Чемпіонат України 2021 - триборство серед юніорів, юнаків, дівчат (Вільна піраміда, Комбіноівана піраміда, Динамічна піраміда) Кременчуг, Бинго • 28 октября - 1 ноября 2021

Дисциплина
Пирамида - многоборье
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Кременчуг, Бинго
Проспект Свободы, 2
Начало
28-10-2021 07:00
Окончание
01-11-2021

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України 2021 триборство з більярдного спорту  "Вільна Піраміда", "Комбінована піраміда",  "Динамічна піраміда" серед  юніорів, юнаків та дівчат

Кубок України серед Юнаків, дівчата (молодша група) - до 11 років включно з Вільної піраміди 2021.

(28 жовтня - 01 листопада 2021 року, м. Кременчук)

1. Мета та завдання


Чемпіонат  України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Триборство" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2021 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» в Полтавській області  та головну суддівську колегію.

 

3. Учасники змагань

 

Вікові категорії учасників змагань:

Юнаки, дівчата (молодша група) - до 11 років включно

Юніори – 16-18 років включно;
Юнаки – до 15 років включно;
Дівчата – до 18 років включно;
При вирішенні питання про належність до тієї чи іншої вікової групи вік визначається на день закінчення змагань за датою народження.
До змагань допускаються спортсмени, які досягли нижньої і не досягли верхньої вікової межі відповідної вікової групи.

 

4. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Заявки

 

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу.

Починаючи з січня 2021 року до участі в будь-яких офіційних змаганнях Федерації спортивного більярду України НЕ допускатимуться спортсмени без наступного документу, наданого Головному судді змагань: ОРИГІНАЛ іменної заявки, завіреної печаткою та підписом керівництва ОБЛАСНОГО управління спорту та печаткою і підписом ЛІКАРЯ.

ВИЙНЯТКИ: якщо в області, від якої делегується спортсмен, відсутній офіційний обласний осередок ФСБУ, або від обласного осередку на змагання делегується ОДИН спортсмен, то заявка від управління спорту не обов’язкова, але спортсмен повинен надати Головному судді змагань  ОРИГІНАЛ довідки про допуск на конкретні змагання від лікаря або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ довідки про проходження спортивної диспансеризації (видається спортивним диспансером на півроку) або ОРИГІНАЛ та КСЕРОКОПІЮ Залікової книжки спортсмена з допуском лікаря (печатка та підпис лікаря в заліковій книжці на півроку).

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на  електронну пошту головного судді  (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Реєстрація на змагання закінчується 27 жовтня о 20:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

6. Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

7. Формат проведення змагань

Зустрічі проходять до двох перемог, перша гра  «Вільна піраміда», друга «Комбінована піраміда»,  якщо рахунок рівний то третя гра "Динамічна піраміда"

8. Програма змагань


28 жовтня 2021 р.

17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.


29 жовтня 2021 р.
10.30 – 11.00  відкриття змагань    
11.00 – 20.00  відбіркові змагання

30 жовтня 2021 р. 
10.00 – 20.00  відбіркові змагання

31 жовтня 2021 р.   
10.00 – 20.00  відбіркові змагання

01 листопада 2021 р.
10.00 – 18.00 фінальні змагання
18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

9. Місце проведення змагань 

 Більярдний клуб «Бінго», м. Кременчук, проспект Свободи, 2

10. Розміщення

 

Сайт https://www.booking.com

Дане положення є запрошенням на Змагання.

Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

Список участников