Кубок України серед школярів з більярдного спорту "Триборство" Полтава, КСБ ПолтНТУ • 27 октября - 1 ноября 2019

Дисциплина
Пирамида - многоборье
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Полтава, КСБ ПолтНТУ
Першотравневий проспект, 24.
Начало
27-10-2019 17:00
Окончание
01-11-2019

Регламент

проведення Кубку України серед школярів

з більярдного спорту "триборство"
(Вільна піраміда, Динамічна піраміда, Комбінована піраміда)

 

 1. Цілі та завдання

Кубок України серед школярів з більярдного спорту "триборство" (Вільна піраміда, Динамічна піраміда, Комбінована піраміда) (далі − Кубок) проводиться з метою:

активізації навчально-тренувальної роботи в закладах загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО);

широкого залучення школярів до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку більярдного спорту і його популяризації в державі;

підвищення рівня майстерності спортсменів;

відбору кандидатів до складу учнівської збірної команди України з більярдного спорту для участі в міжнародних змаганнях;

визначення чемпіонів України з більярдного спорту серед школярів.

 

 1. Строки і місце проведення заходу

Змагання проводяться з 25 по 28 жовтня 2019 року в м. Полтава більярдний клуб Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: Першотравневий проспект, 24, та більярдний клуб «Дінаріс» за адресою: вул. Зінківська, 6/1а.

 

 1. Організація та керівництво проведенням заходу

Загальне керівництво проведенням Кубку здійснюється Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі − Комітет) та Громадською організацією «Федерація спортивного більярду України» (далі − Федерація).

Безпосереднє керівництво проведення покладається на Полтавське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – філія Комітету) спільно з обласним (міським) осередком Федерації, суддівську колегію, склад яких погоджує Федерація і затверджує Комітет.

 

 1. Учасники заходу

До участі у Кубку допускаються команди ЗЗСО незалежно від відомчої підпорядкованості та форм власності за двома віковими категоріями: 

Старші школярі  – 2002-2006 років народження (юнаки, дівчата);

Молодші школярі – 2007 року народження та молодші
(юнаки, дівчата).

Слад команд не обмежений.

Для дотримання правил безпеки під час Кубку кожен учасник повинен мати екіпіровку, яка відповідає вимогам правил більярдного спорту.

Форма одягу учасника:

обов’язково − темні туфлі, темні костюмні брюки (не джинси, не слакси), без заклепок і прикрас, одноколірна сорочка (не поло, не трикотаж);

рекомендовано − жилет та метелик.

Одяг учасників повинен бути чистий та охайний. Для всіх учасників сорочка повинна постійно залишатися заправленою в брюки, без розривів і випусків. Учасники які не дотримались визначеним цим Регламентом форми одягу до Кубку не допускаються.

 

 1. Характер заходу

Змагання особисто-команді, проводяться відповідно до діючих правил більярдного спорту.

Змагання проводяться за міжнародними правилами «Піраміда. Офіційні міжнародні правила» (Затверджено наказом Президента Міжнародної конфедерації Піраміди №12 від 11.12.2017 року, які введено в дію з 01.01.2018 року).

 

 1. Програма проведення заходу

Змагання проводяться з 25 по 28 жовтня 2019 року в м. Полтава, більярдний клуб Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: Першотравневий проспект, 24, та більярдний клуб «Дінаріс» за адресою: вул. Зінківська, 6/1а.

25.10.2019 р.:

день приїзду учасників змагань, мандатна комісія, збори представників, суддів;

16-00 по 18-00 – реєстрація учасників (підтвердження електронної реєстрації, до мандатної комісії подаються оригінали іменних заявок).

26.10.2019 р.:

9-00 по 9-30 – реєстрація учасників.

10.00 по 10.30 – урочисте відкриття Кубку;

10.30 по 18.00 – відбіркові змагання.

27.10.2019 р.:

10.00 по 18.00 – відбіркові змагання.

28.10.2019 р.:

10.00 по 14.00 – півфінальні та фінальні змагання;

14.30 – підведення підсумків, нагородження переможців і призерів Кубку.

На церемонії відкриття присутність всіх учасників: спортсменів, тренерів та представників команд, обов'язково. У разі відсутності спортсмена

на церемонії відкриття, оргкомітет залишає за собою право дискваліфікувати його від участі в змаганнях.

Під час підведення підсумків обов'язкова присутність переможців і призерів Кубку у визначеним цим Регламентом формі одягу.

Порядок відкриття та закриття Кубку, режим і графік його проведення, а також особливі умови, визначаються оргкомітетом спільно з головним суддею в залежності від кількості заявлених учасників Кубку.

В залежності від кількості заявлених учасників, можливе обмеження часу зустрічі.

Жеребкування відбудеться до початку Кубку, жереб згідно рейтингу ФСБУ з урахуванням командної боротьби, школярі з одного регіону розподіляються в різні групи, що заноситься в протокол реєстрації та жеребкування учасників Кубку.

Зустріч за третє місце не проводиться. Обидва учасники і обидві учасниці займають третю позицію в підсумковому протоколі і стають бронзовими призерами Кубку.

 

 1. Безпека та підготовка місць проведення заходу

Підготовка місць проведення Кубку здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

 

 1. Умови визначення першості та нагородження

переможців та призерів

Особиста першість визначається за турнірною сіткою змагань у кожній віковій групі серед юнаків та дівчат.

Командна першість визначається за 2 кращими результатами у віковій групі серед юнаків та 2 кращими результатами у віковій групі серед дівчат.

Переможці та призери в особистому заліку нагороджуються медалями та дипломами Комітету.

Переможці та призери в командному заліку нагороджуються медалями та дипломамиКомітету.

 

 1. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників.

Витрати з організації і проведення Кубку (проїзд, проживання, харчування іногородніх суддів, харчування місцевих суддів, придбання кубків, канцтоварів, медичне забезпечення) здійснюються за рахунок коштів залучених Федерацією.

Придбання медалей та дипломів за рахунок коштів Комітету.

Витрати на участь команд у змаганнях (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, розміщення, харчування спортсменів та тренерів) за рахунок коштів організацій, що їх відряджають.

Умови фінансування Кубку можуть бути змінені.

 

 1. Терміни та порядок подання заявок на участь у заході

Попередні заявки учасників на участь у Кубку подаються на електрону адресу: alexbeznosyuk57@gmail.com − директору Федерації з розвитку більярдного спорту («Пул», «Снукер», «Піраміда») у ЗВО професору Безносюку Олександру Олексійовичу за 7 днів до початку Кубку. До Кубку допускаються спортсмени і команди, які підтвердили свою участь в установлений термін.

Засідання мандатної комісії проводиться особами, які призначаються головним суддею Кубку. До складу мандатної комісії, в обов’язковому порядку, входить представник філії Комітету та обласного (міського) осередку Федерації. Протокол засідання мандатної комісії є невід’ємною частиною Звіту головного судді.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються:

іменні заявки, завірені керівниками підрозділів обласних ФСБУ та лікарем медично-фізкультурного диспансеру;

учнівські квитки учасників або довідки з фотокартками про навчання в ЗЗСО, завірені керівником цього ЗЗСО;

свідоцтво про народження або паспорт громадянина України;

поліс медичного страхування від нещасного випадку для кожного учасника на термін проведення Кубку.

 

 1. Інші умови

Оперативний звіт про проведення Кубку (який містить в т. ч. 3 - 4 фото, відео, інформацію про кількість команд та учасників, відкриття та закриття Кубку) подається філією Комітету в день закінчення Кубку на
електронну адресу: sportcomitet.mon@gmail.com (Анастасія Волобуєва моб.
тел.: 067-988-80-25).

Вимоги до фото звіту: розмір не менше 600 пікселів по меншій стороні, 1500 по більшій стороні, рекомендовані пропорції 3:2, формат jpeg/jpg, ступінь стиснення не менше 75%.

Вимоги до відео звіту: тривалість min. 12 секунд, max. 6 хвилин, цифрова роздільна здатність не менше 1280 х 720 пікселів, співвідношення сторін 16:9 або 4:3, горизонтальне положення у разі зйомки на телефон).

Філія Комітету в п’ятиденний термін після закінчення Кубку подає в двох примірниках до Комітету підсумкові матеріали про проведення Кубку, які складаються з Звіту головного судді, протоколів матчів, результатів Кубку, заявок команд, протоколів засідання мандатної та технічної комісій за адресою: вул. Дмитрівська, 46, м. Київ, 01054, Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (e-mail: sport_vnz@ukr.net) та директору з розвитку більярдного спорту з дисциплін «Пул», «Снукер», «Піраміда» у закладах вищої освіти України професору Безносюку Олександру Олексійовичу (моб. тел.: 067-907-32-88, e-mail: alexbeznosyuk57@gmail.com).

 

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

Звіт

головного судді про проведення змагань

 

 1. Вид спорту: ___________________________________________________
 2. Назва змагань: __________________________________________________________________
 3. Дата проведення: ___________________ Всього днів: __________________
 4. Місце проведення: ____________________________________________________________________________________________________________________________________
 5. В змаганнях приймали участь:

Команди міст __________________________________________________________________

 1. Кількість учасників по заявках: _____________________ чол.
 2. Прийняли участь у змаганнях: _____________________ чол.

Із них: _____ чоловіків, _____ жінок, _____ юнаків, _____ дівчат.

 1. Наявність відповідних документів до поданих заявок:

__________________________________________________________________

 1. Командні результати:

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

 1. Нагородження переможців та призерів: ____________________________________________________________________________________________________________________________________
 2. Виконання розрядних нормативів: ___________________________________
 3. Кількість протестів ________ , та вжиті заходи ___________________________________________________________‎‎‎‎‎‎‎‎_______

__________________________________________________________________

 1. Підготовка місць змагань: __відмінно_________________________________
 2. Стан погоди: _____________________________________________________
 3. Характеристика роботи суддівської колегії: ___________________________
 4. Висновки та пропозиції: __________________________________________________________________

Головний суддя змагань, суддя _________________________________________

Головний секретар змагань ____________________________________________

 

« __ » _______________ 201__ року

Список участников

1Киев200717
2Харьков20091юн15
3Кропивницкий201027
4Одеса200824
5Кропивницкий2004КМС
6Кропивницкий2004КМС8
7Кременец200919
8Киев201013
9Кременчуг200317
10Киев20081юн2
11Харьков20034
12Харьков20082юн4
13Кропивницкий200623
14Кропивницкий20041юн29
15Кропивницкий200528
16Кропивницкий2005113
17Кропивницкий20101юн6
18Харьков20071юн3
19Днепр2004КМС1
20Кропивницкий2005115
21Днепр200812
22Харьков2009
23Киев20071юн4
24Днепр2010
25Харьков200619
26Днепр20091юн3
27Светловодск20105
28Киев20035
29Одеса200625
30Киев2005
31Киев201214
32Кропивницкий20075
33Кропивницкий200811
34Киев20065
35Киев2008
36Полтава200420
37Полтава20097
38Харьков20091юн
39Киев200911
40Киев20071юн18
41Харьков20031юн
42Кропивницкий201120
43Кропивницкий2004КМС1
44Днепр2006212
45Днепр20051юн18
46Днепр2008КМС1
47Киев2010
48Харьков20102юн23
49Кропивницкий20119
50Днепр201021
51Киев20032
52Харьков20051юн10
53Кременчуг20066
54Кропивницкий20031юн3
55Днепр2003
56Кропивницкий200527
57Кропивницкий200324
58Кропивницкий20061юн16
59Кропивницкий2006КМС7
60Днепр2002
61Одесса20086
62Кременчуг200322
63Киев200433
64Днепр2005КМС14
65Днепр201122
66Кременчуг200725
67Кривой Рог20067
68Кременчуг200526
69Кропивницкий20051юн19

Финал

5942
5924
1313
1313

Полуфинал

5814
5834
5704
5743
1230
1213
1103
1130

1/4 финала

5630
5630
5530
5532
5432
5413
5330
5313

Нижняя сетка, тур 4

5230
5220
5102
5131
5002
5003
4930
4920

Нижняя сетка, тур 3

4830
4820
4732
4720
4602
4630
4523
4520

Нижняя сетка, тур 2

3903
3712
3621
3630
3531
3420
3403
3313
1030
1002
9-10
912

Верхняя сетка, тур 2

4431
4403
4330
4330
4203
4223
4113
4130

Нижняя сетка, тур 1

3123
2632
821
80-1

Верхняя сетка, тур 1

2403
2403
2331
2330
2213
2230
2130
2130
2003
2032
1931
1932
1832
1813
1732
1730
603
630
530
530

Первый тур

1403
1330
1031
703
730
531
403
40-1
403
331
330
332
303
20-1
213
223

Итоговый протокол

Харьков20091юн0.00%0.0
Днепр2004КМС0.00%0.0
Харьков20090.00%0.0
Киев20030.00%0.0
Киев20080.00%0.0
Харьков20091юн0.00%0.0
Харьков20031юн0.00%0.0
Киев20100.00%0.0
Харьков20102юн0.00%0.0
Днепр20100.00%0.0
Кропивницкий20031юн0.00%0.0
Днепр2005КМС0.00%0.0
Кропивницкий20051юн0.00%0.0

Место 1

Киев2004395.00%19.5
Днепр2008КМС92.33%29.0
Кропивницкий2006КМС91.33%30.5
Киев20071юн73.67%19.5

Место 2

Днепр2008178.33%21.0
Кропивницкий2004КМС74.67%22.5
Кропивницкий2004КМС67.33%11.5
Кропивницкий20101юн58.67%11.5

Место 3-4

Кропивницкий2004КМС75.00%16.5
Харьков20082юн72.00%15.0
Харьков20071юн70.67%15.0
Киев20081юн67.33%5.5
Харьков200356.67%16.5
Кропивницкий2008150.00%5.5
Кременчуг200648.00%5.5
Кривой Рог200633.33%5.5

Место 5-6

Днепр20091юн30.33%1.5
Киев200622.00%1.5
Светловодск201012.33%1.5

Место 5-8

Харьков2006170.67%12.5
Кропивницкий2005169.33%12.5
Харьков20051юн64.33%12.5
Кропивницкий201158.33%11.0
Киев20071юн50.00%11.0
Днепр200248.67%12.5
Кропивницкий2010248.33%11.0
Кременчуг200747.00%11.0

Место  7 

Полтава20095.33%0.0

Место 9-12

Кропивницкий201157.67%9.0
Кропивницкий200550.00%10.5
Кременчуг200349.00%10.5
Киев201046.67%9.0
Киев200337.00%10.5
Днепр201134.33%9.0
Кропивницкий200733.00%9.0
Кропивницкий200532.00%10.5

Место 13-16

Одеса200836.67%7.0
Кропивницкий2005135.67%8.5
Кропивницкий20061юн35.67%8.5
Полтава200433.00%8.5
Днепр2006213.33%8.5
Днепр20105.33%7.0
Киев20070.00%7.0
Одесса20080.00%7.0

Место 17-24

Кременец200935.33%5.0
Кропивницкий200631.00%6.5
Кропивницкий200331.00%6.5
Киев20129.33%5.0
Кременчуг20038.33%6.5
Кропивницкий20041юн8.33%6.5
Киев20090.00%5.0
Днепр20051юн0.00%6.5

Место 25-27

Одеса20068.33%0.0
Кременчуг20058.33%0.0

Место ×

Киев200533.33%0.0
Днепр200333.33%0.0