Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR Гданьск, Green Club • 4-5 сентября 2021

Дисциплина
8-ball
Категория
Международный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Гданьск, Green Club
Начало
04-09-2021 07:00
Окончание
05-09-2021

 

KOMUNIKAT  1 POL TOUR GDAŃSK- 8-BIL

Pragniemy poinformować, że faza grupowa turnieju zostanie przeprowadzona w trzech turach. Poszczególni zawodnicy zobowiązani są do potwierdzenia swojego udziału w następujących godzinach.  

ODPRAWY - OPŁATY !!!!

Odprawa 9.15-9.40


Szewczyk, Kapłan, Babica, Kural, Skoneczny, Rozwadowski, Batkowski, Zając, Bruśnicki, Berkec, Likowski, Brzeziński, Duda, Polis, Fortuński M., Konkel, Boguszewski, Bąk T., Chęciński, Raniszewski, Grzelak, Hryb. Kozieł, Błachowski, Pakuła, Młodziński, Krysztofik, Gdaniec, Chmiel, Adamus, Bednarek, Aftka

Odprawa 12.15 – 12.40
Sząszor K., Jamorski, Jastrząb, Skowerski, Ząbecki, Banek, Spicha, Brzękowski, Jełowicki, Mikheyenka, Bilski, Szczepański, Miroń, Świtała B., Cholewiński, Niewęgłowski, Klepacz, Puk, Twerdyk, Cuper, Sadoch, Wilk, Szczepanek, Fortuński W., Dróżdż, Nowak, Bottcher, Tabor, Głąb, Stankiewicz, Tonojan, Świtała P.

Odprawa 15.15-15.40
Muklewicz, Stachowiak, Gosk, Lasota, Kowalczyk, Turkowski, Śniegocki, Urbański, Czapla, Guzanowski, Popławski, Borkowski, Siemieniec G., Trudnowski, Podlewski, Żejmo, Wojciechowski, Rutkowska, Szczygieł, Biesek, Sząszor M., Majkowski, Zielenkiewicz, Statkiewicz, Brzezińska, Tarka, Żelasko, Życiński, Szczególski, Pawłowski, Neubauer, Korsak.

Opłaty startowe prosimy wpłacać na rachunek:

East European Billiard Council

Kielce ul. Zagnańska 84 a

Rachunek w ING BSK: 74 1050 1416 1000 0090 9652 6554

Dopisek: opłata startowa POL TOUR Gdańsk

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2021 rok,

130 zł – pozostali.

 

Prezes EEBC

Marcin Krzeminski

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 8-BIL

 

UWAGA !!!  W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2021. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

 

TERMIN: 4-5 września 2021 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy Green Club Gdańsk, ul. Hynka 69,
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, Klub bilardowy Frame.

 

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU : Brześć Sipa Spółka Jawna -Zakład Produkcji Cukierniczej

 w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy



NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.000 zł,
  • 2 miejsce – 1.500 zł,
  • 3-4 miejsce - 800 zł,
  • 5-8 miejsce - 400 zł,

Nagrody będą wypłacone przelewem po zakończeniu turnieju. Zawodnik zobowiązany jest osobiście podać swoje dane bankowe niezbędne do dokonania transferu.

PROGRAM:
4.09.2021

Zawodnicy zgłaszają się do klubu zgodnie z planem gier. Nie ma obowiązku obecności na otwarciu turnieju dla osób, których godziny rozpoczęcia gier są wyznaczone później.

 

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura
- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,

- 13.00 – odprawa zawodników II tura,

- 13.15 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 16.15 – odprawa zawodników III tura,

- 16.30 – rozpoczęcie meczów III tura,


5.09.2021

- 10.00 -  gry pucharowe

- 17.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 8-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii. II etap - pucharowy, do którego awansuje 16-60 najlepszych zawodników. Mecze rozgrywane są do 5-6 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 30.08.2021r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.
Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju ( środki muszą być na rachunku EEBC do 2 września).


OPŁATY STARTOWE: Płatne przelewem na rachunek stowarzyszenia East European Billiard Council przed turniejem. Klub, który pokrywa koszty startu zawodników otrzyma fakturę pozwalająca dokonać opłaty w regulaminowym czasie.  Klub jest zobowiązany do zgłoszenia tego faktu do Mak Marketing.

80 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

110 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2021 rok,

130 zł - pozostali zawodnicy.

HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Zasady obowiązujące na zawodach Grand Prix Polski w Pool Bilard Brześć - Słomka Ptysiowa POL TOUR 2021 określone są w regulaminie oraz zarządzeniu dyrektora cyklu GPP z dnia 16 grudnia 2020 r.  Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z jego treścią.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Sędzia główny: Maciej Szczawiński


Bliższe informacje: Mak Marketing - Kielce ul. Zagnańska 84 A, tel./fax: 41 362-11-47;                  e-mail: mak@makmarketing.pl

 

 

 

Список участников

1POL0pole1985E2
2POLTczewG2
3POLRokietnica1979C1
4POLTarnówG3
5POLTarnówO1
6POLKielce1995G1
7POLRękorajH2
8POLПознаньD3
9POLBydgoszczW2
10POLŁódźL2
11POLГданьскH3
12POLBydgoszczU4
13POLTczewL3
14POLKielceH4
15POLГданьскW3
16POLГданьскE4
17POLRokietnicaP1
18POLSosnowiecA3
19POLГданьскF2
20POLRokietnicaN2
21POLŁódźF3
22POLГданьскM4
23POLПознань1989Y3
24POLMrągowoI3
25POLPoznańA4
26POLLubinC4
27POLLubinL4
28POLГданьскD2
29POLTarnówT1
30POLŁódźW
31POLJaworznoN3
32POLJaworznoI1
33POLJaworznoK1
34POLГданьскG4
35POLГданьскI2
36POLKielce1984B1
37POLRękorajN4
38POLTczewD4
39POLГданьскX2
40POLКраковW1
41POLŁódźB3
42POLGdanskB2
43POLКраковD1
44POLSokółkaU1
45POLPoznańF4
46POLWarszawaZ2
47BLRПознаньJ2
48POLSokółkaM2
49POLГданьскS1
50POLГданьскC2
51POLRumiaX4
52POLKielceP2
53POLKielceJ3
54POLГданьскA2
55POLSłupskY2
56POLTczewR4
57POLŁódźB4
58POLПознаньO4
59POLГданьскE3
60POLKielce1991F1
61POLLisewoS2
62POLTczewI4
63POLKielceT4
64POLTomaszów Mazowiecki1990E1
65POLKielceL1
66POLПознань1985X1
67POLГданьскN1
68POLJaworznoR1
69POLRokietnica2001M3
70POLГданьскZ3
71POLBydgoszczS
72POLГданьскJ4
73POLTczewK2
74POLŁódźU2
75POLSosnowiec1994A1
76POLTczewJ1
77POLTczewY4
78POLПознаньK3
79POLRokietnicaU3
80POLKętrzyn1996O3
81POLOlsztyn1972S4
82POLKielceZ1
83POLJaworznoP4
84POLŁódźY1
85POLWegorzewoZ4
86POLŁódźK4
87POLPiechcinT2
88POLTomaszow Mazowiecki1996M1
89POLSokółkaH1
90POLГданьскT3
91POLSokółkaX3
92POLŻninO2
93POLŻninP3
94POLГданьскR2
95POLKielceR3
96POLWrocław1993МСC3

Финал

6463

Полуфинал

6264
6163

1/4 финала

6063
5965
5816
5716

1/8 финала

5662
5560
5465
5364
5246
5164
5036
4964

1/16 финала

4836
4764
4616
4564
4461
4346
4260
4162
4056
3956
3826
3764
3661
3564
3436
3364

Первый тур

3135
3054
2752
2635
2315
2225
1915
1850
1553
1415
1153
1025
753
635
335
251

Группа Z

654
550
454
325
215
150

Группа Y

651
551
415
351
254
151

Группа X

651
551
451
315
225
151

Группа W

625
525
453
350
250
152

Группа U

615
535
452
350
254
152

Группа T

653
553
450
352
215
151

Группа S

651
550
435
352
225
152

Группа R

653
552
450
352
215
153

Группа P

645
551
425
352
250
135

Группа O

651
553
435
352
235
151

Группа N

650
553
445
352
225
151

Группа M

654
551
451
353
215
151

Группа L

653
553
454
352
253
150

Группа K

615
551
453
353
251
150

Группа J

645
551
452
353
205
151

Группа I

615
551
451
351
245
153

Группа H

652
550
425
315
254
151

Группа G

652
553
415
352
235
150

Группа F

653
551
453
350
235
152

Группа E

615
552
451
352
225
153

Группа D

635
535
452
350
253
153

Группа C

651
554
453
351
253
151

Группа B

605
551
454
350
253
150

Группа A

650
552
425
325
252
150

Группа A

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBłachowski Paweł×2 : 55 : 05 : 2211251
2POLDuda Szymon5 : 2×5 : 22 : 5211233
3POLPakuła Andrzej0 : 52 : 5×0 : 5-32-134
4POLSzewczyk Wojciech2 : 55 : 25 : 0×211252

Группа B

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLKapłan Tomasz×5 : 05 : 05 : 13315141
2POLKozieł Tomasz0 : 5×0 : 53 : 5-33-124
3POLKrysztofik Tomasz0 : 55 : 0×5 : 4211012
4POLPolis Piotr1 : 55 : 34 : 5×1-110-33

Группа C

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBabica Radoslaw×5 : 45 : 15 : 1331591
2POLFortuński Marcel4 : 5×3 : 55 : 31-112-12
3POLMłodziński Tomasz1 : 55 : 3×1 : 51-17-64
4POLГриб Дмитрий1 : 53 : 55 : 1×1-19-23

Группа D

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBerkec Michał×3 : 53 : 50 : 5-36-94
2POLGdaniec Konrad5 : 3×5 : 23 : 5211332
3POLKonkel Kacper5 : 32 : 5×5 : 3211213
4POLKural Szymon5 : 05 : 33 : 5×211351

Группа E

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLAdamus Damian×5 : 15 : 13 : 5211362
2POLBrzeziński Dawid1 : 5×2 : 52 : 5-35-104
3POLRaniszewski Maciej1 : 55 : 2×2 : 51-18-43
4POLSkoneczny Mariusz5 : 35 : 25 : 2×331581

Группа F

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLChmiel Marcin×3 : 55 : 32 : 51-110-33
2POLChęciński Wojciech5 : 3×5 : 30 : 52110-12
3POLLikowski Piotr3 : 53 : 5×1 : 5-37-84
4POLRozwadowski Bartosz5 : 25 : 05 : 1×3315121

Группа G

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLAftka Sandra×2 : 50 : 51 : 5-33-124
2POLBak Tomasz5 : 2×2 : 55 : 3211222
3POLBatkowski Sebastian5 : 05 : 2×5 : 33315101
4POLJedrzejczak David5 : 13 : 53 : 5×1-11103

Группа H

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBednarek Krystian×2 : 52 : 51 : 5-35-104
2POLBoguszewski Paweł5 : 2×4 : 55 : 1211461
3POLBruśnicki Szymon5 : 25 : 4×0 : 52110-13
4POLZajac Dominik5 : 11 : 55 : 0×211152

Группа I

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLDrożdż Łukasz×1 : 51 : 55 : 41-17-73
2POLJamorski Oskar5 : 1×5 : 35 : 13315101
3POLJełowicki Patryk5 : 13 : 5×5 : 1211362
4POLSadoch Bartosz4 : 51 : 51 : 5×-36-94

Группа J

1234+mΔm+fΔfМесто
1BLRMikheyenka Yahor×5 : 45 : 21 : 5211102
2POLNowak Jeremi4 : 5×5 : 03 : 51-11223
3POLSzczepanek Ireneusz2 : 50 : 5×1 : 5-33-124
4POLSząszor Kamil5 : 15 : 35 : 1×3315101

Группа K

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLJastrzab Dominik×5 : 05 : 35 : 13315111
2POLSzczepański Krzysztof0 : 5×5 : 15 : 3211012
3POLTabor Grzegorz3 : 51 : 5×1 : 5-35-104
4POLWilk Adam1 : 53 : 55 : 1×1-19-23

Группа L

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBilski Michał×3 : 55 : 40 : 51-18-64
2POLBottcher Jakub5 : 3×3 : 52 : 51-110-33
3POLFortuński Wiktor4 : 55 : 3×3 : 51-112-12
4POLSkowerski Karol5 : 05 : 25 : 3×3315101

Группа M

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLCuper Karina×1 : 51 : 51 : 5-33-124
2POLMiron Szymon5 : 1×4 : 51 : 51-110-13
3POLStankiewicz Adam5 : 15 : 4×3 : 5211332
4POLZabecki Mikolaj5 : 15 : 15 : 3×3315101

Группа N

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLCholewiński Mateusz×0 : 54 : 51 : 5-35-104
2POLGłąb Wojciech5 : 0×5 : 22 : 5211252
3POLKlepacz Dominik5 : 42 : 5×3 : 51-110-43
4POLSpicha Kamil5 : 15 : 25 : 3×331591

Группа O

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBanek Wojciech×5 : 35 : 25 : 1331591
2POLPuk Michał3 : 5×3 : 55 : 31-111-23
3POLTonojan Dawid2 : 55 : 3×5 : 1211232
4POLŚwitała Bogna1 : 53 : 51 : 5×-35-104

Группа P

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBrzękowski Arkadiusz×3 : 55 : 15 : 2211351
2POLNiewęgłowski Jan5 : 3×2 : 55 : 4211203
3POLTwerdyk Piotr1 : 55 : 2×5 : 0211142
4POLŚwitała Piotr2 : 54 : 50 : 5×-36-94

Группа R

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLPodlewski Mateusz×2 : 50 : 51 : 5-33-124
2POLStachowiak Sambor5 : 2×5 : 35 : 2331581
3POLŻejmo Piotr5 : 03 : 5×3 : 51-11113
4POLŻyciński Maciej5 : 12 : 55 : 3×211232

Группа S

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLMuklewicz Michał×5 : 25 : 05 : 23315111
2POLRutkowska Paulina2 : 5×3 : 51 : 5-36-94
3POLSzczególski Marcin0 : 55 : 3×2 : 51-17-63
4POLTrudnowski Maciej2 : 55 : 15 : 2×211242

Группа T

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLGosk Wojciech×5 : 35 : 15 : 2331591
2POLSiemieniec Gabriela3 : 5×0 : 51 : 5-34-114
3POLWojciechowski Dominik1 : 55 : 0×3 : 51-19-13
4POLZelasko Norbert2 : 55 : 15 : 3×211232

Группа U

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBorkowski Dawid×5 : 32 : 55 : 4211203
2POLLasota Grzegorz3 : 5×5 : 25 : 0211361
3POLSzczygieł Łukasz5 : 22 : 5×5 : 1211242
4POLTarka Julia4 : 50 : 51 : 5×-35-104

Группа W

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBiesek Filip×5 : 25 : 32 : 5211223
2POLBrzezińska Weronika2 : 5×0 : 50 : 5-32-134
3POLGuzanowski Andrzej3 : 55 : 0×5 : 2211361
4POLKowalczyk Jakub5 : 25 : 02 : 5×211252

Группа X

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLKorsak Łukasz×5 : 11 : 51 : 51-17-43
2POLNeubauer Patryk1 : 5×1 : 52 : 5-34-114
3POLSniegocki Mateusz5 : 15 : 1×1 : 5211142
4POLZielenkiewicz Karol5 : 15 : 25 : 1×3315111

Группа Y

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLCzapla Bartek×5 : 14 : 51 : 51-110-13
2POLPawłowski Przemysław1 : 5×1 : 51 : 5-33-124
3POLSząszor Mateusz5 : 45 : 1×1 : 5211112
4POLUrbański Michał5 : 15 : 15 : 1×3315121

Группа Z

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLMajkowski Krzysztof×4 : 50 : 55 : 41-19-53
2POLStatkiewicz Patryk5 : 4×5 : 25 : 1331581
3POLTurkowski Michał5 : 02 : 5×5 : 0211272
4POLWasilewski Jerzy4 : 51 : 50 : 5×-35-104
#1
#2
5
1
#3
3
5
#4
#5
#6
3
5
#7
5
3
#8
#9
#10
2
5
#11
5
3
#12
#13
#14
1
5
#15
5
3
#16
#17
#18
5
0
#19
1
5
#20
#21
#22
2
5
#23
1
5
#24
#25
#26
3
5
#27
5
2
#28
#29
#30
5
4
#31
3
5
#32
#33
6
4
Место 17
#34
3
6
Место 17
#35
6
4
Место 17
#36
6
1
Место 17
#37
6
4
Место 17
#38
2
6
Место 17
#39
5
6
Место 17
#40
5
6
Место 17
#41
6
2
Место 17
#42
6
0
Место 17
#43
4
6
Место 17
#44
6
1
Место 17
#45
6
4
Место 17
#46
1
6
Место 17
#47
6
4
Место 17
#48
3
6
Место 17
#49
6
4
Место 9
#50
3
6
Место 9
#51
6
4
Место 9
#52
4
6
Место 9
#53
6
4
Место 9
#54
6
5
Место 9
#55
6
0
Место 9
#56
6
2
Место 9
#57
1
6
Место 5
#58
1
6
Место 5
#59
6
5
Место 5
#60
6
3
Место 5
#61
6
3
Полуфинал
#62
6
4
Полуфинал
#64
6
3
Финал

Итоговый протокол

Место 1

POLSosnowiec199481.67%100.0

Место 2

POLRokietnica197978.00%800.0

Место 3-4

POLKielce199579.00%75.0
POLКраков66.67%75.0

Место 5-8

POLSokółka77.67%65.0
POLTarnów76.00%65.0
POLTomaszów Mazowiecki199074.33%65.0
POLSosnowiec62.00%65.0

Место 9-16

POLKielce198476.33%55.0
POLKielce75.00%55.0
POLTczew74.33%55.0
POLJaworzno73.67%55.0
POLПознань198565.33%55.0
POLRokietnica200164.67%55.0
POLSokółka63.67%55.0
POLRokietnica59.00%55.0

Место 17-32

POLŁódź75.00%50.0
POLГданьск73.33%50.0
POLJaworzno71.67%50.0
POLKielce199171.33%50.0
POLTomaszow Mazowiecki199671.33%50.0
POLГданьск68.33%50.0
POLKielce60.33%50.0
POL0pole198559.33%50.0
POLГданьск58.67%50.0
POLŁódź58.33%50.0
POLSokółka58.33%50.0
POLTczew57.33%50.0
POLKętrzyn199657.33%50.0
POLTczew56.67%50.0
POLГданьск50.33%50.0
POLLubin42.67%50.0

Место 33-48

POLГданьск72.33%45.0
POLJaworzno70.00%45.0
POLTarnów69.67%45.0
POLJaworzno51.67%45.0
POLКраков51.67%45.0
POLŁódź51.00%45.0
POLГданьск50.67%45.0
POLOlsztyn197250.33%45.0
POLKielce50.33%45.0
POLTarnów50.00%45.0
POLJaworzno50.00%45.0
POLГданьск50.00%45.0
POLGdansk49.33%45.0
BLRПознань47.33%45.0
POLŁódź46.67%45.0
POLLubin31.00%45.0

Место 49-72

POLPoznań63.00%40.0
POLBydgoszcz62.00%40.0
POLTczew61.33%40.0
POLBydgoszcz60.67%40.0
POLKielce60.67%40.0
POLKielce59.67%40.0
POLKielce40.00%40.0
POLГданьск39.33%40.0
POLГданьск38.67%40.0
POLПознань198937.67%40.0
POLSokółka37.67%40.0
POLPiechcin37.67%40.0
POLПознань37.00%40.0
POLŁódź37.00%40.0
POLWrocław1993МС37.00%40.0
POLTczew36.33%40.0
POLГданьск36.33%40.0
POLŁódź36.33%40.0
POLRękoraj35.67%40.0
POLГданьск35.33%40.0
POLWarszawa35.00%40.0
POLГданьск34.67%40.0
POLBydgoszcz33.67%40.0
POLMrągowo33.00%40.0

Место 73-96

POLŁódź34.00%35.0
POLГданьск33.67%35.0
POLPoznań10.33%35.0
POLПознань9.33%35.0
POLLisewo9.33%35.0
POLTczew9.33%35.0
POLŻnin9.33%35.0
POLRękoraj8.33%35.0
POLГданьск8.33%35.0
POLRokietnica8.33%35.0
POLПознань8.33%35.0
POLRokietnica8.33%35.0
POLWegorzewo8.33%35.0
POLŻnin8.33%35.0
POLRumia7.00%35.0
POLKielce7.00%35.0
POLTczew5.33%35.0
POLГданьск5.33%35.0
POLŁódź5.33%35.0
POLSłupsk5.33%35.0
POLTczew5.33%35.0
POLГданьск5.33%35.0
POLГданьск3.67%35.0
POLГданьск3.67%35.0