Кубок України Solar Open 2019 серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда", "Пул" Днепр, Восход • 12-15 декабря 2019

Дисциплина
Свободная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Днепр, Восход
Набережная Победы 82, 4-й этаж
Начало
12-12-2019 10:00
Окончание
15-12-2019

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення
Кубку України з більярдного спорту,
серед  
юніорів, юнаків та дівчат «Solar Open 2019» 

Комбінована піраміда, Вільна піраміда, Пул-10

(12 - 15 грудня 2019 року, м. Дніпро)

1. Мета та завдання

Кубок України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат  (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

 

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на ВП Федерації спортивного більярду україни в Дніпропетровській області та головну суддівську колегію:

Головний суддя – Юрій Цепков.

Головний секретар - Олег Пудовкін.

Суддя – Олександ Різник.

 

3. Учасники змагань 

"Комбінована піраміда"

Юніори– 2001-2003 років народження

"Вільна піраміда"

Юнаки – 2004 року народження та молодші

Юнаки молодша група - 2008 року народження та молодші

Дівчата - 2001 року народження та молодші

 

"Пул-10"

Юнаки - 2003 року народження та молодші

Дівчата - 2003 року народження та молодші

 

У Змаганнях можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, також до участі в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом Змагань.

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

 

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.

 

5. Заявки

Попередні заявки надсилаються  на адресу: 
м. Дніпро, вул. Дмитра Донського, 2а, БК «Атмосфера»
тел/факс +38 (066) 698-64-76, (067) 567-02-60
e-mail:  fbsu.tsepkov@gmail.com
Іменні заявки, завірені Управлінням  молоді та спорту ОДА, відповідною медичною установою або спортивним диспансером, страховий поліс, паспорт або свідоцтво про народження з довідкою про прописку, кваліфікаційна книжка спортсмена, анкета спортсмена для бази “Спортивний результат”, подаються безпосередньо до мандатної комісії. 
До змагань допускаються спортсмени, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

- прізвище, ім'я спортсмена;

- дата народження спортсмена;

- область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

- спортивне звання спортсмена;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

- ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена). 

Реєстрація на змагання закінчується 12 грудня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку
В змаганнях можуть брати участь спортсмени з АР Крим за наявності паспорта громадянина України.

 

6. Програма змагань

12 грудня 2019 р. 
День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.
16:00 – 18:00 реєстрація спортсменів, в бильярдном клубе "Восход"
19:00 – жеребкування
13 грудня 2019 р. 
10.00 – 18.00 – відбіркові змагання з піраміди та пулу;
10.30 – урочисте відкриття змагань;
14 грудня 2019 р. 
10.00 – 18.00 - змагання з піраміди, матчи з пулу;
15 грудня 2019 р.  
10.00 – 15.00 - фінальні змагання з піраміди та пулу;
15-00 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

 

7. Форма одягу

Пірамда:

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Пул:
Для юнаків та дівчат:
футболка-поло, темні костюмні брюки (НЕ джинси), темні класичні туфлі.

 

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка, футболка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганнях спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

8. Розміщення

Готель «Жовтневий»

м. Дніпро, вул. пл. Шевченко, 4а:
+38 (056) 744-88-03
+38 (056) 744-44-67
+38 (056) 770-20-65

Розселення по квартирах: 098-218-66-08 (дзвінки приймаються мінімум за тиждень до початку змаганнь).

 

9. Нагородження

Переможці та призери Змагань нагороджуються кубками, грамотами, медалями та новорічними подарунками.

 

10. Місце проведення змагань
Більярдний клуб "
Восход"
м. Дніпро, вул.. Набережна Перемоги, 82 (4 поверх)
Більярдний клуб "Атмосфера"
м. Дніпро, вул. Дмитра Донського, 2а (ТЦ Нагорний ринок, цокольний поверх)

 

11. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру здійснюють:

Федерація спортивного більярду України - http://billiard.net.ua/ 

Український більярдний сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.uahttps://www.facebook.com/billiardnews.com.ua/)

Федерація більярдного спорту Дніпра (www.fbs.dp.ua). 9 канал

Дане положення є запрошенням на Змагання.

Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання

 

Список участников

1Днепр200823
2Харьков20097
3Кропивницкий201021
4Одеса20089
5Кропивницкий200422
6Dnipro200511
7Днепр2006314
8Кропивницкий200414
9Ивано-Франковск2005КМС4
10Днепр201021
11Днепр2004МС1
12Кременчуг20036
13Днепр201025
14Кропивницкий2004МС1
15Днепр200622
16Харьков201014
17Харьков200312
18Харьков20082юн12
19Днепр200924
20Кропивницкий20051юн24
21Днепр200514
22Харьков200719
23Днепр2004КМС3
24Днепр200716
25Днепр200719
26Кропивницкий200623
27Днепр20086
28Днепр200829
29Кропивницкий2005КМС8
30Харьков20098
31Днепр20065
32Днепр20108
33Днепр201112
34Харьков20061юн7
35Днепр20091юн2
36Днепр2004МСМК5
37Запорожье2004213
38Светловодск201012
39Днепр2005КМС2
40Днепродзержинск200716
41Dnipro201022
42Днепр2003КМС4
43Кропивницкий2008111
44Днепр20059
45Харьков20091юн4
46Днепр200214
47Днепр200210
48Хмельницкий2009КМС3
49Днепр200613
50Киев2004КМС20
51Днепр26
52Тернополь2001КМС3
53Светловодск20126
54Харьков20031юн9
55Кропивницкий201110
56Днепр200537
57Днепр20036
58Кропивницкий2004КМС6
59Днепр2006220
60Днепр20051юн18
61Днепр2008КМС5
62Днепр2006КМС1
63Днепр200518
64Кропивницкий20115
65Днепр201013
66Харьков20051юн8
67Кременчуг20069
68Днепр20087
69Днепр200913
70Днепр201111
71Днепр2006116
72Днепр20085
73Харьков2002МС7
74Днепр200715
75Кропивницкий200514
76Кропивницкий20052
77Киев2005КМС3
78Черновцы2005КМС2
79Кропивницкий20062юн15
80Кропивницкий2006КМС1
81Днепр200211
82Харьков20031юн14
83Днепр20035
84Кременчуг200313
85Днепр200817
86Днепр200610
87Dnipro200717
88Днепр20028
89Днепр20102юн3
90Dnipro20078
91Днепр200310
92Днепр20062юн7
93Северодонецк2004КМС2
94Житомир2002КМС1
95Кропивницкий200521

Финал

5553
5550
2914
2730
2735
1325

Полуфинал

5443
5435
5345
5342
2832
2732
2605
2603
2553
2503
1243
1142

1/4 финала

5224
5214
5141
5142
5042
5042
4940
4904
2452
2402
2351
2312
2221
2250
2112
2152

1/8 финала

4840
4804
4741
4724
4640
4642
4540
4504
4440
4441
4340
4340
4214
4241
4142
4140

Нижняя сетка, тур 4

2632
2532

Нижняя сетка, тур 3

2403
2323

Нижняя сетка, тур 2

4013
4013
3904
3923
3803
3803
3713
3703
3630
3603
3503
3523
3413
3423
3313
3303
2002
2003
1902
1903
1830
1802
1730
1702
1713
1023
913

Верхняя сетка, тур 2

2213
2113

Нижняя сетка, тур 1

3130
2623
1531
1520
1430
1420
803
730

Верхняя сетка, тур 1

2404
2403
2342
2331
2213
2214
2140
2103
2004
2023
1931
1940
1842
1831
1730
1740
1240
1203
1212
1140
1132
1102
1003
1041
1021
913
941
920
632
532

Первый тур

1513
1541
1430
1440
1331
1103
1104
1042
1013
742
720
703
740
623
640
634
620
540
520
413
424
412
413
330
313
342
302
341
204
213
240
221
203
223
131

Итоговый протокол

Место 1

Светловодск201095.00%27.0
Харьков2002МС94.00%27.0
Черновцы2005КМС92.00%24.5
Днепр2006189.33%24.0
Днепр2004МСМК89.00%33.0
Кропивницкий200482.67%32.0

Место 2

Хмельницкий2009КМС73.67%20.0
Кропивницкий2004МС70.00%15.0
Ивано-Франковск2005КМС69.33%12.5
Киев2004КМС68.67%21.0
Днепр2004МС68.00%12.0
Харьков20091юн64.67%15.0

Место 3-4

Днепр2006КМС75.00%15.0
Северодонецк2004КМС73.67%14.0
Днепр2008КМС73.33%14.0
Днепр200373.00%9.0
Днепр2004КМС72.67%9.0
Днепр2006164.00%15.0
Днепр20102юн56.67%9.0
Одеса200855.33%9.0
Днепр2005КМС50.67%6.0
Житомир2002КМС50.67%6.5
Днепр2005150.00%6.0
Кропивницкий2004КМС50.00%6.5

Место 5-6

Кропивницкий2005КМС52.00%2.5
Днепр200838.67%2.0
Dnipro200737.00%2.0
Тернополь2001КМС36.00%2.5

Место 5-8

Днепр200969.33%11.0
Кропивницкий2004167.67%10.0
Кропивницкий2008167.67%5.0
Днепр200364.33%11.0
Днепр2007163.33%10.0
Харьков20061юн63.33%10.0
Кропивницкий2006КМС63.00%10.0
Днепр2003КМС62.67%11.0
Днепр201157.33%11.0
Харьков200953.33%5.0
Кропивницкий2010253.33%5.0
Харьков200350.00%5.0
Днепр200250.00%5.0
Днепр2002149.00%5.0
Днепр20091юн46.67%5.0
Харьков20031юн30.33%5.0

Место 7-8

Днепр20062юн35.67%1.5
Днепр20088.33%1.0
Днепр20080.00%1.0
Днепр20060.00%1.5

Место  9 

Кременчуг20064.67%0.5

Место 9-12

Харьков201033.00%3.0
Кропивницкий201133.00%3.0
Кременчуг200331.33%3.0
Харьков20031юн31.00%3.0
Харьков20096.67%3.0
Днепр20020.00%3.0
Кропивницкий20110.00%3.0
Кропивницкий20050.00%3.0

Место 9-16

Днепр2005363.00%9.0
Днепр2006362.00%9.0
Днепр2008261.33%8.0
Кропивницкий200550.00%8.0
Харьков200749.00%8.0
Кропивницкий200649.00%8.0
Dnipro201049.00%9.0
Днепр200848.67%9.0
Днепр20051юн47.67%9.0
Кропивницкий20062юн47.67%8.0
Днепр200847.67%8.0
Днепр2006247.33%9.0
Днепр201047.00%9.0
Запорожье2004247.00%8.0
Харьков20051юн38.67%8.0
Днепр200932.00%9.0

Место 13-14

Днепр200212.00%1.0
Кременчуг20037.33%1.0
Днепр20106.67%1.0
Светловодск20120.00%1.0

Место 17-24

Днепр38.67%5.0
Днепр201034.67%5.0
Днепр201013.33%5.0
Кропивницкий20051юн12.00%4.0
Днепр20078.33%5.0
Днепр20078.33%5.0
Dnipro20078.33%5.0
Днепр200627.33%4.0
Днепр20057.33%4.0
Кропивницкий20057.33%4.0
Dnipro20050.00%4.0
Харьков20082юн0.00%4.0
Днепродзержинск20070.00%4.0
Днепр20110.00%5.0
Киев2005КМС0.00%5.0
Днепр20060.00%4.0

Место 25-26

Днепр200511.00%1.0
Днепр20030.00%1.0