Всеукраїнські змагання серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду „Вільна піраміда”- Кубок Ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Полтава, КСБ ПолтНТУ • 28-30 октября 2021

Дисциплина
Вільна піраміда
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Полтава, КСБ ПолтНТУ
Першотравневий проспект, 24.
Начало
28-10-2021 07:00
Окончание
30-10-2021

ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнські змагання серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду  „Вільна піраміда”- Кубок Ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

 

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

 1. Основною метою є: сприяння розвитку та пропаганда більярду серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України та інших країн.
 2. Залучення науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України до регулярних занять спортом.
 3. Забезпечення подальшого росту майстерності спортсменів.
 4. Визначення ЗВО, які досягли кращих результатів у спортивній роботі.

 

ІІ. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання з більярду („Вільна піраміда”) серед науково-педагогічного складу проводиться  28 по 30 жовтня 2021 року в місті Полтава за адресою: м, Першотравневий проспект, 24, більярдний клуб Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»;

28 жовтня 2021 року День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів. Реєстрація з 16 до 18-00. 

29 жовтня 2021 року  10.00- відкриття змагань, 10.30 – 19.30  відбіркові змагання

29 жовтня 2021 року   10.00- півфінали та фінальні змагання, Білія, 14.30 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження, святковий обід, екскурсія по Полтаві.

ІІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

 1. Керівництво проведенням змагань покладається на Національну федерацію «Федерація спортивного більярду України».
 2. Безпосереднє проведення та підготовка змагань покладається на Директора ФСБУ з розвитку більярдного спорту (Пул, Снукер, Піраміда) у Закладах вищої освіти України професора Безносюка Олександра Олексійовича.
 3. Офіційні особи на змаганнях:

головний суддя змагань- суддя міжнародної категорії Безносюка Олександра Олексійовича;

 1. Змагання проводиться у відповідності з Правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда. Офіційні міжнародні правила »(Затверджено наказом Президента Міжнародної конфедерації Піраміди №12 від 11.12.2017 року. Введено в дію з 01.01.2018 року) і даного положення.
 2. Відповідальність за підготовку спортсменів несуть керівники ЗВО.

ІV. ВИМОГИ ДО СКЛАДУ КОМАНД ТА УЧАСНИКІВ

1.У змаганнях приймають участь науково-педагогічні працівники ЗВО України (Допускаються до змагань також науково-педагогічні працівники які  працювали в ЗВО).

 1. Учасники та представники команд повинні знати правила змагань та дійсне положення, пред’являти паспорт та посвідчення про вчене звання чи наукову ступінь за вимогою головного судді.
 2. Усі уточнення вносяться представниками команд до початку змагань.
 3. Форма одягу учасника: чорні штани(не джинси), біла(однотонна) сорочка і чорні туфлі(обов’язково), жилет та метелик (бажано, в фінальній частині - обов’язково). Одяг учасників повинен бути акуратним та охайним. Учасники без установленої форми одягу до змагань не допускаються.
 4. УМОВИ ТА ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
 5. Кубок Ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда” проводиться за кубковою системою до 2 поразок, де визначаються переможці, призери, місця спортсменів в особистій першості.
 6. Змагання проводяться за міжнародними правилами «Піраміда. Офіційні міжнародні правила »(Затверджено наказом Президента Міжнародної конфедерації Піраміди №12 від 11.12.2017 року. Введено в дію з 01.01.2018 року).
 7. Система проведення змагань(сітка змагань ) – верхня половина сітки з 5 матчів до3 перемог, нижня половина сітки з 3 матчі до 2 перемог. Матчі за розподіл місць  за 3-16 місця 3 матчів до 2 перемог, з 17  по 64 з 1 матчу. Система проведення змагань може бути змінена Головою суддівською колегією в зв’язку з великою кількістю учасників.
 8. Жеребкування відбудеться між учасниками змагань до початку змагань, згідно рейтингу(сліпий жереб для учасників, які вперше приймають участь) з урахуванням командної боротьби та заноситься в протокол реєстрації та жеребкування учасників змагань.

VІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ В ОСОБИСТОМУ ТА КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ

 1. Визначаються переможці в особистому заліку Кубку Ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”.
 2. Визначаються переможці в командному заліку Кубку Ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”.
 3. Визначаються переможці в Білії Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Вільна піраміда”.

 

VІІ. ПОРЯДОК НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І ПРИЗЕРІВ ЗМАГАНЬ

 1. Переможець в особистому заліку нагороджується перехідним та іменним кубком, медаллю і дипломом, призери змагань медалями і дипломами.
 2. Переможець в командному заліку нагороджується перехідним кубком, медаллю і дипломом, призери змагань медалями і дипломами.
 3. Переможець змагань в турнірі «Білія» нагороджуються перехідним та іменним кубком, медалями і дипломами, призери - медалями і дипломами.

 

VІII. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯД ПРОТЕСТІВ

Якщо на думку учасника суддя  стола неправильно інтерпретує дані Правила, він може заявити протест до нанесення чергового удару. Відразу після заяви протесту суддя  стола повинен призупинити гру. У випадку, якщо суддя вважає протест обґрунтованим, він переглядає своє рішення на користь гравця, що заявив протест, після чого гра триває.

Якщо суддя вважає протест необґрунтованим, він пропонує учасникові протягом 5 хвилин через представника команди або особисто подати Головному судді письмовий протест. Протест повинен бути розглянутий Головною суддівською колегією протягом 15 хвилин з моменту його подачі. Письмова резолюція по протесту засвідчується підписом Головного судді. Рішення Головної суддівської колегії не  опротестовується.

Гра на час розгляду протесту припиняється та триває після ухвалення рішення по протесту.

IХ. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Заявки встановленого зразка за ел. адресою alexbeznosyuk57@gmail.com та оригінали в суддівську колегію, термін подачі заявок- до 28.10.21 р. Телефон для довідок: +380679073288.

Х. БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ

Благодійні внески на Чемпіонат складають: 500 грн, перераховуються на картку Приватбанку: 4149 4993 8760 8910, одержувач – Безносюк Олександр Олексійович;  призначення платежу: участь в Чемпіонаті ЗВО України (прізвище, ім’я та по батькові платника).

ХІ. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок ЗВО, що відряджають.

ХІІ. ДОКУМЕНТИ ЗМАГАНЬ

На змаганнях з Піраміди оформляються наступні документи:

- протокол реєстрації суддів;

- протокол реєстрації та жеребкування учасників змагань;

- таблиці змагань;

- протоколи зустрічей;

- підсумкові протоколи змагань

- звіт Головного судді.

 

 

Список участников

1Полтава1994
2Киев1972
3Киев19491
4Киев1982
5Полтава2000
6Полтава1957
7Киев1963
8Полтава
9Бориспіль1991
10Киев1968