Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда" Хмельницкий, Б-8 • 4-6 июля 2019

Дисциплина
Свободная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Хмельницкий, Б-8
ул. Курчатова, 6Б
Начало
04-07-2019 10:00
Окончание
06-07-2019

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення чемпіонату України з більярдного спорту
серед юніорів, юнаків та дівчат
"Вільна піраміда"
4-7 липня 2019 року, м. Хмельницький


1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями
Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО « Федерація спортивного більярду України» в Хмельницькій області  та головну суддівську колегію.

3. Учасники змагань
До участі у всеукраїнських змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних підрозділів Федерації, які включають спортсменів, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

Юнаки – 2004 року народження та молодші
Юніори – 2001-2003 роки народження
Дівчата - 2001 року народження та молодші

4.Фінансування
Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5.Заявки
Іменні заявки від спортсменів приймаються міськими та обласними  підрозділами Національної федерації "Федерація спортивного більярду України". У разі відсутності відокремленого підрозділу в області, місті, заявки надсилаються безпосередньо в Федерацію.

Попередні заявки надсилаються  Головами міських/обласних відокремлених підрозділів ФСБУ до 04.07.2019 р. на електронну адресу Федерації: fsbu@billiard.net.ua

Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії.

До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

В змаганнях можуть приймати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.


6. Програма змагань
4 липня 2019 р.
День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.
З 16:00 – реєстрація спортсменів в БК «Популяр»     
З 16:00-18:00 – тренувальний час 
18:30 – жеребкування

5 липня 2019 р.
10.30 – 11.00  відкриття змагань в БК «Популяр»  
11.00 – 19.00  відбіркові змагання

6 липня 2019 р.
10.00 – 19.00  відбіркові змагання

7 липня 2019 р.
10.00 – 15.00 фінальні змагання в БК «Б-8»  
15-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.


7. Нагородження
Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями Федерації.


8. Місце проведення змагань
1. БК «Популяр»
м. Хмельницький,  вул. Садова 1, А

2. БК «Б-8»
м. Хмельницький,  вул. Курчатова  6, Б                                       
                                                 

9. Проживання
1. Готель «Поділля»
м. Хмельницький, вул. Шевченка 34
тел. (0382) 76-55-40; 76-55-20

2. Готель «Янісоль»
м. Хмельницький, вул. Свободи 40 а
тел. (0382) 76-55-82
моб. тел. 097-134-44-70; 097-134-44-71

3. Готель «Центральний»

м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 5
тел. (0382) 65-77-59, моб. тел. (094) 981-39-50

4. Готель «Енеїда» 

м. Хмельницький, вул. Театральна, 8
тел. (0382) 71-80-18; 71-75-65, моб. тел. (067) 428-33-33


З організаційних питань звертатись за телефоном: (067) 731-47-35 –
Голова відокремленого підрозділу ГО«ФСБУ»в Хмельницькій області–Ігор Мартинюк

Список участников

1Одесса2003КМС6
2Хмельницкий200112
3Кропивницкий2005КМС6
4Кропивницкий200418
5Ивано-Франковск2005КМС6
6Кропивницкий2004МС1
7Кропивницкий2002КМС5
8Кропивницкий20051юн16
9Киев2003КМС3
10Кропивницкий20101юн10
11Николаев2003МС14
12Днепр2004КМС2
13Днепр200714
14Кропивницкий2005КМС11
15Черновцы20057
16Днепр20091юн7
17Запорожье2004213
18Киев200512
19Кропивницкий200815
20Каменец-Подольский200110
21Хмельницкий2003116
22Черновцы200717
23Львов2002КМС19
24Хмельницкий2009КМС1
25Тернополь2001КМС4
26Черновцы200514
27Кропивницкий200512
28Кропивницкий2004КМС8
29Днепр2008КМС3
30Киев200417
31Полтава2002КМС4
32Киев200315
33Харьков20051юн7
34Тернополь20059
35Кропивницкий20031юн18
36Харьков2002МС3
37Киев2001КМС11
38Черновцы2005КМС2
39Кропивницкий20062юн19
40Житомир200815
41Черновцы2002КМС13
42Кропивницкий2006КМС2
43Каменка200218
44Черновцы200818
45Мариуполь200119
46Хмельницкий200411
47Днепр20062юн9
48Северодонецк2004КМС5
49Житомир2002КМС1
50Кропивницкий200510

Финал

5946
5925
2742

Полуфинал

5864
5835
5754
5763
2631
2513

1/4 финала

5642
5645
5514
5515
5442
5454
5315
5343
2432
2331
2230
2113

Нижняя сетка, тур 4

5204
5203
5142
5103
5041
5023
4904
4903

Нижняя сетка, тур 3

4843
4830
4740
4732
4603
4604
4530
4534

Нижняя сетка, тур 2

4032
4042
3704
3703
3304
3313
2003
1931
1803
1723

Верхняя сетка, тур 2

4451
4414
4354
4324
4241
4251
4114
4152

Нижняя сетка, тур 1

Верхняя сетка, тур 1

2415
2404
2351
2342
2252
2241
2145
2143
2004
2035
1941
1950
1814
1850
1750
1740
1203
1113
1003
931

Первый тур

1552
1542
1014
1015
732
623
303
250
204
203

Итоговый протокол

Место 1

Тернополь2001КМС93.67%26.0
Кропивницкий2006КМС91.00%29.5
Полтава2002КМС75.67%29.0

Место 2

Ивано-Франковск2005КМС73.33%14.0
Кропивницкий2004172.33%17.5
Черновцы2002КМС68.33%17.0

Место 3-4

Северодонецк2004КМС71.33%11.5
Кропивницкий2002КМС70.67%11.0
Черновцы2005КМС63.33%8.0
Днепр2007160.00%11.5
Харьков2002МС58.67%11.0
Киев2003КМС51.00%8.0

Место 5-8

Николаев2003МС67.67%7.0
Черновцы200566.00%7.0
Кропивницкий2004МС64.33%7.0
Хмельницкий200462.67%7.5
Киев2001КМС52.67%7.0
Кропивницкий2004КМС52.33%4.0
Харьков20051юн50.67%7.5
Хмельницкий2009КМС50.00%7.5
Днепр2008КМС50.00%7.5
Житомир2002КМС50.00%4.0
Днепр20091юн45.67%4.0
Кропивницкий2005КМС38.67%4.0

Место 9-12

Житомир200856.67%5.5
Черновцы200553.33%5.5
Запорожье2004246.67%5.5
Мариуполь2001137.67%5.0
Днепр2004КМС36.67%5.0
Киев200535.33%2.0
Тернополь200534.00%5.5
Каменец-Подольский200131.67%5.0
Каменка2002130.33%5.0
Кропивницкий20101юн8.33%2.0
Днепр20062юн8.33%2.0
Кропивницкий200810.00%2.0

Место 13-16

Киев200351.33%3.0
Кропивницкий20031юн37.00%3.0
Черновцы200833.67%3.5
Кропивницкий200510.00%3.5
Кропивницкий20057.33%3.5
Одесса2003КМС6.00%3.0
Кропивницкий2005КМС4.00%3.5
Хмельницкий20010.00%3.0

Место 17-18

Киев200436.33%1.0
Львов2002КМС3.33%1.0
Хмельницкий200310.00%1.0

Место 17-19

Кропивницкий20051юн37.33%1.5
Черновцы20074.00%1.5
Кропивницкий20062юн4.00%1.5