Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - ІІІ етап Львів, Snooker Lviv • 31 июля - 3 августа 2019

Дисциплина
Снукер
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Львів, Snooker Lviv
вул. Кульпарківська, 230
Начало
31-07-2019 10:00
Окончание
03-08-2019

Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - ІІІ етап

 31 липня-03 серпня 2019 року, м. Львів




1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).Генеральний партнер змагань: Більярдний клуб «SNOOKER LVIV»
Онлайн трансляції: ФСУ Львів, ФСБУ

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

Головний суддя змагань: Тетяна Веккер   

Головний секретар змагань: Юрій  Семко                  

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

Контактні телефони: +38 (097) 0-147-147 

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

3. Учасники змагань


До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени.

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Формат проведення змагань


Змагання проводяться в 2 етапи:
1. Кваліфікація (груповий етап або сітка “double elimination” до 2-х поразок)
2. Основний етап (плей-офф)
 
1. Кваліфікація

Зустрічі  проходять з 3 фреймів до 2 перемог

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується технічна перемога в матчі.

Технічна перемога
матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
і т.д.

2. Основний етап

В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).
1/8 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/4 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/2 фіналу   –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
Фінал           –   з 7-ти фреймів до 4-х перемог.
Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.
 

6. Заявки


Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).
У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.
У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
- Прізвище, Ім’я спортсмена;
- Дата народження спортсмена;
- область (місто) України, яку представляє спортсмен;
- спортивне звання спортсмена;
- найвищий брейк на тренуванні;
- найвищий брейк на змаганнях;
- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
- ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).
Реєстрація на змагання закінчується 31 липня 2019 року об 17:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, проводить жеребкування і формує турнірну сітку.
Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.
 

7. Форма одягу


Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет.
Для спортсменів, які грають в плей-офф краватка-метелик обов’язково.
 

8. Благодійні внески



Сума благодійних внесків складає:
для чоловіків - 500 грн.
для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 50 років) - 300 грн.
 

9. Програма змагань

31 липня 2019 р.

День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

01 серпня 2019 р..
10.00 – 10.15 організаційні питання
10.30 – 21.00 кваліфікація

Урочисте відкриття змагань -  14:00

02 серпня 2019 р.
09.00 – 21.00 плей-офф

03 серпня 2019 р.
09.00 – 13.00 фінал 

10. Нагородження та призовий фонд


Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
Призовий фонд формується:
5000 грн. + 70% благодійних внесків учасників змагань.
Розподіл призового фонду
1 місце — 35%
2 місце — 20 %
3-4 місце — по 10 %
5-8 місце — по 5%
Найвищий брейк — 5%
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
 

11. Місце проведення змагань


БК «Snooker Lviv»
м. Львів , вул. Кульпарківська, 230
тел. 097 014 7147

12. Розміщення


www.booking.com

Список участников

1UKRКиїв1987МСC19
2UKRЛьвов1978C22
3UKRОдесса1988D21
4UKRЛьвов2006D13
5UKRВасильков2008A24
6UKRКропивницкий20102B18
7UKRКиев2005МС7
8UKRОбухов1961КМС6
9UKRЧервоноград1998МСМК1
10LATRojaB26
11UKRЛьвов2007A16
12UKRЛьвов1965B15
13UKRДнепр2004МСМК2
14UKRДнепр1978C27
15UKRЛьвов2007D20
16UKRКиев1990КМС4
17UKRЛьвов1990МСB10
18UKRКиев2007КМСA9
19UKRЧервоноград1961D12
20UKRЧервоноград1950C14
21UKRЧервоноград1956B23
22UKRДнепр1978КМСA25
23UKRЛьвів1995КМС5
24UKRКиїв2007D28
25UKRЛьвов1986A17
26UKRЛьвів19593
27UKRЛьвів1992КМС8
28UKRКиев1990КМСC11

Финал

1534

Полуфинал

1430
1332

1/4 финала

1232
1131
1032
903

Первый тур

803
730
632
530
430
330
230
130

Группа D

1021
902
802
702
620
521
420
312
221
102

Группа C

1002
920
820
720
620
520
402
302
220
120

Группа B

1012
920
802
720
602
520
421
320
220
121

Группа A

1002
902
802
702
602
520
420
320
221
112

Группа A

12345+mΔm+fΔfМесто
1UKRБлакита Роман×0 : 20 : 21 : 20 : 2-41-75
2UKRВолошинов Данил2 : 0×2 : 12 : 02 : 044871
3UKRПетрунько Георгий2 : 01 : 2×0 : 22 : 020513
4UKRРезник Александр2 : 10 : 22 : 0×2 : 032632
5UKRСтецишин Пётр2 : 00 : 20 : 20 : 2×1-22-44

Группа B

12345+mΔm+fΔfМесто
1UKRБойко Артем×0 : 20 : 20 : 22 : 11-22-54
2LATВолайс Марис2 : 0×2 : 00 : 22 : 032642
3UKRДелятинський Степан2 : 00 : 2×1 : 22 : 120503
4UKRПетросов Арсен2 : 02 : 02 : 1×2 : 044871
5UKRПона Марян1 : 20 : 21 : 20 : 2×-42-65

Группа C

12345+mΔm+fΔfМесто
1UKRІсаєнко Сергій×2 : 02 : 02 : 02 : 044881
2UKRАгаджанов Чингиз0 : 2×0 : 22 : 00 : 21-22-44
3UKRКириченко Сергей0 : 22 : 0×2 : 00 : 220403
4UKRПодоляк Богдан0 : 20 : 20 : 2×0 : 2-40-85
5UKRШульга Андрей0 : 22 : 02 : 02 : 0×32642

Группа D

12345+mΔm+fΔfМесто
1UKRАниканов Иван×0 : 22 : 11 : 21 : 21-24-34
2UKRБайдала Кирилл2 : 0×2 : 02 : 02 : 044881
3UKRЛевицкий Вадим1 : 20 : 2×2 : 12 : 020502
4UKRПетрусь Степан2 : 10 : 21 : 2×0 : 21-23-45
5UKRСидоренко Петро2 : 10 : 20 : 22 : 0×204-13
#1
3
0
Место 9
#2
3
0
Место 9
#3
3
0
Место 9
#4
3
0
Место 9
#5
3
0
Место 9
#6
3
2
Место 9
#7
3
0
Место 9
#8
0
3
Место 9
#9
0
3
Место 5
#10
3
2
Место 5
#11
3
1
Место 5
#12
3
2
Место 5
#13
3
2
Полуфинал
#14
3
0
Полуфинал
#15
3
4
Финал

Итоговый протокол

Место 1

UKRЛьвів195992.00%1000.0

Место 2

UKRКиїв1987МС83.33%500.0

Место 3-4

UKRЛьвів1995КМС64.33%263.0
UKRКиев2005МС62.00%263.0

Место 5-8

UKRЛьвов1990МС77.33%146.0
LATRoja66.67%146.0
UKRДнепр2004МСМК54.00%146.0
UKRЧервоноград1998МСМК50.00%146.0

Место 9-16

UKRЛьвов200677.33%86.0
UKRЛьвов200775.33%86.0
UKRКиев1990КМС58.00%86.0
UKRДнепр1978КМС56.67%86.0
UKRЛьвов200739.33%86.0
UKRОбухов1961КМС13.33%43.0
UKRКиев1990КМС0.00%43.0
UKRЛьвів1992КМС0.00%43.0

Место 17-20

UKRКиев2007КМС51.67%54.0
UKRЛьвов196550.00%54.0
UKRДнепр197850.00%54.0
UKRКиїв200748.00%54.0

Место 21-24

UKRОдесса198828.67%36.0
UKRЛьвов197825.00%36.0
UKRЛьвов198625.00%36.0
UKRКропивницкий2010224.00%36.0

Место 25-28

UKRЧервоноград196126.67%21.0
UKRЧервоноград19566.67%21.0
UKRВасильков20083.67%21.0
UKRЧервоноград19500.00%21.0