Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR Częstochowa, Porter • 5-6 октября 2019

Дисциплина
Пул 9
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Częstochowa, Porter
Częstochowa ul. Dekabrystów 41b
Начало
05-10-2019 07:00
Окончание
06-10-2019

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 9-BIL

 

Grand Prix Polski w Bilard – Częstochowa

Podział na grupy .

Na odprawie w dniu 5 października, pomiędzy godziną 9.00-9.30 zobowiązani są stawić się następujący zawodnicy:

  1. Batkowski, T. Kapłan, M. Fortuński, K. Skowerski, M. Skoneczny, M. Turkowski, K. Sząszor, M. Ząbecki, K. Juszczyszyn, M. Witkowski, S. Bruśnicki, G. Siemieniec, P. Siemieniec, K. Konkel, M. Kutek, P. Kotowski, Ł. Dlubala, B. Tyranowski, K. Kielmans, J. Kowalczyk, P. Boguszewski, A. Guzanowski, M. Kielan, D. Pawełczyk, K. Szczepański, K. Tanasiewicz, K. Spicha, M. Wnuk, P. Twerdyk, D. Brzeziński, K. Majkowski, S. Stachowiak, D. Jastrząb, K. Zbień, E. Bąk, T. Bąk, W. Chęciński,  S. Hołówko, M. Sząszor, J. Nowak, D. Mroziakiewicz, M. Urbański.

W dniu 5 października na odprawie w godz. 14.30-15.00 zobowiązani są stawić się następujący zawodnicy:

  1. Zając, P. Polis, O. Jamorski, B. Rozwadowski, S. Brzękowski, A. Stankiewicz, S. Kural, T. Malinowski, W. M. Ząbek, M. Kudlik, I. Łącka, A. Lisowski, D. Gliński, R. Jagodziński, M. Połeć, S. Ryłko, M. Grabowski, M. Matuszczyk, D. Andryszkiewicz, P. Peret, W. Fortuński, J. Danielak, P. Ostrowski, S. Chmielarz, R. Babica, P. Likowski, M. Sobiech, M. Chmielarz, K. Zielenkiewicz, J. Niewęgłowski, A. Kulig, J. Regieli, D. Regieli, J. Tucholski, M. Rakowski, M. Dewódzki, J. Wierzchowski, M. Zdziech, K. Niebieszczański, W. Tucholski, M. Życiński, M. Sząszor, , P. Szmidla, K. Bednarek.

TERMIN: 5-6 października 2019 r.

MIEJSCE GIER:  Klub Bilardowy Porter ul. Dekabrystów 41b; tel. 797-414-621 

ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, BC Porter,

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU : Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 


PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.000 zł,
  • 3 miejsca - 500 zł,
  • 5-8 miejsca - 200 zł,

Zawodnik zobowiązany jest osobiście odebrać nagrodę zgłaszając się z dokumentem tożsamości. Nagrody za miejsca V-XVI będą wypłacane po zakończeniu meczów, a nagrody za miejsca I-III po ceremonii dekoracji. Nagrody nie odebrane przez zawodników w czasie zawodów zostaną przekazane na program Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC.

PROGRAM:
05.10.2019 - 9.00-9.45 - odprawa zawodników, pobieranie opłat startowych,
                   - 10.15 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków w fazie podwójne KO.
06.10.2019 - 10.00 - gry w systemie pucharowym.
                   - 16.00 - finał (dokładna godzina zostanie podana po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 89-bil wg przepisów WPA lecz „9” na punkcie, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 4 -5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 16-32 najlepszych zawodników. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej. W szczególnych przypadkach za brak stroju może zostać wyznaczona opłata karna w wysokości 20-50 zł. Opłata wchodzi na konto Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 27.09. 2019 r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie  www.makmarketing.pl. Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych.

UWAGA!!!
Zawodnik w wyznaczonym dla niego dniu gier musi potwierdzić swoją obecność na liście startowej (zgłosić się do stolika sędziowskiego w klubie) najpóźniej na 15 minut przed zamknięciem rejestracji, to jest do godziny 9.45. Po tym czasie zostanie wykreślony z grona uczestników. Wejście do klubu nie oznacza, że dopełnił formalności. Musi uwzględnić on czas na przeprowadzenie czynności rejestracyjnych przez sędziów i organizatora. Zaleca się zatem przybycie ok. godziny 9.00-9.15.
Zespół sędziowski rozpocznie przyjmowanie potwierdzeń już od godziny 8.50.


UWAGA!!! Dokładne godziny odpraw zostaną podane wraz z opublikowaniem listy uczestników!!!

OPŁATY STARTOWE:

70 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

90 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2019 rok,

110 zł - pozostali zawodnicy.

W w/w kwotach zawarta jest opłata w wysokości 10 zł na program Międzynarodowej Akademii Bilardowej EEBC .

HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2019 określone są w regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia  turnieju :

Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                         e-mail: mak@makmarketing.pl

Список участников

1CzęstochowaS2
2Rokietnica1979K2
3КраковH2
4Sokółka1995A1
5RękorajP5
6ГданьскB3
7BilczaJ2
8ГданьскF4
9RokietnicaO1
10TarnówG7
11CzęstochowaL4
12CzęstochowaR2
13Tomaszów MazowieckiG3
14RękorajR4
15CzęstochowaN3
16CzęstochowaJ3
17Lubin1992C1
18LubinS4
19ŁódźU4
20CzęstochowaU3
21WołominB4
22RzeszówH4
23RękorajT4
24RękorajM1
25JaworznoD3
26Bieruń1993I1
27Kielce1984B1
28CzęstochowaC2
29WarszawaD2
30TczewI4
31КраковI3
32КраковA3
33Bieruń1993U1
34CzęstochowaK4
35КраковR1
36CzęstochowaG4
37PoznańL2
38PodłazieT5
39Warszawa1999P3
40WarszawaC3
41ŁódźS1
42КраковU2
43CzęstochowaA4
44КраковN4
45KielceK3
46KielceA5
47Tomaszów MazowieckiR3
48КраковS3
49ŁódźL1
50ŁódźT3
51CzęstochowaM4
52JaworznoP2
53MikołówK5
54Kielce1991N1
55WiślicaI2
56WiślicaH3
57Tomaszów Mazowiecki1990D1
58Kielce1984E1
59Warszawa1985M2
60SosnowiecL3
61ГданьскE4
62JaworznoC4
63Познань2001P1
64TczewE2
65Warszawa1994T1
66CzęstochowaP4
67TczewG1
68TczewB2
69RzeszówE3
70KołobrzegM3
71KołobrzegO3
72KielceF1
73OpoleF2
74КраковJ4
75Tomaszów MazowieckiF3
76KatowiceN2
77WarszawaJ1
78Tomaszow Mazowiecki1996H1
79SokółkaK1
80CzęstochowaD4
81ŁódźO2
82SokółkaL5
83BieruńT2
84SosnowiecU5
85KielceO4

Финал

6361

Полуфинал

6256
6126

1/4 финала

6026
5964
5846
5756

1/8 финала

5606
5563
5426
5356
5264
5164
5064
4956

1/16 финала

4826
4726
4662
4562
4463
4326
4261
4160
4065
3926
3863
3764
3661
3546
3436
3364

Первый тур

3136
2646
2260
1862
1556
1046
763
256

Группа U

1015
951
835
750
615
550
425
352
254
151

Группа T

1005
905
835
750
650
551
452
350
205
150

Группа S

650
553
415
325
215
153

Группа R

651
550
454
353
215
151

Группа P

1005
950
850
751
653
553
452
315
250
150

Группа O

605
552
405
352
253
115

Группа N

635
553
425
350
253
154

Группа M

625
551
450
352
235
125

Группа L

1035
915
845
715
615
551
454
335
253
152

Группа K

1015
925
825
735
625
552
450
350
250
125

Группа J

645
535
454
352
253
154

Группа I

652
545
445
351
225
150

Группа H

615
552
454
350
252
135

Группа G

635
552
453
351
252
150

Группа F

652
552
454
352
215
153

Группа E

653
551
454
353
254
150

Группа D

653
552
425
353
235
152

Группа C

645
553
415
351
252
153

Группа B

615
550
435
345
245
154

Группа A

653
554
435
350
252
151

Группа A

1234+mΔm+fΔfМесто
1Batkowski Sebastian×5 : 15 : 05 : 43315101
2Kowalczyk Jakub1 : 5×3 : 53 : 5-37-84
3Mroziakiewicz Dominik0 : 55 : 3×2 : 51-17-63
4Nowak Jeremi4 : 55 : 35 : 2×211442

Группа B

1234+mΔm+fΔfМесто
1Boguszewski Paweł×5 : 45 : 41 : 52111-22
2Guzanowski Andrzej4 : 5×0 : 55 : 31-19-44
3Kapłan Tomasz4 : 55 : 0×5 : 4211451
4Sząszor Mateusz5 : 13 : 54 : 5×1-11213

Группа C

1234+mΔm+fΔfМесто
1Fortunski Mieszko×5 : 35 : 15 : 3331581
2Kielan Marcin3 : 5×5 : 41 : 51-19-53
3Majkowski Krzysztof1 : 54 : 5×2 : 5-37-84
4Stachowiak Sambor3 : 55 : 15 : 2×211352

Группа D

1234+mΔm+fΔfМесто
1Jastrzab Dominik×5 : 33 : 55 : 3211322
2Kielmans Kacper3 : 5×2 : 52 : 5-37-84
3Skoneczny Mariusz5 : 35 : 2×5 : 2331581
4Zbień Karol3 : 55 : 22 : 5×1-110-23

Группа E

1234+mΔm+fΔfМесто
1Skowerski Karol×5 : 15 : 05 : 33315111
2Spicha Kamil1 : 5×4 : 55 : 41-110-43
3Szczepański Krzysztof0 : 55 : 4×3 : 51-18-64
4Tanasiewicz Krystian3 : 54 : 55 : 3×1-112-12

Группа F

1234+mΔm+fΔfМесто
1Brzeziński Dawid×2 : 54 : 51 : 5-37-84
2Turkowski Michał5 : 2×5 : 35 : 2331581
3Twerdyk Piotr5 : 43 : 5×2 : 51-110-43
4Urbański Michał5 : 12 : 55 : 2×211242

Группа G

1234+mΔm+fΔfМесто
1Bąk Ewa×3 : 55 : 22 : 51-110-23
2Chęciński Wojciech5 : 3×5 : 30 : 52110-12
3Kutek Michał2 : 53 : 5×1 : 5-36-94
4Sząszor Kamil5 : 25 : 05 : 1×3315121

Группа H

1234+mΔm+fΔfМесто
1Bak Tomasz×5 : 45 : 15 : 3331571
2Hołówko Sebastian4 : 5×5 : 22 : 51-111-13
3Siemieniec Partycja1 : 52 : 5×0 : 5-33-124
4Zabecki Mikolaj3 : 55 : 25 : 0×211362

Группа I

1234+mΔm+fΔfМесто
1Juszczyszyn Konrad×4 : 55 : 15 : 0211481
2Konkel Kacper5 : 4×2 : 55 : 42112-13
3Kotowski Piotr1 : 55 : 2×5 : 2211122
4Siemieniec Gabriela0 : 54 : 52 : 5×-36-94

Группа J

1234+mΔm+fΔfМесто
1Bruśnicki Szymon×5 : 45 : 44 : 5211413
2Dłubała Łukasz4 : 5×3 : 52 : 5-39-64
3Tyranowski Bartłomiej4 : 55 : 3×5 : 3211431
4Witkowski Maciej5 : 45 : 23 : 5×211322

Группа K

12345+mΔm+fΔfМесто
1Babica Radoslaw×5 : 05 : 25 : 25 : 24420141
2Kulig Artur0 : 5×1 : 50 : 52 : 5-43-175
3Niewęgłowski Jan2 : 55 : 1×2 : 50 : 51-29-74
4Regieli Jerzy2 : 55 : 05 : 2×5 : 3321772
5Zajac Dominik2 : 55 : 25 : 03 : 5×201533

Группа L

12345+mΔm+fΔfМесто
1Chmielarz Mariusz×4 : 51 : 53 : 53 : 5-411-95
2Likowski Piotr5 : 4×2 : 55 : 45 : 1321732
3Polis Piotr5 : 15 : 2×3 : 51 : 5201413
4Sobiech Dawid5 : 34 : 55 : 3×1 : 52015-14
5Zielenkiewicz Karol5 : 31 : 55 : 15 : 1×321661

Группа M

1234+mΔm+fΔfМесто
1Jamorski Oskar×5 : 12 : 55 : 2211242
2Rakowski Michał1 : 5×0 : 53 : 5-34-114
3Sniegocki Mateusz5 : 25 : 0×5 : 23315111
4Tucholski Jacek2 : 55 : 32 : 5×1-19-43

Группа N

1234+mΔm+fΔfМесто
1Dewódzki Marcin×3 : 50 : 53 : 5-36-94
2Niebieszczański Krystian5 : 3×3 : 55 : 2211332
3Rozwadowski Bartosz5 : 05 : 3×5 : 4331581
4Wierzchowski Jan5 : 32 : 54 : 5×1-111-23

Группа O

1234+mΔm+fΔfМесто
1Brzękowski Arkadiusz×5 : 21 : 55 : 2211123
2Tucholski Wojciech2 : 5×0 : 53 : 5-35-104
3Zdziech Mateusz5 : 15 : 0×0 : 5211042
4Życiński Maciej2 : 55 : 35 : 0×211241

Группа P

12345+mΔm+fΔfМесто
1Bednarek Krystian×3 : 55 : 01 : 55 : 0201443
2Macioł Daniel5 : 3×5 : 05 : 15 : 04420161
3Regieli Dominik0 : 50 : 5×0 : 55 : 21-25-124
4Stankiewicz Adam5 : 11 : 55 : 0×5 : 3321672
5Szmidla Paweł0 : 50 : 52 : 53 : 5×-45-155

Группа R

1234+mΔm+fΔfМесто
1Chmielarz Sławomir×5 : 41 : 51 : 51-17-73
2Danielak Jakub4 : 5×0 : 51 : 5-35-104
3Kural Szymon5 : 15 : 0×5 : 33315111
4Ostrowski Piotr5 : 15 : 13 : 5×211362

Группа S

1234+mΔm+fΔfМесто
1Andryszkiewicz Dariusz×1 : 53 : 50 : 5-34-114
2Fortuński Wiktor5 : 1×3 : 51 : 51-19-23
3Malinowski Tomasz5 : 35 : 3×2 : 5211212
4Peret Partyk5 : 05 : 15 : 2×3315121

Группа T

12345+mΔm+fΔfМесто
1Jagodziński Robert×5 : 00 : 51 : 52 : 51-28-74
2Lisowski Artur0 : 5×0 : 50 : 50 : 5-40-205
3Połeć Marcin5 : 05 : 0×0 : 53 : 5201333
4Szewczyk Wojciech5 : 15 : 05 : 0×5 : 04420191
5Ząbek Monika5 : 25 : 05 : 30 : 5×321552

Группа U

12345+mΔm+fΔfМесто
1Gliński Dawid×1 : 50 : 55 : 24 : 51-210-74
2Grabowski Michał5 : 1×2 : 53 : 51 : 51-211-53
3Kudlik Marek5 : 05 : 2×5 : 15 : 04420171
4Matuszczyk Michał2 : 55 : 31 : 5×1 : 51-29-95
5Łącka Izabela5 : 45 : 10 : 55 : 1×321542
#1
#2
5
6
#3
#4
#5
#6
#7
6
3
#8
#9
#10
4
6
#11
#12
#13
#14
#15
5
6
#16
#17
#18
6
2
#19
#20
#21
#22
6
0
#23
#24
#25
#26
4
6
#27
#28
#29
#30
#31
3
6
#32
#33
6
4
Место 17
#34
3
6
Место 17
#35
4
6
Место 17
#36
6
1
Место 17
#37
6
4
Место 17
#38
6
3
Место 17
#39
2
6
Место 17
#40
6
5
Место 17
#41
6
0
Место 17
#42
6
1
Место 17
#43
2
6
Место 17
#44
6
3
Место 17
#45
6
2
Место 17
#46
6
2
Место 17
#47
2
6
Место 17
#48
2
6
Место 17
#49
5
6
Место 9
#50
6
4
Место 9
#51
6
4
Место 9
#52
6
4
Место 9
#53
5
6
Место 9
#54
2
6
Место 9
#55
6
3
Место 9
#56
0
6
Место 9
#57
5
6
Место 5
#58
4
6
Место 5
#59
6
4
Место 5
#60
2
6
Место 5
#61
2
6
Полуфинал
#62
5
6
Полуфинал
#63
6
1
Финал

Итоговый протокол

Место 1

Bieruń199391.67%55.0

Место 2

Kielce198470.33%45.0

Место 3-4

Warszawa199481.67%40.0
Bieruń199366.33%40.0

Место 5-8

Warszawa199979.00%35.0
Tczew77.67%35.0
Kielce198476.33%35.0
Jaworzno62.67%35.0

Место 9-16

Lubin199275.33%30.0
Краков75.00%30.0
Sokółka199574.33%30.0
Bieruń67.33%30.0
Tomaszow Mazowiecki199665.33%30.0
Jaworzno62.00%30.0
Гданьск56.00%30.0
Rzeszów43.33%30.0

Место 17-32

Rokietnica197974.67%25.0
Краков71.33%25.0
Warszawa198570.67%25.0
Tomaszów Mazowiecki199070.00%25.0
Kielce69.33%25.0
Kielce199168.33%25.0
Краков67.67%25.0
Mikołów62.67%25.0
Poznań61.33%25.0
Tomaszów Mazowiecki58.33%25.0
Łódź58.00%25.0
Sokółka58.00%25.0
Tomaszów Mazowiecki57.67%25.0
Краков50.33%25.0
Kielce50.00%25.0
Краков49.33%25.0

Место 33-40

Познань200158.33%20.0
Sosnowiec55.33%20.0
Kielce51.33%20.0
Rękoraj51.00%20.0
Warszawa50.33%20.0
Краков50.00%20.0
Łódź48.33%20.0
Tomaszów Mazowiecki47.67%20.0

Место 41-60

Rokietnica62.33%15.0
Bilcza61.00%15.0
Tczew60.00%15.0
Rękoraj52.67%15.0
Łódź52.00%15.0
Sokółka51.67%15.0
Łódź50.33%15.0
Tczew39.33%15.0
Rzeszów37.67%15.0
Tarnów37.00%15.0
Lubin37.00%15.0
Katowice37.00%15.0
Częstochowa37.00%15.0
Гданьск35.67%15.0
Opole35.67%15.0
Kołobrzeg35.33%15.0
Częstochowa35.00%15.0
Częstochowa33.67%15.0
Częstochowa33.00%15.0
Częstochowa30.00%15.0

Место 61-80

Sosnowiec49.33%10.0
Wołomin35.33%10.0
Tczew34.00%10.0
Łódź29.00%10.0
Kielce28.67%10.0
Rękoraj28.00%10.0
Jaworzno24.00%10.0
Częstochowa12.33%10.0
Гданьск10.33%10.0
Warszawa10.33%10.0
Краков10.33%10.0
Warszawa10.33%10.0
Częstochowa9.33%10.0
Częstochowa9.33%10.0
Wiślica9.33%10.0
Rękoraj8.33%10.0
Kołobrzeg8.33%10.0
Częstochowa7.00%10.0
Częstochowa7.00%10.0
Wiślica5.33%10.0

Место 81-85

Краков27.67%0.0
Częstochowa11.67%0.0
Częstochowa6.67%0.0
Częstochowa4.33%0.0
Podłazie0.00%0.0