CLEVER JUNIOR CUP Мінськ, Европа • 24 березня 2019
- Game
- Пул 9
- Category
- Клубний
- Type
- Iндивідуальний
- Venue
-
Мінськ, Европа
ул. Сурганова 57б - Start
- 24-03-2019 08:00
- Final
- 24-03-2019
Participants list
14 | 0 | 3 | |||
14 | 3 | 1 | |||
13 | 1 | 3 | |||
13 | 1 | 3 | |||
12 | 3 | 0 | |||
12 | 3 | 0 | |||
11 | 2 | 3 | |||
11 | 3 | 1 | |||
10 | 2 | 0 | |||
10 | 2 | 1 | |||
9 | 0 | 2 | |||
9 | 2 | 1 | |||
8 | 1 | 2 | |||
8 | 2 | 0 | |||
7 | 0 | 2 | |||
7 | 1 | 2 | |||
6 | 2 | 0 | |||
6 | 1 | 2 | |||
6 | 0 | 2 | |||
6 | 0 | 2 | |||
6 | 0 | 2 | |||
5 | 2 | 0 | |||
5 | 2 | 0 | |||
5 | 0 | 2 | |||
5 | 0 | 2 | |||
5 | 2 | 1 | |||
4 | 1 | 2 | |||
4 | 0 | 2 | |||
4 | 1 | 2 | |||
4 | 2 | 1 | |||
4 | 0 | 2 | |||
3 | 2 | 0 | |||
3 | 2 | 1 | |||
3 | 2 | 0 | |||
3 | 0 | 2 | |||
3 | 2 | 1 | |||
3 | 2 | 1 | |||
3 | 2 | 1 | |||
3 | 2 | 0 | |||
3 | 2 | 0 | |||
3 | 2 | 0 | |||
2 | 2 | 1 | |||
2 | 1 | 2 | |||
2 | 2 | 0 | |||
2 | 1 | 2 | |||
2 | 2 | 0 | |||
2 | 2 | 0 | |||
2 | 2 | 1 | |||
2 | 2 | 0 | |||
2 | 1 | 2 | |||
2 | 2 | 0 | |||
1 | 2 | 1 | |||
1 | 2 | 1 | |||
1 | 2 | 1 | |||
1 | 2 | 0 | |||
1 | 1 | 2 | |||
1 | 1 | 2 | |||
1 | 2 | 1 | |||
1 | 2 | 0 | |||
1 | 2 | 0 | |||
1 | 2 | 1 |
Group A | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | +m | Δm | +f | Δf | Place | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Богомолов Илья | × | 1 : 2 | 0 : 2 | -2 | 1 | -3 | 3 | ||||||
2 | Данилкович София | × | 0 : 2 | 2 : 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | |||||
3 | Дербан Алиса | 2 : 0 | × | 2 : 0 | 2 | 2 | 4 | 4 | 1 | |||||
4 | Егоренков Станислав | 0 : 2 | 0 : 2 | × | -2 | 0 | -4 | 3 | ||||||
5 | Коленников Артем | 2 : 1 | × | 1 : 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | |||||
6 | Юревич Даниил | 2 : 0 | 2 : 1 | × | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | |||||
Group B | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | +m | Δm | +f | Δf | Place | |||
1 | Гавриленко Андрей | × | 2 : 0 | 2 : 0 | 2 | 2 | 4 | 4 | 1 | |||||
2 | Гавриленко Маргарита | 0 : 2 | × | 2 : 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | |||||
3 | Дмитриев Андрей | × | 2 : 1 | 1 : 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | |||||
4 | Мотарыкин Максим | 1 : 2 | × | 1 : 2 | -2 | 2 | -2 | 3 | ||||||
5 | Пасюк Ян | 0 : 2 | 0 : 2 | × | -2 | 0 | -4 | 3 | ||||||
6 | Янчиленко Тимофей | 2 : 1 | 2 : 1 | × | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | |||||
Group C | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | +m | Δm | +f | Δf | Place | ||
1 | Войтеховский Артем | × | 1 : 2 | 2 : 1 | 0 : 2 | 1 | -1 | 3 | -2 | 3 | ||||
2 | Воронько Даниил | 2 : 1 | × | 2 : 0 | 2 : 1 | 3 | 3 | 6 | 4 | 1 | ||||
3 | Живлюк Михаил | × | 1 : 2 | 0 : 2 | -2 | 1 | -3 | 3 | ||||||
4 | Климашевская Анна | 1 : 2 | 0 : 2 | × | 2 : 1 | 1 | -1 | 3 | -2 | 4 | ||||
5 | Коцуба Элина | 2 : 1 | × | 2 : 1 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 | |||||
6 | Орленко Полина | 2 : 0 | 1 : 2 | × | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | |||||
7 | Синявский Ярослав | 2 : 0 | 1 : 2 | 1 : 2 | × | 1 | -1 | 4 | 0 | 2 | ||||
Group D | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | +m | Δm | +f | Δf | Place | |
1 | Афонская Валерия | × | 2 : 0 | 2 : 0 | 0 : 2 | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 | ||||
2 | Берков Матвей | × | 2 : 1 | 2 : 0 | 2 : 0 | 3 | 3 | 6 | 5 | 1 | ||||
3 | Восканян Юрий | 1 : 2 | × | 2 : 0 | 2 : 1 | 2 | 1 | 5 | 2 | 2 | ||||
4 | Готальский Ярослав | 0 : 2 | 0 : 2 | × | 0 : 2 | -3 | 0 | -6 | 4 | |||||
5 | Заяц Иван | 0 : 2 | × | 0 : 2 | 0 : 2 | -3 | 0 | -6 | 4 | |||||
6 | Игошин Александр | 0 : 2 | 2 : 0 | × | 1 : 2 | 1 | -1 | 3 | -1 | 3 | ||||
7 | Слонимский Максим | 0 : 2 | 1 : 2 | 2 : 0 | × | 1 | -1 | 3 | -1 | 3 | ||||
8 | Ципцюра Артур | 2 : 0 | 2 : 0 | 2 : 1 | × | 3 | 3 | 6 | 5 | 1 | ||||