Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована Піраміда" Харьков, mr.MorriS • 25-28 июня 2020

Дисциплина
Комбинированная пирамида
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Харьков, mr.MorriS
пр-т Юбилейный 45-Б
Начало
25-06-2020 07:00
Окончание
28-06-2020

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Комбінована піраміда"
(25-28 червня 2020 року, м. Харків)

 

  1. Мета та завдання


Кубок України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2020 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

  1. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» у Харківській області  та головну суддівську колегію:

Головний суддя – Олександр Безносюк, суддя МК.

Головний секретар – Костянтин Титов, суддя НК

  1. Учасники змагань


Юнаки (молодша група Кубок України «Вільна піраміда» особистий залік) - 2009 року народження та молодші

Юнаки – 2005 року народження та молодші
Юніори – 2002-2004 роки народження
Дівчата - 2002 року народження та молодші

У Змаганнях можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, також до участі в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

До участі допускаються тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом Змагань.

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

  1. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

  1. Заявки


Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу.

В Заявку для участі в Кубку України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Змаганняі допущені не будуть.

Особисто подають Заявки на участь в Змаганняі спортсмени з тих областей України, в яких:

- відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

- припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

- у зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

 

В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

Крім заповненої форми подаються такі документи:

іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів. 

Заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

- прізвище, ім'я спортсмена;

- дата народження спортсмена;

- область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

- спортивне звання спортсмена;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

- ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена). 

Реєстрація на змагання закінчується 23 червня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

  1. Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

  1. Програма змагань


25 червня 2020 р.
17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

26 червня 2020 р.
10.30 – 11.00  відкриття змагань    
11.00 – 19.00  відбіркові змагання

27 червня 2020 р.    
11.00 – 20.00  відбіркові змагання

28 червня 2020 р.
10.00 – 18.00 фінальні змагання
18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

  1. Місце проведення змагань 

 

м. Харків, більярдний клуб "mr.Morris".

проспект Ювілейний (50-ти річчя ВЛКСМ) 45-Б

тел. +38-057-755-95-71, +38-098-260-52-92, +38-099-752-89-56

  1. Розміщення

 

Готель "Маямі"
(Тел. + 38-066-073-45-01), що знаходиться в одній будівлі з клубом

Сайт https://www.booking.com

 

Дане положення є запрошенням на Змагання.

Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

                                                                

 

Список участников

1Харьков20091юн3
2Харьков201215
3Одесса2003КМС4
4Краматорск200615
5Харьков200716
6Кропивницкий200417
7Кременчуг200912
8Кропивницкий2004КМС6
9Ивано-Франковск2005КМС2
10Харьков201010
11Харьков20037
12Харьков20082юн10
13Кропивницкий20041юн15
14Харьков200916
15Харьков200817
16Кропивницкий200515
17Харьков200318
18Кропивницкий20101юн4
19Харьков20071юн7
20Днепр2004КМС2
21Днепр200713
22Кропивницкий200518
23Харьков200717
24Кропивницкий20093юн14
25Кропивницкий2005КМС3
26Харьков20042юн16
27Харьков20095
28Харьков200614
29Днепр20091юн7
30Запорожье2004210
31Светловодск20102
32Кропивницкий200816
33Харьков201118
34Полтава200414
35Полтава20099
36Харьков20091юн1
37Харьков200711
38Кропивницкий20061юн12
39Хмельницкий2009КМС2
40Светловодск201211
41Днепр200419
42Харьков20031юн9
43Кропивницкий20117
44Кропивницкий2004КМС4
45Харьков20102юн13
46Полтава2002КМС1
47Кропивницкий20116
48Харьков200818
49Харьков20078
50Харьков20051юн6
51Кременчуг20068
52Харьков200719
53Харьков2002МС3
54Черновцы2005КМС1
55Киев2002КМС5
56Кропивницкий2006КМС1
57Харьков201219
58Харьков20072юн14
59Каменка2002111
60Харьков20031юн13
61Харьков200620
62Кременчуг200713
63Запорожье200920
64Днепр20062юн5
65Северодонецк2004КМС8
66Днепр200212
67Харьков201121
68Кропивницкий20051юн9

Финал

5954
5914
5913
1331

Полуфинал

5843
5841
5831
5743
5723
5704
1231
1132

1/4 финала

5630
5624
5620
5502
5530
5541
5420
5441
5430
5314
5330
5302

Нижняя сетка, тур 4

5203
5212
5203
5132
5113
5102
5032
5003
5021
4932
4923
4921

Нижняя сетка, тур 3

4813
4830
4820
4730
4721
4732
4631
4603
4602
4503
4512
4531

Нижняя сетка, тур 2

40-10
4003
4002
3702
3732
3713
3612
3613
3520
3330
33-10
3320
1013
903

Верхняя сетка, тур 2

4402
4403
4424
4330
4340
4302
4240
4223
4202
4130
4114
4120

Нижняя сетка, тур 1

80-1
723

Верхняя сетка, тур 1

2403
2402
2404
2304
2312
2331
2203
2243
2202
2141
2130
2121
2003
2004
2021
1912
1923
1940
1814
1813
1812
1721
1730
1724
631
530

Первый тур

1534
1512
150-1
1002
1003
1040
731
712
602
4-10
331
240
2-10
221
213
130

Итоговый протокол

Место 1

Днепр2007193.33%24.0
Черновцы2005КМС93.33%20.0
Киев2002КМС93.33%23.0
Кропивницкий20093юн82.33%25.0

Место 2

Харьков2002МС77.00%15.0
Запорожье200976.33%17.0
Кропивницкий2006КМС75.33%16.0
Кропивницкий2005КМС70.67%12.0

Место 3-4

Хмельницкий2009КМС75.00%10.0
Светловодск201073.33%11.0
Харьков2006172.00%10.0
Харьков20091юн57.67%11.0
Одесса2003КМС56.67%9.0
Каменка2002156.00%9.0
Ивано-Франковск2005КМС51.33%6.0
Кропивницкий2004КМС48.67%6.0

Место 5-6

Днепр20062юн33.00%2.0
Кропивницкий2008131.33%2.0

Место 5-8

Кропивницкий201166.00%7.0
Днепр2004КМС64.67%5.0
Северодонецк2004КМС64.00%5.0
Харьков20091юн63.00%7.0
Харьков20072юн63.00%6.0
Краматорск200659.33%6.0
Кропивницкий200458.67%5.0
Харьков20031юн55.67%5.0
Харьков20051юн50.00%6.0
Кропивницкий201148.33%7.0
Харьков201048.00%7.0
Харьков20071юн47.33%6.0

Место 7-8

Кременчуг20068.33%1.0

Место 9-12

Кременчуг200950.00%5.0
Кропивницкий20101юн50.00%5.0
Полтава2002КМС50.00%3.0
Харьков200747.00%4.0
Запорожье2004239.67%3.0
Полтава200938.67%5.0
Кропивницкий20061юн37.33%4.0
Кропивницкий2004КМС36.00%3.0
Харьков200335.67%3.0
Кропивницкий2005135.67%4.0
Кропивницкий20051юн35.33%4.0
Харьков200734.33%5.0

Место 13-16

Харьков200850.00%3.0
Харьков200938.67%3.0
Днепр200437.33%1.0
Харьков200733.33%2.0
Харьков201133.00%3.0
Харьков20042юн32.00%1.0
Кропивницкий2005113.33%2.0
Харьков200911.00%3.0
Харьков20082юн8.33%2.0
Харьков20031юн7.33%1.0
Харьков20070.00%2.0
Днепр20020.00%1.0

Место 17-19

Харьков200331.33%-1.0
Кропивницкий20041юн10.00%-1.0
Полтава20044.00%-1.0

Место 17-20

Кременчуг200735.67%1.0
Харьков20068.33%1.0

Место 17-21

Харьков201131.33%1.0
Харьков20102юн11.00%1.0
Харьков20126.67%1.0
Светловодск20120.00%1.0
Харьков20120.00%1.0

Место ×

Харьков200733.33%0.0
Днепр20091юн33.33%0.0
Харьков200833.33%0.0