

 

3. Більярдний клуб «Карамболь»

Місцезнаходження: м. Кривий Ріг, бульвар Європейський, 2а

 

Телефон для довідок: +38(067)285-30-98 - Олег Пудовкін Голова Відокремленого підрозділу ФСБУ в Дніпропетровській області 

 

 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.



                                                                          

Список участников

1Кропивницкий20073юн25
2Одесса2003КМС3
3Кропивницкий201024
4Кропивницкий200417
5Днепр200626
6Кропивницкий2004МС1
7Киев20081юнA1
8Харьков20038
9Харьков20082юн12
10Кропивницкий200619
11Кропивницкий200424
12Кропивницкий200521
13Кропивницкий200510
14Днепр2001310
15Кропивницкий20107
16Харьков200711
17Днепр2004КМС4
18Днепр200711
19Кропивницкий200615
20Днепр200813
21Черновцы20055
22Днепр20082
23Харьков20061юн4
24Днепр200913
25Днепр20128
26Запорожье200428
27Днепр20111
28Кропивницкий200720
29Кропивницкий20081A2
30Харьков20099
31Харьков200714
32Хмельницкий200912
33Кропивницкий200722
34Харьков20039
35Днепр201110
36Кропивницкий2004КМСA3
37Днепр200629
38Днепр20081юн3
39Полтава2002КМС2
40Кропивницкий20116
41Харьков20051юн5
42Кропивницкий20031юн7
43Днепр2003A5
44Днепр20113
45Кропивницкий200528
46Кропивницкий200516
47Кропивницкий200617
48Кропивницкий2006КМС6
49Кропивницкий20105
50Мариуполь200116
51Днепр200527
52Днепр201212
53Днепр201011
54Днепр2006A4
55Днепр200623
56Кропивницкий200518

Финал

5504
2952
2720

Полуфинал

5441
5304
2845
2754
2612
2512

1/4 финала

5241
5104
5024
4934
2401
2310
2210
2110

1/8 финала

4841
4741
4640
4540
4442
4340
4242
4124

Нижняя сетка, тур 4

2642
2504

Нижняя сетка, тур 3

2440
2314

Нижняя сетка, тур 2

4003
3903
3803
3703
3603
3503
3403
3303
2024
2010
1901
1810
1714
1701

Верхняя сетка, тур 2

2204
2141

Нижняя сетка, тур 1

3130
3003
2703
2603
1401

Верхняя сетка, тур 1

2413
2330
2203
2123
2003
1903
1813
1730
1224
1210
1114
1101
1024
1001
941
901

Первый тур

1530
1403
1330
1203
1131
1013
730
741
710
603
601
530
423
401
310
330
210
231
204

Группа A

1003
913
832
730
630
530
432
323
223
132

Итоговый протокол

Место 1

Кропивницкий2006КМС98.33%34.0
Кропивницкий2010295.67%26.5
Кропивницкий2004КМС91.67%24.5
Кропивницкий2004МС89.67%25.0

Место 2

Харьков20061юн75.00%22.0
Киев20081юн72.67%12.5
Кропивницкий201062.33%14.5
Днепр2004КМС57.00%13.0

Место 3

Кропивницкий2008150.67%6.5

Место 3-4

Кропивницкий2004177.00%16.0
Харьков200972.00%8.5
Кропивницкий201172.00%8.5
Запорожье2004271.00%16.0
Полтава2002КМС65.00%7.0
Черновцы200552.00%7.0

Место 4

Днепр200627.00%2.5

Место  5 

Днепр20036.67%0.5

Место 5-6

Мариуполь2001135.33%3.0
Одесса2003КМС33.67%3.0

Место 5-8

Харьков20082юн75.00%12.0
Харьков200769.33%12.0
Кропивницкий201066.00%4.5
Хмельницкий2009163.00%12.0
Днепр20081юн52.33%12.0
Днепр200950.00%4.5
Днепр200833.00%4.5
Днепр201133.00%4.5

Место 7-8

Кропивницкий20031юн50.67%2.0
Харьков200349.00%2.0

Место 9-10

Днепр200139.00%1.0
Харьков20033.67%1.0

Место 9-12

Днепр20120.00%2.5
Днепр20110.00%2.5
Днепр20110.00%2.5
Днепр20100.00%2.5

Место 9-16

Кропивницкий200652.00%10.0
Днепр2007151.67%10.0
Харьков200750.00%10.0
Днепр200850.00%10.0
Днепр2006250.00%10.0
Харьков20051юн50.00%10.0
Кропивницкий200548.67%10.0
Кропивницкий200647.33%10.0

Место  13 

Днепр20120.00%0.5

Место 17-24

Кропивницкий20073юн37.00%6.0
Днепр200633.00%6.0
Кропивницкий200533.00%6.0
Днепр200533.00%6.0
Кропивницкий20064.67%6.0
Кропивницкий20054.67%6.0
Кропивницкий20070.00%6.0
Кропивницкий20050.00%6.0

Место 25-28

Кропивницкий20074.67%2.0
Кропивницкий20040.00%2.0
Кропивницкий20050.00%2.0
Днепр20060.00%2.0