Dynamic Billard Best of the East - 9-Ball Pardubice, Maple Pool Club • 16-17 октября 2021

Дисциплина
9-ball
Категория
Международный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Pardubice, Maple Pool Club
Ohrazenická 281, Polabiny I
Начало
16-10-2021 07:00
Окончание
17-10-2021

UWAGA! Polska wersja znajduje się poniżej wersji angielskiej.

Mak Marketing,

 East European Billiard Council, Ceskomoravsky Billiardovy Svaz

 and Maple Pool Club

 present

Dynamic Billiard Best of the East – 2021

Pardubice 9-BALL

Special security policies will be introduced due to the COVID 19 epidemic.

Date - 16.10 – 17.10.2021

Venue: Maple Pool Club,

530 09 Pardubice – Czech Republic , ul. Ohrazenicka 281

Tables/ Cloth/ Balls-  Dynamic 9 ft +- Iwan Simonis 860, Aramith Duramith Tournament

Schedule:

16.10.2021 – Saturday

 9.00- 12.00 – matches – groups 1-4

 12.00 – 15.00 – matches – groups 5-8

15.00 – 18.00 – matches – groups  9-12

18.00- 21.00 – matches – groups 13-16

If we have more than 64 participants

16.10.2021 - 21.00 – 24.00 or 17.10.2021 – 9.00 – 12.00 – matches – groups 17-20

17.10.2021

9.30  or 12.00– start matches – single elimination,

18.00 – final and award ceremony.

Tournament: 9-ball; 1st Stage – Robin Round – matches in groups ,race to 5-7; The best 16-32 players will qualified to the next round. 2nd Stage – last 16 or 32 single elimination, (depending on the number of participants) , race to 7, The tournament is open for all athletes

Registration: on email mak@makmarketing.pl only !!!! . Registration will be close on 11.10. 2021. Limit – max. 80 participants !!!

Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

Prize money

1st - place- 1.000 euro, 2nd place- 600 euro, 3-4th place- 350 euro , 5-8thplace- 200 euro .

Entry-fee for :

EEBC members and Partners :

  • men athletes - 55€ ( 50€ + 5€ for International Billiard Academy),
  • women and pupils athletes ( max. 17 years-old)-  35€ ( 30€ + 5€ for International Billiard Academy).

Others: men – 65 euro, women and pupils – 50 euro, ( 10 euro for IBA).

The participants pay the entry fee during the registration.

Hotels :

www.booking.com

Tournament director : Marcin Krzemiński

Head referee:

Local tournament director: Jaroslav Horenovsky  ( +420 604-294-754)

Sponsors: Dynamic Billiard Organization, Iwan Simonis S.A., Aramith ( Wameter S.A.), Cuetec, Kamui.  

Players will receive ranking points from the following tournaments:

Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia,

Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

Dynamic Billiard Best of the East – Bulgaria

Dynamic Billiard Best of the East – Czech Republic,

Dynamic Billiard Best of the East – ?

Ranking points

1 place – 100 points,

2 place – 80 points,

3-4 place – 70 points,

5-8 place – 65 points

9-16 place – 55 points,

17-24 place – 50 points,

25-32 place – 45 points,

33-48 place – 40 points,

49-64 place – 35 points

65- 96 place – 30 points

97 - …. place – 25 points,

The ranking has been published on the Mak Marketing and EEBC websites.

Mak Marketing,

 East European Billiard Council, Czesko-Morawski Związek Bilardowy

i Maple Pool Club   zapraszają na

 

Dynamic Billard Best of the East – 2021

PARDUBICE 9-BALL

    Termin :  16.10. – 17.10.2021

Z powodu epidemii COVID 19 wprowadzone będą specjalne zasady bezpieczeństwa.

 

Miejsce gier: : Maple Pool Club,

530 09 Pardubice – Czech Republic , ul. Ohrazenicka 281

Stoły, sukno, bile-  Dynamic  9 ft + Iwan Simonis 860, Aramith, 

Program:

16.10.2021– Sobota

9.00- 12.00 – mecze grup 1-4

 12.00 – 15.00 – mecze  grup 5-8

15.00 – 18.00 – mecze grup 9-12

18.00- 21.00 – mecze grup 13-16

Jeżeli liczba uczestników przekroczy 64 osoby pozostałe grupy zagrają

16.10.2021 - 21.00 – 24.00  lub 17.10.2021 – 9.00 – 12.00

17.10.2021 - Niedziela

 9.30 lub 12.00 – mecze fazy pucharowej ,

18.00 -  finał i ceremonia wręczenia nagród,

System sportowy: odmiana 9-bil, I etap –gra w grupach każdy z każdym do 5-7 wygranych partii, II etap – pucharowo do 7 wygranych z udziałem 16 lub 32 zawodników , w zależności od liczby startujących.

Bila z numerem 9 na punkcie głównym.

Rejestracja na email mak@makmarketing.pl jedynie !!!.Zgłoszenia do 11.10.2021 r. Limit uczestników – max. 80 osób.

Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo ( obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

Nagrody

1 miejsce- 4.500 PLN,( 1.000 euro) , 2 miejsce- 2.700 PLN,( 600 euro) , 3-4 miejsce- 1.575 PLN (350 euro) , 5-8 miejsce-900 PLN (200 euro) . Czterech najlepszych otrzyma puchary i medale.

Opłaty startowe: 

  • Dla członków i Partnerów EEBC - 250 zł (55 euro) ; zniżkowa dla kobiet i juniorów do 17 roku życia włącznie ( urodzeni w 2003 i młodsi) 160 zł (35 euro). 
  • Dla pozostałych: mężczyźni – 65 euro ( 295 zł), kobiety i juniorzy do 17 lat – 50 euro ( 225 zł)
  • Opłaty w euro wnosi się podczas odprawy, a w złotych po zarejestrowaniu.

UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

Hotele - dowolne

www.booking.com

 

Dyrektor turnieju: Marcin Krzemiński (POL)

Sędzia główny: Andrzej Skupień (POL)

Lokalny dyrektor turnieju: Jaroslav Horenovsky ( + 420 604 294 754)

W niżej wymienionych turniejach cyklu 2021 zawodnicy otrzymują następujące punkty rankingowe:

Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia

Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

Dynamic Billiard Best of the East – Bulgaria,

Dynamic Billiard Best of the East – Czech Republic,

Dynamic Billiard Best of the East – ?.

 Punkty rankingowe

1 miejsce – 100 pkt,

2 miejsce – 80 pkt

3-4 miejsce – 70 pkt,

5-8 miejsce – 65 pkt,

9-16 miejsce – 55 pkt,,

17-24 miejsce – 50 pkt,

25-32 miejsce – 45 pkt,

 

 

 

 

 

 

 

 

Список участников

1POLKielce1995D1
2POLRękorajA4
3POLTczewF2
4ROMOradeaF1
5NORFredrikstatA2
6CZEPlzeňF3
7CZEPardubiceA3
8CZEPardubiceD2
9POLJaworznoB1
10POLJaworznoC1
11CZEPardubiceB3
12POLKielce1984A1
13POLDębicaD3
14CZEHradec KrálovéB2
15POLКраковH1
16POLWałbrzychF5
17CZEPardubiceB4
18SVKMartinC2
19POLSosnowiec1999G1
20BULPetrichE3
21CZEПрагаE4
22BULPetrichG4
23CZEPardubiceC3
24CZEPardubiceH2
25CZEPardubiceG3
26NOROsloH4
27BULPetrichD5
28POLTomaszów Mazowiecki1990E1
29POLKrakowC4
30POLSosnowiec1994H3
31CZEПрагаG2
32POLKielceG5
33CZEPardubiceD4
34CZEPardubice1991C5
35CZEPardubiceH5
36CZEPardubiceE2
37POLSokółkaF4
38POLSokółkaE5
39POLLubinB5
40CZEPardubiceA5

Финал

1547

Полуфинал

1476
1337

1/4 финала

1270
1172
1057
957

Первый тур

875
737
667
527
472
337
271
172

Группа H

1015
935
850
750
651
552
435
345
215
153

Группа G

1005
952
805
752
625
550
450
350
250
125

Группа F

1053
905
854
705
651
505
454
305
225
105

Группа E

1050
952
805
753
605
552
451
350
251
153

Группа D

1051
905
845
750
650
550
425
351
205
150

Группа C

1053
954
825
725
605
550
451
350
250
153

Группа B

1051
945
815
735
615
552
405
351
254
151

Группа A

1053
951
825
715
645
550
453
353
254
154

Группа A

12345+mΔm+fΔfМесто
1POLBednarek Krystian×3 : 55 : 30 : 54 : 51-212-64
2NORGangflot Emil,Andre5 : 3×5 : 24 : 51 : 5201503
3CZEHorák Michal3 : 52 : 5×3 : 54 : 5-412-85
4POLKapłan Tomasz5 : 05 : 45 : 3×1 : 5321642
5CZEŽalman David5 : 45 : 15 : 45 : 1×4420101

Группа B

12345+mΔm+fΔfМесто
1POLJamorski Oskar×5 : 15 : 15 : 23 : 5321891
2CZEJavůrek Jaroslav1 : 5×1 : 51 : 51 : 5-44-165
3CZEKozak Petr1 : 55 : 1×0 : 55 : 42011-44
4CZELebduska Filip2 : 55 : 15 : 0×4 : 5201653
5POLZąbek Monika5 : 35 : 14 : 55 : 4×321962

Группа C

12345+mΔm+fΔfМесто
1POLJastrzab Dominik×5 : 35 : 05 : 02 : 5321792
2SVKLisik Zdenko3 : 5×5 : 25 : 14 : 5201743
3CZENovák Vítězslav0 : 52 : 5×3 : 50 : 5-45-155
4POLSkupien Andrzej0 : 51 : 55 : 3×0 : 51-26-124
5CZEUrban Petr5 : 25 : 45 : 05 : 0×4420141

Группа D

12345+mΔm+fΔfМесто
1POLBatkowski Sebastian×5 : 05 : 15 : 05 : 04420191
2CZEHořeňovský Jaroslav0 : 5×5 : 45 : 02 : 52012-23
3POLKedzior Piotr1 : 54 : 5×5 : 01 : 51-211-44
4BULSandakchiev Vasil0 : 50 : 50 : 5×0 : 5-40-205
5CZETužil Pavel0 : 55 : 25 : 15 : 0×321572

Группа E

12345+mΔm+fΔfМесто
1BULMakendjiev Milcho×0 : 50 : 50 : 50 : 5-40-205
2CZEMaric Marijo5 : 0×2 : 51 : 51 : 51-29-64
3POLSkoneczny Mariusz5 : 05 : 2×5 : 35 : 34420121
4CZEVondráček Petr5 : 05 : 13 : 5×2 : 5201543
5POLZielenkiewicz Karol5 : 05 : 13 : 55 : 2×3218102

Группа F

12345+mΔm+fΔfМесто
1POLBottcher Jakub×5 : 04 : 55 : 05 : 43219101
2ROMGandac Ciprian0 : 5×0 : 50 : 50 : 5-40-205
3CZEHajsman Ladislav5 : 45 : 0×5 : 13 : 5321883
4POLKwit Józef0 : 55 : 01 : 5×2 : 51-28-74
5POLZajac Dominik4 : 55 : 05 : 35 : 2×321992

Группа G

12345+mΔm+fΔfМесто
1POLMacioł Daniel×5 : 05 : 02 : 55 : 23217102
2BULMilkov Radoslav0 : 5×0 : 50 : 50 : 5-40-205
3CZERucka Radoslav0 : 55 : 0×0 : 52 : 51-27-84
4CZETichý Jaroslav5 : 25 : 05 : 0×2 : 53217101
5POLTurkowski Michał2 : 55 : 05 : 25 : 2×321783

Группа H

12345+mΔm+fΔfМесто
1POLKural Szymon×5 : 35 : 24 : 55 : 0321992
2CZEPraus Tomáš3 : 5×3 : 50 : 55 : 31-211-74
3NORRudshavn Ole Kristian2 : 55 : 3×1 : 55 : 12013-13
4POLSzewczyk Wojciech5 : 45 : 05 : 1×5 : 14420141
5CZEVlk Matouš0 : 53 : 51 : 51 : 5×-45-155
#1
7
2
Место 9
#2
7
1
Место 9
#3
3
7
Место 9
#4
7
2
Место 9
#5
2
7
Место 9
#6
6
7
Место 9
#7
3
7
Место 9
#8
7
5
Место 9
#9
5
7
Место 5
#10
5
7
Место 5
#11
7
2
Место 5
#12
7
0
Место 5
#13
3
7
Полуфинал
#14
7
6
Полуфинал
#15
4
7
Финал

Итоговый протокол

Место 1

POLSosnowiec199980.67%100.0

Место 2

POLKielce199581.67%80.0

Место 3-4

POLSosnowiec199478.67%70.0
POLКраков69.33%70.0

Место 5-8

CZEPardubice76.00%65.0
POLJaworzno64.33%65.0
POLSokółka62.67%65.0
POLJaworzno62.00%65.0

Место 9-16

CZEPardubice199174.00%60.0
POLTomaszów Mazowiecki199073.33%60.0
POLTczew60.00%60.0
CZEПрага59.33%60.0
POLSokółka59.33%60.0
CZEPardubice57.67%60.0
POLLubin57.00%60.0
POLKielce198455.67%60.0

Место 17-24

POLKielce71.67%55.0
CZEPlzeň71.33%55.0
CZEPardubice53.00%55.0
CZEPardubice52.33%55.0
SVKMartin52.00%55.0
NORFredrikstat50.00%55.0
NOROslo49.33%55.0
CZEPardubice48.67%55.0

Место 25-32

CZEHradec Králové47.33%50.0
POLDębica30.67%50.0
POLRękoraj30.00%50.0
CZEПрага29.00%50.0
CZEPardubice29.00%50.0
POLWałbrzych28.00%50.0
CZEPardubice27.00%50.0
POLKrakow25.00%50.0

Место 33-40

CZEPardubice12.33%45.0
CZEPardubice6.67%45.0
CZEPardubice6.67%45.0
CZEPardubice5.33%45.0

Место ×

ROMOradea0.00%0.0
BULPetrich0.00%0.0
BULPetrich0.00%0.0
BULPetrich0.00%0.0