Dynamic Billard Best of the East - 9-Ball Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe • 21-22 ноября 2020

Дисциплина
9-ball
Категория
Международный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Kielce, Kieleckie Centrum Bilardowe
Plac Moniuszki 2b
Начало
21-11-2020 08:00
Окончание
22-11-2020

Version English and Polish

Wersja polska znajduje się poniżej angielskiej

Podział na rundy turniejowe

Odprawy zawodników – player’s meetings

9.30 – 9.50

M. Skoneczny; K. Skowerski, S. Batkowski, D. Jastrząb, T. Kapłan, S. Hołówko, S. Sadlik, P. Bujny, A. Quarta, K. Sząszor, M. Sząszor, K. Konkel, D. Zając, W. Szewczyk, M. Ząbecki, M. Ząbek, J. Kowalczyk,

12.30- 12.50

G.Lasota, S. Kural, L. Hajsman, M. Fortuński, D. Jędrzejczak, D. Macioł, D. Hryb, W. Banek, S. Duda, M. Muklewicz, A. Stankiewicz, D. Brzeziński, M. Puk, P. Mikuśka, M. Duraci, J. Horenovsky,

15.30-15.50

P. Boguszewski, O. Jamorski, M. Turkowski, S. Stachowiak, P. Likowski, B. Rozwadowski, J. Koniar, R. Babica, T. Praus, W. Fortuński, F. Lebduska, M. Śniegocki, M. Berkec, K. Juszczyszyn, A. Brzękowski, W. Gosk.

Mak Marketing,  East European Billiard Council and Marshal of Swietokrzyskie Province

 present

Dynamic Billiard Best of the East – 2020

International Billiard Championship of Swietokrzyskie Province

Special security policies will be introduced due to the COVID 19 epidemic.

Date – 21.11. – 22.11.2020

Venue: Kieleckie Centrum Bilardowe” Contact” – Kielce,  Pl. Moniuszki 2 B, 

Tables/ Cloth/ Balls- 8 tables : Dynamic 9 ft + WIK 9-ft, - Iwan Simonis 860  cloth, Aramith Duramith Tournament balls.

Schedule:

21.11.2020 – Saturday

 10.00- 13.00 – matches – groups 1-5

 13.00 – 16.00 – matches – groups 6-10

16.00 – 19.00 – matches – groups  11-15

18.00- 21.00 – matches – groups 16-20

22.11.2020  - Sunday

10.00 – start matches – single elimination,

18.00 – final and award ceremony.

The announcement on the technical course of the tournament will be published at least 3 days before the competition on www.ebc-billiard.com and www.makmarketing.pl

Tournament: 9-ball – 9 ball on the spot , 1st Stage – Robin Round – matches in groups ,race to 5-7; The best 16-32 players will qualified to the next round. 2nd Stage – last 16 or 32 single elimination, (depending on the number of participants) , race to 7, The tournament is open for all athletes

Registration: on email mak@makmarketing.pl only !!!! . Registration will be close on 18.11. 2020. Limit – max. 64 participants !!!List of participants:www.ebc-billiard.com 

Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prize money

1st - place- 1.000 euro, 2nd place- 600 euro, 3-4th place- 350 euro, 5-8thplace- 200 euro.

Entry-fee for:

EEBC members and Partners:

  • men athletes -55€ (50€ entry fee + 5€ for International Billiard Academy),
  • women and pupils athletes (max. 17 years-old)- 35€ (30€ + 5€ for International Billiard Academy).
  • foreign players, (not Poles) ranked from 1 to 25 in the ranking 2020 – 10 euro,

Others: men – 65 euro, women and pupils – 50 euro, (10 euro for IBA).

The participants pay the entry fee during the registration or before on EEBC bank account.

The Honorary Patrons are: the Swietokrzyski Marshal's Office.

Tournament director: Marcin Krzemiński

Head referee:Andrzej Skupien,

Local tournament director: Grzegorz Kedzierski

Sponsors: Marshal of Swietokrzyskie Province, Dynamic Billiard Organization, Iwan Simonis S.A., Aramith                 ( Wameter S.A.), Predator, Cuetec. 

Players will receive ranking points from the following tournaments:

Dynamic Billiard Best of the East – Czech Republic,

Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland

Ranking points

1 place – 100 points,2 place – 80 points,3-4 place – 70 points,5-8 place – 65 points,9-16 place – 55 points,17-24 place – 50 points,25-32 place – 45 points,33-48 place – 40 points,49-64 place – 35 points

The ranking has been published on the Mak Marketing and EEBC websites.

 

 East European Billiard Council, Mak Marketing

i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 zapraszają na

Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Bilard 9-Bil

zaliczane do europejskiego cyklu

2020 Dynamic Billiard Best of the East

              Z powodu epidemii COVID 19 wprowadzone będą specjalne zasady bezpieczeństwa.

Data – 21.11 – 22.11.2020

Miejsce gier : Kieleckie Centrum Bilardowe „Contact” , Kielce , Pl. Moniuszki 2 B,

 

Sponsorzy: Urząd Marszałkowski Wojewodztwa Świetokrzyskiego, Dynamic Billard Organization z Niemiec, Iwan Simonis S.A. Belgia,  Saluc S.A. ( Aramith) Belgia, Predator, Cuetec,  

 

Stoły/ Sukno/ Bile- 8 stołów - Dynamic 9 ft + WIK 9-ft, - sukno Iwan Simonis 860, bile Aramith Duramith Tournament.

Program:

21.11.2020 – Sobota

10.00- 13.00 – mecze grup 1-5

 13.00 – 16.00 – mecze grup 6-10

16.00 – 19.00 – mecze grup11-15

19.00- 22.00 – mecze grup 15-20

22.11.2020 - Niedziela

 10.00 - mecze fazy pucharowej,

18.00 - finał i ceremonia wręczenia nagród,

System sportowy: odmiana 9-bil (bila nr 9 na punkcie głównym), I etap –gra w grupach każdy z każdym do 5 wygranych partii. Z każdej grupy dwóch zawodników awansuje do fazy pucharowej, II etap – pucharowo do 7 wygranych z udziałem 32- 40 zawodników, w zależności od liczby startujących.

Rejestracja na e-mail mak@makmarketing.pl!!!. Zgłoszenia do dn.18.11.20 r. do godziny 15.00. Limit uczestników – max. 64 osób.

UWAGA!!! W dniu 18 listopada zostanie opublikowana lista startowa z podziałem na grupy. Zawodnicy zgłaszają się do gry w wyznaczonych godzinach. Ze wzglądu na bezpieczeństwo do klubu będą wpuszczane tylko osoby grające w wyznaczonym czasie oraz osoby zaproszone przez EEBC.

 

Na listę startową zostaną wpisane wyłącznie osoby, których opłata startowa znajdzie się na rachunku EEBC lub kasie EEBC przed turniejem !!!

Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo (obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

Nagrody

1.miejsce- 4.500 PLN,( 1.000 euro) , 2 miejsce- 2.700 PLN,( 600 euro) , 3-4 miejsce- 1.575 PLN (350 euro) , 5-8 miejsce-900 PLN (200 euro). Czterech najlepszych otrzyma puchary i medale.

Opłaty startowe: 

  • Dla członków i Partnerów EEBC - 250 zł (55 euro); zniżkowa dla kobiet i juniorów do 17 roku życia włącznie (urodzeni w 2003 i młodsi) 160 zł (35 euro).
  • Dla pozostałych: mężczyźni – 65 euro (295 zł), kobiety i juniorzy do 17 lat – 50 euro ( 225 zł)
  • W opłatach zawarta jest wpłata 5 lub 10 euro na program Międzynarodowej Bilardowej Akademii EEBC.

 Na listę startową zostaną wpisane wyłącznie osoby, których opłata startowa znajdzie się na rachunku EEBC lub kasie EEBC przed turniejem!!! Przy nazwiskach osób, które zostały wstępnie zakwalifikowane umieszczone zostanie oznaczenie „W”- warunkowo do czasu otrzymania wpłaty. Oznaczenie „R” oznacza, że osoba znajduje się na liście rezerwowej.

Lista znajduje się na www.ebc-billiard.com

  • UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

Hotele: dowolne.

Dyrektor cyklu: Marcin Krzemiński (POL)

Sędzia główny:Andrzej Skupień,

Lokalny dyrektor turnieju: Grzegorz Kędzierski

W niżej wymienionych turniejach cyklu 2020 zawodnicy otrzymują następujące punkty rankingowe:

Dynamic Billiard Best of the East – Czechy,

Dynamic Billiard Best of the East – Słowacja,

Dynamic Billiard Best of the East – Polska,

Dynamic Billiard Best of the East – Polska

 Punkty rankingowe

1 miejsce – 100 pkt,

2 miejsce – 80 pkt

3-4 miejsce – 70 pkt,

5-8 miejsce – 65 pkt,

9-16 miejsce – 55 pkt,,

17-24 miejsce – 50 pkt,

25-32 miejsce – 45 pkt,

33-48 miejsce – 40 pkt,

49-64 miejsce – 35 pkt,

65-96 miejsce – 30 pkt,

97 … miejsce – 25 pkt.

Ranking publikowany jest na stronie www.makmarketing.pl i www.ebc-billiard.com .

Список участников

1POLRokietnica1979I3
2POLTarnówG2
3POLKielce1995B2
4POLПознаньL2
5POLГданьскI1
6POLГданьскH3
7POLRokietnicaL3
8POLRzeszówA3
9POLPoznańG3
10SVKTrenčínF2
11POLLubin1992H1
12POLLubinI4
13POLTarnówK4
14CZEPlzeňG1
15POLRzeszówB4
16CZEPardubiceE4
17POLRękorajJ1
18POLJaworznoC1
19POLГданьскF3
20POLBieruń1993L4
21POLKielce1984D1
22SVKBratislavaI2
23POLTczewD3
24POLКраковD4
25POLКраковF1
26POLSokółkaE1
27CZEPardubiceK2
28POLPoznańJ3
29POLKatowice1999F4
30SVKTrenčínH2
31POLГданьскG4
32CZEPardubiceJ2
33POLПознаньE3
34ITABolognaA2
35POLKielce1991J4
36POLRzeszówD2
37POLTomaszów Mazowiecki1990A1
38POLKatowice1985K3
39POLJaworznoL1
40POLRokietnica2001H4
41POLKatowice1994A4
42POLTczewB3
43POLTczewC3
44POLKielceK1
45POLTomaszow Mazowiecki1996C2
46POLSokółkaB1
47POLBieruńC4
48BLRMinsk1993МСE2

Финал

3174

Полуфинал

3076
2957

1/4 финала

2857
2747
2657
2567

1/8 финала

2475
2374
2257
2173
2047
1947
1867
1771

Первый тур

1573
1474
1173
1017
767
674
327
273

Группа L

654
505
454
352
251
154

Группа K

651
535
453
325
245
151

Группа J

635
551
435
352
252
151

Группа I

652
554
454
315
251
115

Группа H

635
551
435
350
250
154

Группа G

615
535
445
325
254
154

Группа F

653
535
435
351
254
150

Группа E

625
550
450
354
254
153

Группа D

651
535
454
351
251
150

Группа C

654
553
425
305
245
151

Группа B

645
554
452
335
215
153

Группа A

625
505
415
353
252
151

Группа A

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBujny Piotr×2 : 53 : 52 : 5-37-84
2ITAQuarta Antonio5 : 2×1 : 51 : 51-17-53
3POLSkoneczny Mariusz5 : 35 : 1×0 : 5211012
4POLSzewczyk Wojciech5 : 25 : 15 : 0×3315121

Группа B

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBatkowski Sebastian×5 : 25 : 43 : 5211322
2POLHołówko Sebastian2 : 5×1 : 54 : 5-37-84
3POLSząszor Kamil4 : 55 : 1×5 : 3211451
4POLZajac Dominik5 : 35 : 43 : 5×211313

Группа C

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLJastrzab Dominik×0 : 55 : 15 : 3211012
2POLSząszor Mateusz5 : 0×5 : 45 : 4331571
3POLZabecki Mikolaj1 : 54 : 5×2 : 5-37-84
4POLZąbek Monika3 : 54 : 55 : 2×1-11203

Группа D

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLKapłan Tomasz×5 : 13 : 55 : 0211371
2POLKonkel Kacper1 : 5×1 : 55 : 11-17-43
3POLKowalczyk Jakub5 : 35 : 1×4 : 5211452
4POLSadlik Szymon0 : 51 : 55 : 4×1-16-84

Группа E

1234+mΔm+fΔfМесто
1CZEHořeňovský Jaroslav×0 : 55 : 40 : 51-15-93
2POLLasota Grzegorz5 : 0×5 : 45 : 3331581
3POLPuk Michał4 : 54 : 5×2 : 5-310-54
4BLRГриб Дмитрий5 : 03 : 55 : 2×211362

Группа F

1234+mΔm+fΔfМесто
1SVKDuraci Michal×3 : 50 : 53 : 5-36-94
2POLJedrzejczak David5 : 3×1 : 54 : 51-110-33
3POLKural Szymon5 : 05 : 1×3 : 5211372
4POLMacioł Daniel5 : 35 : 45 : 3×331551

Группа G

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBanek Wojciech×5 : 14 : 54 : 51-11322
2POLDuda Szymon1 : 5×5 : 24 : 51-110-23
3CZEHajsman Ladislav5 : 42 : 5×3 : 51-110-44
4POLMuklewicz Michał5 : 45 : 45 : 3×331541

Группа H

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBrzeziński Dawid×0 : 53 : 50 : 5-33-124
2POLFortunski Mieszko5 : 0×5 : 45 : 13315101
3SVKMikuška Peter5 : 34 : 5×3 : 51-112-13
4POLStankiewicz Adam5 : 01 : 55 : 3×211132

Группа I

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBabica Radoslaw×5 : 11 : 55 : 2211131
2POLBoguszewski Paweł1 : 5×5 : 41 : 51-17-74
3POLFortuński Wiktor5 : 14 : 5×4 : 51-11323
4SVKKoniar Jakub2 : 55 : 15 : 4×211222

Группа J

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLJamorski Oskar×5 : 25 : 15 : 13315111
2POLLikowski Piotr2 : 5×3 : 52 : 5-37-84
3CZEPraus Tomáš1 : 55 : 3×3 : 51-19-43
4POLRozwadowski Bartosz1 : 55 : 25 : 3×211112

Группа K

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLGosk Wojciech×3 : 54 : 55 : 31-112-12
2CZELebduska Filip5 : 3×1 : 51 : 51-17-64
3POLSniegocki Mateusz5 : 45 : 1×5 : 2331581
4POLTurkowski Michał3 : 55 : 12 : 5×1-110-13

Группа L

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBerkec Michał×4 : 55 : 44 : 51-113-13
2POLBrzękowski Arkadiusz5 : 4×1 : 52 : 51-18-64
3POLJuszczyszyn Konrad4 : 55 : 1×5 : 0211481
4POLStachowiak Sambor5 : 45 : 20 : 5×2110-12
#1
#2
7
3
#3
2
7
#4
#5
#6
7
4
#7
6
7
#8
#9
#10
1
7
#11
7
3
#12
#13
#14
7
4
#15
7
3
#16
#17
7
1
Место 9
#18
6
7
Место 9
#19
4
7
Место 9
#20
4
7
Место 9
#21
7
3
Место 9
#22
5
7
Место 9
#23
7
4
Место 9
#24
7
5
Место 9
#25
6
7
Место 5
#26
5
7
Место 5
#27
4
7
Место 5
#28
5
7
Место 5
#29
5
7
Место 3
#30
7
6
Место 3
#31
7
4
Финал

Итоговый протокол

Место 1

POLKielce198477.67%100.0

Место 2

POLKatowice199975.00%80.0

Место 3-4

POLLubin199274.67%70.0
POLКраков67.33%70.0

Место 5-8

POLKatowice199477.00%65.0
POLTczew73.00%65.0
POLГданьск71.67%65.0
POLBieruń199364.33%65.0

Место 9-16

POLRękoraj74.33%55.0
POLKatowice198573.67%55.0
POLSokółka69.00%55.0
SVKBratislava58.33%55.0
POLKielce199158.33%55.0
POLJaworzno56.00%55.0
POLJaworzno55.33%55.0
POLTczew51.33%55.0

Место 17-24

POLRokietnica200151.00%50.0
BLRMinsk1993МС51.00%50.0
POLKielce199549.33%50.0
POLКраков49.33%50.0
POLRokietnica197948.67%50.0
POLTomaszów Mazowiecki199048.00%50.0
POLTarnów32.33%50.0
POLTarnów31.33%50.0

Место 25-36

POLSokółka61.33%45.0
POLLubin40.00%45.0
POLBieruń38.67%45.0
POLПознань38.00%45.0
SVKTrenčín38.00%45.0
POLKielce37.67%45.0
POLPoznań37.00%45.0
POLГданьск36.33%45.0
CZEPardubice35.33%45.0
POLTczew34.67%45.0
ITABologna34.00%45.0
CZEPardubice30.67%45.0

Место 37-48

CZEPlzeň35.67%40.0
POLRokietnica34.00%40.0
CZEPardubice33.67%40.0
POLГданьск33.00%40.0
POLRzeszów32.00%40.0
POLПознань13.33%40.0
POLRzeszów10.33%40.0
POLRzeszów10.33%40.0
POLPoznań10.33%40.0
POLTomaszow Mazowiecki199610.33%40.0
SVKTrenčín9.33%40.0
POLГданьск5.33%40.0