Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - ІІ етап Киев, Бинго • 23-25 марта 2019

Дисциплина
Снукер
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Киев, Бинго
пр. Победы, 112
Начало
23-03-2019 08:00
Окончание
25-03-2019
2-й етап Кубку України серед чоловіків та жінок зі снукеру
23-25 березня 2019 року, м. Київ



1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань –   Ковтун І.В.


3. Учасники змагань


До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації, які включать спортсменів, що представляють  інші громадські організації  фізкультурно-оздоровчої  та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


5. Формат проведення змагань


Змагання проводяться в 2 етапи:
1. Кваліфікація (груповий етап або сітка “double elimination” до 2-х поразок)
2. Основний етап (плей-офф)

1. Кваліфікація
Зустрічі  проходять з 3 фреймів до 2 перемог

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується технічна перемога в матчі.

Технічна перемога
матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
і т.д.

2. Основний етап
В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.

Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).
1/8 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/4 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/2 фіналу   –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
Фінал           –   з 7-ти фреймів до 4-х перемог.
Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

6. Заявки


Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).
У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.
У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
- Прізвище, Ім’я спортсмена;
- Дата народження спортсмена;
- область (місто) України, яку представляє спортсмен;
- спортивне звання спортсмена;
- найвищий брейк на тренуванні;
- найвищий брейк на змаганнях;
- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
- ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).
Реєстрація на змагання закінчується 22 березня 2019 року об 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, проводить жеребкування і формує турнірну сітку.
Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

7. Форма одягу


Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет.
Для спортсменів, які грають в плей-офф краватка-метелик обов’язково

8. Благодійні внески


Сума благодійних внесків складає:
для чоловіків - 500 грн.
для жінок, юнаків до 14 років, ветеранів (від 50 років) - 300 грн.


9. Програма змагань


22 березня 2019 р.
День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

23 березня 2019 р.
10.00 – 10.15 організаційні питання
10.30 – 18.00 кваліфікація,плей-офф.


24 березня 2019 р.
10.00 – 18.00 плей-офф

25 березня 2019 р.
10.00 – 18.00  півфінали та фінал
Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

10. Нагородження та призовий фонд


Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
Призовий фонд формується:
10000 грн. + 70% благодійних внесків учасників змагань.
Розподіл призового фонду
1 місце — 35%
2 місце — 20 %
3-4 місце — по 10 %
5-8 місце — по 5%
Найвищий брейк — 5%


11. Місце проведення змагань


БК «Бінго»
м. Київ, пр. Перемоги 112

12. Розміщення
www.booking.com

Список участников

1Киев1985A9
2Одесса1988B23
3Львов2006B10
4Кропивницкий20102A16
5Обухов1961КМС6
6Червоноград1998МС1
7Львов2007C14
8Киев1983B15
9Львов2005D21
10Киев19901C22
11Ужгород1981A24
12Червоноград19758
13Львов1986D13
14Днепр2004КМС2
15Киев1988A25
16Львов2007B18
17Киев1990КМС5
18Киев1978МС4
19Львов1990МСC11
20Червоноград1961D12
21Львов1995КМС7
22Киев20002A17
23Львів19593
24Киев1982D20
25Киев1972КМСC19

Финал

1541

Полуфинал

1430
1330

1/4 финала

1213
1130
1013
930

Первый тур

803
730
613
530
413
313
230
130

Группа D

602
520
420
321
202
102

Группа C

621
521
421
302
212
120

Группа B

620
521
402
320
220
120

Группа A

1012
902
820
721
621
521
412
302
212
112

Группа A

12345+mΔm+fΔfМесто
1Аль-Кармали Мохаммед×1 : 22 : 12 : 10 : 2205-14
2Бойко Артем2 : 1×1 : 22 : 00 : 220503
3Ибрагим Самир1 : 22 : 1×2 : 11 : 220602
4Камари Насир1 : 20 : 21 : 2×1 : 2-43-55
5Синокоп Антон2 : 02 : 02 : 12 : 1×44861

Группа B

1234+mΔm+fΔfМесто
1Аниканов Иван×1 : 22 : 02 : 021532
2Байдала Кирилл2 : 1×2 : 02 : 033651
3Воєводін Максим0 : 20 : 2×0 : 2-30-64
4Левицкий Вадим0 : 20 : 22 : 0×1-12-23

Группа C

1234+mΔm+fΔfМесто
1Волошинов Данил×2 : 10 : 21 : 21-13-23
2Даровский Алексей1 : 2×1 : 21 : 2-33-34
3Петросов Арсен2 : 02 : 1×0 : 221412
4Яценко Виталий2 : 12 : 12 : 0×33641

Группа D

1234+mΔm+fΔfМесто
1Гордей Анохин×0 : 20 : 20 : 2-30-64
2Ивасив Андрей2 : 0×2 : 02 : 033661
3Петрусь Степан2 : 00 : 2×2 : 121412
4Шахи Ирани Джафар2 : 00 : 21 : 2×1-13-13
#1
3
0
Место 9
#2
3
0
Место 9
#3
1
3
Место 9
#4
1
3
Место 9
#5
3
0
Место 9
#6
1
3
Место 9
#7
3
0
Место 9
#8
0
3
Место 9
#9
3
0
Место 5
#10
1
3
Место 5
#11
3
0
Место 5
#12
1
3
Место 5
#13
3
0
Полуфинал
#14
3
0
Полуфинал
#15
4
1
Финал

Итоговый протокол

Место 1

Червоноград1998МС97.33%1000.0

Место 2

Львів195973.67%500.0

Место 3-4

Днепр2004КМС64.00%263.0
Киев1978МС62.00%263.0

Место 5-8

Львов198678.33%146.0
Киев1972КМС74.00%146.0
Львов1995КМС52.33%146.0
Обухов1961КМС47.33%146.0

Место 9-16

Киев2000274.67%86.0
Львов200670.00%86.0
Одесса198851.33%86.0
Львов1990МС46.67%86.0
Червоноград196146.67%86.0
Ужгород198140.00%86.0
Киев1990КМС8.33%43.0
Червоноград19750.00%43.0

Место 17-20

Кропивницкий2010250.00%54.0
Киев198236.00%54.0
Львов200734.33%54.0
Львов200733.00%54.0

Место 21-24

Киев198548.33%36.0
Киев1990111.00%36.0
Киев19830.00%36.0
Львов20050.00%36.0

Место 25

Киев19889.00%24.0