Всеукраїнські змагання серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”- КУБОК ЖУКОВА С.А. Киев, Платон • 30 сентября - 2 октября 2021

Дисциплина
Вільна піраміда
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Киев, Платон
ул. Кудряшова, 20А
Начало
30-09-2021 07:00
Окончание
02-10-2021

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення  

Всеукраїнських змагань серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”- КУБОК ЖУКОВА С.А.

 

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

 1. Основною метою є: сприяння розвитку та пропаганда більярду серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України.
 2. Залучення науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України та інших країн до регулярних занять спортом.
 3. 3. Забезпечення подальшого росту майстерності спортсменів.
 4. Визначення ЗВО, які досягли кращих результатів у спортивній роботі.

 

ІІ. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання з більярду („Вільна піраміда”) серед науково-педагогічного складу проводиться  з 30 вересня,  1-2 жовтня 2021 року  в Більярдному клубі  «Платон», м. Київ, вул.Кудряшова 20 а.

30 вересня 2021 року –день приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів. Реєстрація з 16.00 до 18-00; 

1 жовтня 2021 року 10.00 – 10.30  відкриття змагань 10.30 – 18.00  відбіркові змагання; 

2 жовтня 2021 року 10.00 – 14.00 півфінальні та фінальні змагання 

14.30 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

ІІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

 1. Керівництво проведенням змагань покладається на Спортивний комітет Військового інституту та на кафедру фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту військово-гуманітарного факультету.
 2. Безпосереднє проведення та підготовка змагань покладається на Директора ФСБУ з розвитку більярдного спорту (Пул, Снукер, Піраміда) у Вищих навчальних закладах України професора Безносюка Олександра Олексійовича.
 3. Офіційні особи на змаганнях:

головний суддя змагань- суддя міжнародної категорії Безносюк Олександр Олексійович.

 1. 4. Змагання проводиться у відповідності з Правилами змагань з більярдного спорту і даного положення.

 

 

ІV. ВИМОГИ ДО СКЛАДУ КОМАНД ТА УЧАСНИКІВ

 1. У змаганнях приймають участь науково-педагогічні працівники Київського національного університету імені Тараса Шевченка (До участі в змаганнях допускаються науково-педагогічні працівники які працювали в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та випускники ВІКНУ).
 2. Учасники та представники команд повинні знати правила змагань та дійсне положення, пред’являти паспорт або військовий квиток за вимогою головного судді.
 3. Представники команд подають головному судді змагань заявки встановленого зразку.
 4. 4. Усі уточнення вносяться представниками команд до початку змагань.

 

 1. УМОВИ ТА ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
 2. Змагання проводяться за міжнародними правилами «Піраміда. Офіційні міжнародні правила »(Затверджено наказом Президента Міжнародної конфедерації Піраміди №12 від 11.12.2017 року. Введено в дію з 01.01.2018 року) і даного положення.
 3. Система проведення змагань – етапи- 1/16 ,  1/8  та ¼,   1/2 , фінал, матч за 3 місце з 5 матчів до 3 перемог, протоколи (Додаток Ж). Нижня сітка та матчі за 5-16 з 3 матчів до 2 перемог, протоколи (Додаток Е).
 4. Жеребкування відбудеться між учасниками змагань до початку змагань, за рейтингом та заноситься в протокол реєстрації та жеребкування учасників змагань.

 

 

VІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ В ОСОБИСТОМУ ТА КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ

 1. Визначається особиста Всеукраїнських змагань серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”- КУБОК ЖУКОВА С.А.
 2. Визначається першість в БІЛІЇ Всеукраїнських змагань серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”- КУБОК ЖУКОВА С.А.

 

VІІ. ПОРЯДОК НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І ПРИЗЕРІВ ЗМАГАНЬ

 1. Переможець в особистій першості нагороджується перехідним кубком, медаллю і грамотою, призери – медалями і грамотами.
 2. . Переможець змагань в БІЛІЇ нагороджується перехідним кубком, медаллю і грамотою, призери – медалями і грамотами.

 

VІII. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯД ПРОТЕСТІВ

Протести, обгрунтованi посиланнями на пункти правил, подаються у письмовому виглядi головному секретаревi змагань.

У випадку незгоди з наслiдком поєдинку представник команди повинен до початку поєдинку зробити усну заяву про те що буде подаватись протест.

На протязi 5 хвилин вiд надання усної заяви представник команди повинен надати до суддiвської колегiї через головного секретаря протест у письмовiй формi з чiтким обгрунтуванням причини незгоди iз наслiдком поєдинку згiдно пунктiв правил змагань.

За головним суддею залишається право прийняти протест або вiдхилити його. Якщо головний суддя приймає протест, то вiн створює своїм рiшенням апеляцiйне журi, у складi якого: голова i два члени журi.

На протязi 5 хвилин апеляцiйне журi повинне прийняти i оголосити рiшення. Пiд час розгляду протесту апеляцiйним журi можуть бути використанi вiдеоматерiали, опитанi суддi, які обслуговують поєдинок.

Нiхто не має права втручатись до роботи апеляцiйного журi. Рiшення апеляцiйного журi є остаточним, змiнам i оскарженню не пiдлягає.

 

ІХ. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Заявки за ел. адресою alexbeznosyuk57@gmail.com та оригінали в суддівську колегію, термін подачі заявок- до 23.09.21 р. Телефон(Вайбер) для довідок: +380679073288.

Благодійні внески складають: 800 грн., перераховуються на картку Приватбанку: 4149 4993 8760 8910, одержувач – Безносюк Олександр Олексійович;  призначення платежу: участь в Чемпіонаті ЗВО України (прізвище, ім’я та по батькові платника).

Х. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок ВНЗ, що відряджають.

ХІ. ДОКУМЕНТИ ЗМАГАНЬ

На змаганнях з Піраміди оформляються наступні документи:

- протокол реєстрації суддів;

- протокол реєстрації та жеребкування учасників змагань;

- таблиці змагань;

- протоколи зустрічей;

- підсумкові протоколи змагань

- звіт Головного судді.

 

Список участников