Чемпіонат України серед студентів чоловіки "Вільна піраміда" Киев, Авиатор • 10-12 февраля 2020

Дисциплина
Вільна піраміда
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Киев, Авиатор
пр. Космонавта Комарова, 1
Начало
10-02-2020 08:00
Окончание
12-02-2020

 

 

Регламент 

про проведення чемпіонату України серед студентів

з більярдного спорту

 

  1. Цілі та завдання

Чемпіонат України серед студентів з більярдного спорту (далі − Чемпіонат) проводиться з метою:

активізації навчально-тренувальної роботи в закладах вищої освіти (далі − ЗВО);

широкого залучення студентів до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку більярдного спорту і його популяризації в державі;

підвищення рівня майстерності студентів;

відбору кандидатів до складу студентської збірної команди України з більярдного спорту для участі в міжнародних змаганнях;

визначення чемпіонів України з більярдного спорту серед студентів.

 

  1. Строки і місце проведення Чемпіонату

Чемпіонат проводиться:

– «Вільна піраміда» з 10 по 12 лютого 2020 року в місті Києві у більярдному клубі Національного авіаційного університету за адресою:
пр. Космонавта Комарова, 1,;

– «Пул-дев’ятка (9-ball)» з 12 по 13 лютого 2020 року в місті Києві у більярдному клубі Національного університету фізичного виховання та спорту України за адресою: вул. Фізкультури, 1 , корпус 4,;

– «Снукер» з 13 по 14 лютого 2020 року в місті Києві у Більярдному клубі «Лідер», м. Київ, вул. С. Скляренко, 5 (3 поверх).

 

  1. Організація та керівництво проведенням Чемпіонату

Загальне керівництво проведенням Чемпіонату здійснюється Громадською організацією «Федерація спортивного більярду України» (далі − Федерація) та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – КФВС МОН).

Безпосереднє керівництво проведення Чемпіонату покладається на Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – філія КФВС МОН), суддівську колегію, склад якої погоджує Федерація і затверджує КФВС МОН.

 

  1. Учасники Чемпіонату

Учасниками Чемпіонату є студенти, аспіранти, докторанти, ад’юнкти, курсанти університетів, академій, інститутів та коледжів у структурі ЗВО, денної форми навчання, незалежно від відомчої підпорядкованості і форм власності ЗВО.

Склад команди ЗВО необмежений.

Учасники змагань Чемпіонату повинні мати екіпіровку яка відповідає Правилам спортивних змагань з більярдного спорту (далі – Правил), затверджених у встановленому порядку.

Форма одягу учасника:

обов’язково − темні туфлі, темні костюмні брюки (не джинси, не слакси), без заклепок і прикрас, однотонна сорочка (не поло, не трикотаж);

рекомендовано − жилет та метелик.

Одяг учасників повинен бути чистий та охайний, сорочка заправленою в брюки, без розривів і випусків. Учасники які не дотримались визначеним цим Регламентом форми одягу, до Чемпіонату не допускаються.

 

  1. Характер заходу

Змагання особисто-команді, проводяться відповідно до діючих Правил.

Види програми (дисципліни):

  • «Вільна піраміда» проводиться серед чоловіків та жінок;
  • «Пул-дев’ятка (9-ball)» проводиться серед чоловіків та жінок;
  • «Снукер» проводиться з 6 червоними шарами серед чоловіків та жінок.

 

  1. Програма проведення Чемпіонату

«Вільна піраміда»;

10.02.2020 р.:

день приїзду учасників змагань, мандатна комісія, збори представників, суддів;

14-00 по 20-00 – реєстрація учасників.

11.02.2020 р.:

10:00 по 10:30 – урочисте відкриття Чемпіонату;

10:30 по 18:00 – відбіркові змагання.

12.02.2020 р.:

10:00 по 14:00 – півфінальні та фінальні змагання;

14:30 – підведення підсумків, нагородження переможців і призерів Чемпіонату.

«Пул-дев’ятка (9-ball)»;

12.02.2020 р.:

день приїзду учасників змагань, мандатна комісія, збори представників, суддів;

14:00 по 20:00 реєстрація учасників.

13.02.2020 р.:

10:00 по 10:30 урочисте відкриття Чемпіонату;

10:30 по 16:00 відбіркові змагання;

16:00 по 19:00 півфінальні та фінальні змагання;

19:30 − підведення підсумків Чемпіонату, нагородження переможців і призерів.

«Снукер»;

13.02.2020 р.:

день приїзду учасників змагань, мандатна комісія, збори представників, суддів;

14:00 по 20:00 реєстрація учасників.

14.02.2020 р.:

10:00 по 10:30 урочисте відкриття Чемпіонату;

10:30 по 16:00 відбіркові змагання;

16:00 по 19:00 півфінальні та фінальні змагання;

19.30 − підведення підсумків Чемпіонату, нагородження переможців і призерів.

На церемонії відкриття присутність всіх учасників: спортсменів, тренерів та представників команд обов'язково. У разі відсутності спортсмена

на церемонії відкриття, оргкомітет залишає за собою право дискваліфікувати його від участі в змаганнях.

Під час підведення підсумків обов'язкова присутність переможців і призерів Чемпіонату у встановленій формі одягу.

Порядок відкриття та закриття Чемпіонату, режим і графік його проведення, а також особливі умови, визначаються оргкомітетом спільно з головним суддею в залежності від кількості заявлених учасників Чемпіонату.

В залежності від кількості заявлених учасників, можливе обмеження часу на зустріч.

Жеребкування відбудеться до початку Чемпіонату, сліпий жереб з урахуванням командної боротьби (студенти з одного закладу вищої освіти розподіляються в різні групи), що заноситься в протокол реєстрації та жеребкування учасників Чемпіонату.

Зустріч за третє місце не проводиться. Обидва учасники і обидві учасниці займають третю позицію в підсумковому протоколі і стають бронзовими призерами Чемпіонату.

 

  1. Безпека та підготовка місць проведення Чемпіонату

Підготовка місць проведення Чемпіонату здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

 

  1. Умови визначення першості та нагородження

переможців та призерів

Переможці та призери в особистій першості нагороджуються медалями та дипломами КФВС МОН, кубками Федерації.

Переможці та призери в командній першості нагороджуються медалями та дипломами КФВС МОН, кубками Федерації.

Командна першість в кожній дисципліні(«Пул», «Снукер», «Піраміда») визначається за 3 кращими показниками спортсменів в особистій першості(сума місць).

В Піраміді будуть розігруватися змагання з «Білії».

В кожній дисципліні(«Пул», «Снукер», «Піраміда») та в Чемпіонаті України серед студентів з більярдного спорту визначається кращий регіон.

 

  1. Умови фінансування заходу та матеріального

забезпечення учасників.

Витрати з організації і проведення Чемпіонату (проїзд, проживання, харчування іногородніх суддів, харчування місцевих суддів, придбання кубків, канцтоварів, медичне забезпечення) здійснюються за рахунок коштів залучених Федерацією.

Придбання медалей та дипломів за рахунок коштів КФВС МОН.

Витрати на участь команд у змаганнях (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, розміщення, харчування спортсменів та тренерів) за рахунок коштів організацій, що їх відряджають.

Умови фінансування Чемпіонату можуть бути змінені.

 

  1. Строки та порядок подання заявок на участь у Чемпіонаті

Попередні заявки учасників на участь у Чемпіонаті подаються на електрону адресу: alexbeznosyuk57@gmail.com − директору Федерації з розвитку більярдного спорту («Пул», «Снукер», «Піраміда») у ЗВО професору Безносюку Олександру Олексійовичу за 7 днів до початку Чемпіонату. До Чемпіонату допускаються спортсмени і команди, які підтвердили свою участь в установлений термін.

Засідання мандатної комісії проводиться особами, які призначаються головним суддею Чемпіонату. До складу мандатної комісії, в обов’язковому порядку, входить представник філії КФВС МОН та обласного (міського) осередку Федерації. Протокол засідання мандатної комісії є невід’ємною частиною Звіту головного судді.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються:

іменні заявки, завірені керівниками ЗВО та лікарем медично-фізкультурного диспансеру;

студентські квитки учасників або довідки з фотокартками про навчання в ЗВО, завірені керівником цього ЗВО;

паспорт громадянина України;

довідку на тимчасове проживання в Україні (для іноземних студентів);

поліс медичного страхування від нещасного випадку для кожного учасника на термін проведення Чемпіонату.

 

 

 

  1. Інші умови

Медичне забезпечення Чемпіонату проводиться відповідно до Положення про систему надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 07.06.2014 № 401 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 07.07.2014 за № 746/25523.

Головний суддя Чемпіонату подає до Київського міського відділення (філії) КФВС МОН:

оперативний звіт встановленої форми в день завершення змагань;

офіційний звіт, який включає звіт головного судді, завірені протоколи змагань, протоколи роботи мандатної комісії, іменні заявки, апеляцій та рішень апеляційної комісії (в разі наявності), не пізніше 5-ти днів після завершення змагань.

Київське міське відділення (філія) КФВС МОН, подає до управління фізичного виховання і спорту КФВС МОН:

         оперативний звіт встановленої форми в день завершення змагань на електронні адреси: sportcomitet.mon@gmail.com.

         фото звіт (3 – 4 фотографії розмір не менше 600 пікселів по меншій  стороні, рекомендовані пропорції – 3х2, формат jpeg/jpg, ступінь стиснення не менше 7%) в день завершення змагань на електрону адресу sportcomitet.mon@gmail.com;

відео звіт (тривалість не менше 12 секунд, але не більше 6 хвилин, цифрова роздільна здатність – не менше 1280х720 пікселів, співвідношення сторін 16:9 або 4:3, горизонтальне положення кадру в разі зйомки на телефон) в день завершення змагань на електрону адресу sportcomitet.mon@gmail.com;

офіційний звіт, який включає звіт головного судді, завірені протоколи змагань, протоколи роботи мандатної комісії, іменні заявки, апеляцій та рішень апеляцій комісії (в разі наявності), не пізніше 8-ми днів після закінчення змагань, на електрону адресу sport_vnz@ukr.net, поштову адресу КФВС МОН: вул. Дмитрівська, 46, м. Київ, 01054, та директору з розвитку більярдного спорту у закладах вищої освіти України професору
Безносюку Олександру Олексійовичу (моб. тел.: 067-907-32-88, електронна адреса: alexbeznosyuk57@gmail.com).

 

 

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

 

 

 

 

 

Звіт

головного судді про проведення змагань

 

  1. Вид спорту: ___________________________________________________
  2. Назва змагань: __________________________________________________________________
  3. Дата проведення: ___________________ Всього днів: __________________
  4. Місце проведення: ____________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. В змаганнях приймали участь:

Команди міст __________________________________________________________________

  1. Кількість учасників по заявках: _____________________ чол.
  2. Прийняли участь у змаганнях: _____________________ чол.

Із них: _____ чоловіків, _____ жінок, _____ юнаків, _____ дівчат.

  1. Наявність відповідних документів до поданих заявок:

__________________________________________________________________

  1. Командні результати:

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

  1. Нагородження переможців та призерів: ____________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. Виконання розрядних нормативів: ___________________________________
  3. Кількість протестів ________ , та вжиті заходи ___________________________________________________________‎‎‎‎‎‎‎‎_______

__________________________________________________________________

  1. Підготовка місць змагань: __відмінно_________________________________
  2. Стан погоди: _____________________________________________________
  3. Характеристика роботи суддівської колегії: ___________________________
  4. Висновки та пропозиції: __________________________________________________________________

Головний суддя змагань, суддя _________________________________________

Головний секретар змагань ____________________________________________

 

« __ » _______________ 202__  року

Список участников

1Полтава199424
2Киев200230
3Полтава200127
4Киев200221
5Киев199917
6Киев200228
7Киев1998КМС2
8Лубны200331
9Житомир199926
10Киев2002МС16
11Житомир1999КМС5
12Киев200123
13Полтава200025
14Киев1997МС1
15Кременец19989
16Киев1997КМС3
17Киев200016
18Львов2002КМС14
19Житомир199919
20Полтава2002КМС12
21Тернопіль199811
22Киев2001КМС15
23Мариуполь199629
24Киев1998КМС4
25Киев2000МС10
26Горловка199838
27Киев2002КМС13
28Кропивницкий2002КМС17
29Киев199722
30Киев200118
31Полтава200220

Финал

5936

Полуфинал

5853
5754

1/4 финала

5653
5551
5415
5351

Нижняя сетка, тур 4

5232
5132
5031
4923

Нижняя сетка, тур 3

4803
4732
4631
4530

Нижняя сетка, тур 2

3931
3803
3703
3631
3503
3403
330-1

Верхняя сетка, тур 2

4440
4340
4243
4141

Нижняя сетка, тур 1

3131
3031
2903
2803
2723
2623

Верхняя сетка, тур 1

2404
2334
2214
2114
2040
1904
1840
1724

Первый тур

160-1
15-10
1404
1340
1214
1141
1004
904
814
740
604
540
442
341
224
#1
#2
2
4
#3
4
1
#4
4
2
#5
4
0
#6
0
4
#7
4
0
#8
1
4
#9
0
4
#10
0
4
#11
4
1
#12
1
4
#13
4
0
#14
0
4
#15
-1
0
#16
0
-1
#17
2
4
Проигравший на #40
#18
4
0
Проигравший на #39
#19
0
4
Проигравший на #38
#20
4
0
Проигравший на #37
#21
1
4
Проигравший на #36
#22
1
4
Проигравший на #35
#23
3
4
Проигравший на #34
#24
0
4
Проигравший на #33
#25
Место 25
#26
2
3
Место 25
#27
2
3
Место 25
#28
0
3
Место 25
#29
0
3
Место 25
#30
3
1
Место 25
#31
3
1
Место 25
#32
0
0
Место 25
#33
0
-1
Место 17
#34
0
3
Место 17
#35
0
3
Место 17
#36
3
1
Место 17
#37
0
3
Место 17
#38
0
3
Место 17
#39
3
1
Место 17
#40
Место 17
#41
4
1
Проигравший на #50
#42
4
3
Проигравший на #49
#43
4
0
Проигравший на #52
#44
4
0
Проигравший на #51
#45
3
0
Место 13
#46
3
1
Место 13
#47
3
2
Место 13
#48
0
3
Место 13
#49
2
3
Место 9, Победитель на #55
#50
3
1
Место 9, Победитель на #56
#51
3
2
Место 9, Победитель на #53
#52
3
2
Место 9, Победитель на #54
#53
5
1
Место 5
#54
1
5
Место 5
#55
5
1
Место 5
#56
5
3
Место 5
#57
5
4
Место 3
#58
5
3
Место 3
#59
3
6
Финал

Итоговый протокол

Киев2001КМС66.67%0.0

Место 1

Львов2002КМС92.33%31.5

Место 2

Киев2002МС75.33%23.5

Место 3-4

Киев2000МС74.67%17.5
Киев1997МС59.33%17.5

Место 5-8

Полтава2002КМС70.33%13.5
Тернопіль199863.33%13.5
Киев1998КМС60.67%13.5
Киев2002КМС59.00%13.5

Место 9-12

Кременец199851.67%11.5
Кропивницкий2002КМС51.00%11.5
Киев2000150.67%11.5
Лубны200350.00%11.5

Место 13-16

Киев1999152.67%9.5
Житомир1999КМС52.00%9.5
Мариуполь199650.00%9.5
Житомир199946.67%9.5

Место 17-24

Киев200237.33%7.5
Полтава200033.67%7.5
Горловка1998333.67%7.5
Киев199733.00%7.5
Житомир199932.00%7.5
Киев200230.33%7.5

Место 25-31

Полтава199410.00%3.5
Полтава20017.33%3.5
Киев20027.33%3.5
Киев20014.00%3.5
Киев1997КМС0.00%3.5
Полтава20020.00%3.5

Место ×

Киев20015.33%0.0
Киев1998КМС-11.00%0.0