Чемпіонат України серед школярів з більярдного спорту - дисципліна «Вільна піраміда» Киев, Авиатор • 24-26 марта 2019

Дисциплина
Свободная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Киев, Авиатор
пр. Космонавта Комарова, 1
Начало
24-03-2019 04:00
Окончание
26-03-2019

Регламент

проведення чемпіонату України серед школярів

з більярдного спорту

 

  1. Цілі та завдання

Чемпіонат України серед школярів з більярдного спорту (далі − Чемпіонат) проводиться з метою:

активізації навчально-тренувальної роботи в закладах загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО);

широкого залучення школярів до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку більярдного спорту і його популяризації в державі;

підвищення рівня майстерності спортсменів;

відбору кандидатів до складу учнівської збірної команди України з більярдного спорту для участі в міжнародних змаганнях;

визначення чемпіонів України з більярдного спорту серед школярів.

 

  1. Строки і місце проведення Чемпіонату

Чемпіонат проводиться в два етапи:

І етап – всеукраїнські зональні змагання – вересень 2018 року - лютий 2019 року.

ІІ етап – фінальні змагання:

– з дисципліни «Вільна піраміда» проводяться з 24 по 26 березня 2019 року в місті Києві за адресою: пр. Космонавта Комарова, 1, більярдний клуб Національного авіаційного університету;

– з дисципліни «Пул-дев’ятка (9-ball)» проводяться з 26 по 27 березня 2019 року в місті Києві за адресою: вул. Фізкультури, 1 , корпус 4, більярдний клуб Національного університету фізичного виховання та спорту України;

– з дисципліни «Снукер» проводяться з 27 по 29 березня 2019 року в місті Києві за адресою: пр. Перемоги, 112, , більярдний клуб «Бінго».

 

  1. Організація та керівництво проведенням Чемпіонату

Загальне керівництво проведенням Чемпіонату здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі − Комітет) та Громадською організацією «Федерація спортивного більярду України» (далі − Федерація).

Безпосереднє керівництво проведення І етапу здійснюють відповідні обласні, Київське міське відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – філія Комітету), суддівські колегії, склад яких затверджує Федерація із врахуванням пропозицій регіональних осередків Федерації.

Безпосереднє керівництво проведення ІІ етапу покладається на Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – філія Комітету), суддівську колегію, склад яких погоджує Федерація і затверджує Комітет.

 

  1. Учасники Чемпіонату

До участі у Чемпіонаті допускаються команди ЗЗСО незалежно від відомчої підпорядкованості та форм власності за двома віковими категоріями: 

Молодші школярі  – 2007 року народження та молодші;

Старші школярі  – 2002-2006 роки народження.

Склад команди відповідно до вимог Федерації.

Для дотримання правил безпеки під час Чемпіонату кожен учасник повинен мати екіпіровку, яка відповідає вимогам правил більярдного спорту.

Форма одягу учасника:

обов’язково − темні туфлі, темні костюмні брюки (не джинси, не слакси), без заклепок і прикрас, однотонна сорочка (не поло, не трикотаж);

рекомендовано − жилет та метелик.

Одяг учасників повинен бути чистий та охайний. Для всіх учасників сорочка повинна постійно залишатися заправленою в брюки, без розривів і випусків. Учасники без установленої форми одягу до Чемпіонату не допускаються.

 

  1. Характер заходу

Змагання особисто-команді, проводяться відповідно до діючих Правил більярдного спорту.

Чемпіонат проводиться з наступних дисциплін:

дисципліна «Піраміда» − проводиться зі спортивного більярду «Вільна піраміда» серед юнаків та дівчат;

дисципліна «Пул» − проводиться зі спортивного більярду «Пул-дев’ятка (9-ball)» серед юнаків та дівчат;

дисципліна «Снукер» − проводиться зі спортивного більярду «Снукер
з 6 червоними» серед юнаків та дівчат.

 

  1. Програма проведення Чемпіонату

– з дисципліни «Вільна піраміда» проводяться з 23 по 25 березня
2019 року в місті Києві за адресою: пр. Космонавта Комарова, 1, більярдний клуб Національного авіаційного університету;

 

24.03.2019 р.:

день приїзду учасників змагань, мандатна комісія, збори представників, суддів;

14-00 по 20-00 – реєстрація учасників.

25.03.2019 р.:

10.00 по 10.30 – урочисте відкриття чемпіонату;

10.30 по 18.00 – відбіркові змагання.

26.03.2019 р.:

10.00 по 14.00 – півфінальні та фінальні змагання;

14.30 – підведення підсумків, нагородження переможців і призерів чемпіонату.

 

– з дисципліни «Пул-дев’ятка (9-ball)» проводяться з 26 по 27 березня 2019 року в місті Києві за адресою: вул. Фізкультури, 1 , корпус 4, більярдний клуб Національного університету фізичного виховання та спорту України;

 

26.03.2019 р.:

день приїзду учасників змагань, мандатна комісія, збори представників, суддів;

14-00 по 20-00 реєстрація учасників.

27.03.2019 р.:

10.00 по 10.30 урочисте відкриття чемпіонату;

10.30 по 20.00 відбіркові змагання, півфінальні та фінальні змагання;

20.30 − підведення підсумків чемпіонату, нагородження переможців і призерів.

 

– з дисципліни «Снукер» проводяться з 27 по 29 березня 2019 року
в місті Києві за адресою: пр. Перемоги, 112, , більярдний клуб «Бінго».

27.03.2019 р.:

день приїзду учасників змагань, мандатна комісія, збори представників, суддів;

14-00 по 20-00 реєстрація учасників.

28.03.2019 р.:

10.00 по 10.30 урочисте відкриття чемпіонату;

10.30 по 18.00 відбіркові змагання.

29.03.2019 р.:

10.00 по 14.00 півфінальні та фінальні змагання;

14.30 підведення підсумків чемпіонату.

 

На церемонії відкриття присутність всіх учасників: спортсменів, тренерів та представників команд обов'язково. У разі відсутності спортсмена

на церемонії відкриття, оргкомітет залишає за собою право дискваліфікувати його від участі в змаганнях.

Під час підведення підсумків обов'язкова присутність переможців і призерів Чемпіонату у встановленій формі одягу.

Порядок відкриття та закриття Чемпіонату, режим і графік його проведення, а також особливі умови, визначаються оргкомітетом спільно з головним суддею в залежності від кількості заявлених учасників Чемпіонату.

В залежності від кількості заявлених учасників, можливе обмеження часу на зустріч.

Жеребкування відбудеться до початку Чемпіонату, сліпий жереб з урахуванням командної боротьби (студенти з одного закладу вищої освіти розподіляються в різні групи), що заноситься в протокол реєстрації та жеребкування учасників Чемпіонату.

Матч за третє місце не проводиться. Обидва учасники і обидві учасниці займають третю позицію в підсумковому протоколі і стають бронзовими призерами Чемпіонату.

 

  1. Безпека та підготовка місць проведення Чемпіонату

Підготовка місць проведення Чемпіонату здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

 

  1. Умови визначення першості та нагородження

переможців та призерів

Переможці та призери в командному заліку нагороджуються медалями та дипломами Комітету, кубками Федерації.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджуються медалями та дипломами Комітету, кубками Федерації.

 

  1. Умови фінансування заходу та матеріального

забезпечення учасників.

Витрати з організації і проведення Чемпіонату (проїзд, проживання, харчування іногородніх суддів, харчування місцевих суддів, придбання кубків, канцтоварів, медичне забезпечення) здійснюються за рахунок коштів залучених Федерацією.

Придбання медалей та дипломів за рахунок коштів Комітету.

Витрати на участь команд у змаганнях (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, розміщення, харчування спортсменів та тренерів) за рахунок коштів організацій, що їх відряджають.

Умови фінансування Чемпіонату можуть бути змінені.

 

  1. Строки та порядок подання заявок на участь у Чемпіонаті

Попередні заявки учасників на участь у Чемпіонаті подаються на електрону адресу: alexbeznosyuk57@gmail.com − директору Федерації з розвитку більярдного спорту («Пул», «Снукер», «Піраміда») у ЗВО професору Безносюку Олександру Олексійовичу за 7 днів до початку Чемпіонату. До Чемпіонату допускаються спортсмени і команди, які підтвердили свою участь в установлений термін.

Засідання мандатної комісії проводиться особами, які призначаються головним суддею Чемпіонату. До складу мандатної комісії, в обов’язковому порядку, входить представник філії Комітету та обласного (міського) осередку Федерації. Протокол засідання мандатної комісії є невід’ємною частиною Звіту головного судді.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються:

іменні заявки, завірені керівниками закладів освіти та лікарем медично-фізкультурного диспансеру;

учнівські квитки учасників або довідки з фотокартками про навчання в ЗЗСО, завірені керівником цього ЗЗСО;

свідоцтво про народження або паспорт громадянина України;

поліс медичного страхування від нещасного випадку для кожного учасника на термін проведення Чемпіонату.

 

  1. Інші умови

Оперативний звіт про проведення Чемпіонату (який містить в т. ч. 3 - 4 фото, відео, інформацію про кількість команд та учасників, відкриття та закриття Чемпіонату) подається філією Комітету в день закінчення Чемпіонату на електронну адресу: nastyavolob@ukr.net (Анастасія Волобуєва моб. тел.: 067-988-80-25).

Вимоги до фото звіту: розмір не менше 600 пікселів по меншій стороні, 1500 по більшій стороні, рекомендовані пропорції 3:2, формат jpeg/jpg, ступінь стиснення не менше 75%.

Вимоги до відео звіту: тривалість min. 12 секунд, max. 6 хвилин, цифрова роздільна здатність не менше 1280 х 720 пікселів, співвідношення сторін 16:9 або 4:3, горизонтальне положення у разі зйомки на телефон).

Філія Комітету в п’ятиденний термін після закінчення Чемпіонату подає в двох примірниках до Комітету підсумкові матеріали про проведення Чемпіонату, які складаються з Звіту головного судді, протоколів матчів, результатів Чемпіонату, заявок команд, протоколів засідання мандатної та технічної комісій за адресою: вул. Дмитрівська, 46, м. Київ, 01054, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (e-mail: sport_vnz@ukr.net) та директору з розвитку більярдного спорту з дисциплін «Пул», «Снукер», «Піраміда» у закладах вищої освіти України професору Безносюку Олександру Олексійовичу (моб. тел.: 067-907-32-88,e-mail: alexbeznosyuk57@gmail.com).

Список участников

1Одесса2003КМС2
2Киев20062юн27
3Кропивницкий201028
4Кропивницкий2004113
5Ивано-Франковск2005КМС1
6Киев20109
7Киев200614
8Житомир2003КМС6
9Могилев-Подольский2004112
10Житомир20037
11Киев20081юн1
12Харьков20082юн5
13Кропивницкий200628
14Кропивницкий2002КМС3
15Кропивницкий200531
16Кропивницкий200520
17Киев2003КМС4
18Кропивницкий20104
19Харьков20074
20Кропивницкий2005КМС6
21Киев20073
22Черновцы20054
23Харьков20061юн8
24Днепр20095
25Запорожье2004215
26Киев200322
27Киев20059
28Киев20062юн23
29Николаев2002КМС3
30Кропивницкий200710
31Кропивницкий200812
32Киев200610
33Кропивницкий20061юн18
34Львов2002КМС5
35Хмельницкий200911
36Киев200911
37Киев200712
38Киев20062юн26
39Кропивницкий2004КМС7
40Днепр2006216
41Днепр20081юн2
42Полтава2002КМС1
43Киев20039
44Харьков20051юн10
45Житомир200419
46Киев2007КМС7
47Козелец200230
48Кропивницкий200524
49Кропивницкий200625
50Житомир20083
51Кропивницкий2006КМС11
52Житомир200617
53Каменка2002132
54Киев20042юн5
55Днепр200813
56Кропивницкий20106
57Киев200421
58Днепр20068
59Житомир2002КМС2
60Кропивницкий200529

Финал

5924
2930
2931
1413

Полуфинал

5841
5724
2813
2832
2732
2732

1/4 финала

5613
5531
5430
5323

Нижняя сетка, тур 4

5202
5120
5002
4902
2620
2602
2521
2521
1313

Нижняя сетка, тур 3

4812
4721
4612
4520
2420
2421
2320
2302
1221

Нижняя сетка, тур 2

4002
3912
3821
3712
3602
3502
3412
3321
2002
2002
1902
1802
1702
1702
902

Верхняя сетка, тур 2

4423
4332
4231
4123
2231
2203
2130
2132
1130

Нижняя сетка, тур 1

3203
3112
3020
2902
2812
2702
2603
2520
1402

Верхняя сетка, тур 1

2413
2303
2203
2130
2003
1931
1813
1731
1203
1213
1113
1130
1013
1003
931
930
613
530

Первый тур

1603
1530
1403
1332
1223
1113
1003
930
803
730
730
730
603
613
530
403
403
330
330
230
232
203
230
130

Итоговый протокол

Место 1

Кропивницкий2002КМС92.00%32.0
Ивано-Франковск2005КМС91.67%20.0
Хмельницкий2009191.67%22.5
Кропивницкий2008170.00%20.0

Место 2

Львов2002КМС78.33%24.0
Днепр20081юн70.67%14.5
Киев20081юн67.33%12.0
Николаев2002КМС56.67%12.0

Место 3

Киев200748.67%6.0

Место 3-4

Кропивницкий2004166.00%18.0
Харьков20082юн66.00%8.5
Киев2007КМС65.00%8.5
Полтава2002КМС64.00%18.0
Кропивницкий2005КМС63.33%6.0
Житомир2002КМС52.33%6.0

Место 4

Днепр200934.00%2.0

Место  5 

Кропивницкий20109.33%0.0

Место 5-6

Харьков200751.00%4.5
Киев2003КМС40.00%2.0
Житомир200834.33%4.5
Киев20042юн30.33%2.0

Место 5-8

Харьков20061юн71.33%14.0
Одесса2003КМС70.67%14.0
Черновцы200560.67%14.0
Житомир2003КМС58.33%14.0

Место 7-8

Кропивницкий2010251.33%3.5
Киев200551.33%1.0
Кропивницкий2004КМС50.00%1.0
Кропивницкий201050.00%3.5

Место 9-10

Киев20060.00%0.0
Днепр20060.00%0.0

Место 9-12

Житомир200659.00%12.0
Киев200657.67%12.0
Каменка2002156.67%12.0
Харьков20051юн53.67%12.0
Днепр200831.33%2.5
Киев20100.00%2.5
Кропивницкий20070.00%2.5
Киев20090.00%2.5

Место  13 

Киев20070.00%0.0

Место 13-16

Киев200351.00%10.0
Киев200350.00%10.0
Кропивницкий2006КМС50.00%10.0
Житомир200346.00%10.0

Место 17-24

Запорожье2004238.67%8.0
Могилев-Подольский2004137.00%8.0
Кропивницкий200636.67%8.0
Кропивницкий200534.33%8.0
Житомир200434.33%8.0
Киев200434.33%8.0
Киев20062юн33.00%8.0
Кропивницкий200530.33%8.0

Место 25-32

Киев20062юн12.33%4.0
Киев20062юн9.33%4.0
Кропивницкий20055.33%4.0
Кропивницкий20060.00%4.0
Кропивницкий20061юн0.00%4.0
Днепр200620.00%4.0
Козелец20020.00%4.0
Кропивницкий20050.00%4.0