Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR Łódź, Frame • 15-16 января 2022

Дисциплина
10-ball
Категория
Международный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Łódź, Frame
Начало
15-01-2022 08:00
Окончание
16-01-2022

KOMUNIKAT 1 -  POL TOUR - ŁÓDŹ - PODZIAŁ NA TURY !!!


Dziękuję za rekordową frekwencję do inauguracyjnego turnieju Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR, który odbędzie się w dniach 15-16 stycznia w klubie Frame w Łodzi. Do gry zgłosiło się ponad 140 osób! Maksymalnie planowany był udział 128 osób, jednak na prośbę klubów i zawodników spróbujemy rozegrać turniej w tak licznej obsadzie. Na dzisiaj 140 osób na pewne miejsce na liście startowej. Trzy osoby nadal czekają na wolne miejsce. W przypadku rezygnacji któregoś z uczestników lub braku opłaty startowej będziemy uzupełniali listę.
W sobotę w trzech turach odbędą się gry grupowe oraz po ich zakończeniu runda dodatkowa kwalifikująca do grona 64 najlepszych. W niedzielę rozegramy rundę pucharową.

Ponieważ ciągle mamy wysoki stopień zagrożenia zakażeń koronawirusem zawodnicy zgłaszają się do klubu zgodnie z następującym grafikiem.

TURY GIER ŁÓDŹ


TURA 1 - godz. 9.15 -9.40

Szewczyk, Kapłan, Zając, Babica, Skoneczny, Macioł, Skowerski, Batkowski,  Śniegocki, Kural, Jamorski, Sząszor K., Turkowski, Bilski, Kielmans, Cholewiński, Bednarek, Pietrzyk, Słowik, Sobiech, Zalewska, Statkiewicz, Mikheyenko, Jagodziński, Chrobot, Duda, Hajduk, Kłos, Chęciński,Kapołka, Jagielski, Bottcher,  Kowalski, Wiech, Rudenko, Ostrowski, Zdziech, Szczygieł, Jaks, Pałczyński, Adamus, Rutkowski, Wszędybył, Wasilewski, Ryłko, Stępień, Kozakowski, Kozieł, Kowalczyk, Kleinschmidt, Zalewski, Baska.

TURA 2 - godz.12.15-12.40

Jastrząb, Muklewicz, Rozwadowski, Błachowski, Spicha, Tonojan, Bąk T., Brzękowski, Banek, Urbański, Stankiewicz, Fortuński M., Stachowiak, Waszak, Chmiel,Grzelak, Błażej, Ząbecki, Zieliński, Biesek, Pietrzak K., Puk, Luliński, Twerdyk, Gardjas, Jońska, Kucharski, Szczukowski, Koman, Szczególski, Ząbek, Siemieniec, Tabor, Potysz, Głąb, Dróżdż, Tomiczek M., Malinowski, Jełowicki, Almallad, Bartkowiak, Swadźba, Niewęgłowski, Stęsik, Piotrowski, Tomiczek P., Borkowski, Brzeziński, Majkowski, , Giernalczyk, Guzanowski, Piekarski .

TURA 3 - godz. 15.15-15.40

Lasota, Życiński, Nowak, Bruśnicki, Trudnowski, Polis, Łopotko, Gosk, Fortuński W., Miroń, Hryb, Kwit, Zabłocki, Zielenkiewicz, Wolski, Wojciechowski J., Świtała B., Świtała P., Leżoń, Regieli D., Muda, Malczewski, Papizh, Regieli J., Pawłowski, Boguszewski,, Zakrzewski, Brzozowski, Gdaniec, Jurkiewicz, Miernowski, Chołodkowski, Pakuła, Wojciechowski D.,Popławski, Jedrzejczak.

Rezerwowi: Sirańczuk Daria,

Pozdrawiam

Marcin Krzemiński

 

GRAND PRIX POLSKI „BRZEŚĆ –SŁOMKA PTYSIOWA” POL TOUR – 10-BIL

W związku z zagrożeniem COVID 19 dyrektor cyklu wydał 16 grudnia 2020 roku zarządzenie zmieniające zasady organizacji turniejów Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR 2022. Jest ono obowiązujące do odwołania !!!!! Prosimy dokładnie zapoznać się z tym zarządzeniem.

TERMIN: 15-16.01.2022 r.

MIEJSCE GIER:  Klub bilardowy FRAME ; Łódź ul. Narutowicza 7/9
ORGANIZATOR: Mak Marketing

PARTNERZY: East European Billiard Council, Klub bilardowy Frame.

SPONSOR STRATEGICZNY CYKLU: Zakład Przemysłu Cukierniczego „Brześć” w Brześciu Kujawskim. 

PATRONAT: Polski Związek Bilardowy

NAGRODY FINANSOWE + puchar i medale

  • 1 miejsce – 2.500 zł,
  • 2 miejsce – 1.100 zł,
  • 3-4 miejsce - 700 zł,
  • 5-8 miejsce - 500 zł,

Nagrody będą wypłacane przelewem na rachunki bankowe. Od nagrody za pierwsze miejsce zostanie pobrany podatek dochodowy w wysokości 10%.

PROGRAM:
15.01.2022

- 9.30-9.50 - odprawa zawodników – I tura

- 10.00 - otwarcie i rozpoczęcie pojedynków,

- 13.00 – odprawa zawodników II tura,

- 13.15 – rozpoczęcie meczów II tura,

- 16.15 – odprawa zawodników III tura,

- 16.30 – rozpoczęcie meczów III tura,


16.01.2022

- 10.00 - gry pucharowe

- 17.30 – finał

 (dokładne godziny zostaną podane po zamknięciu list startowych i ustaleniu liczby zawodników).

SYSTEM SPORTOWY odmiana 10-bil wg przepisów WPA, I etap - gra systemem każdy z każdym w grupach, do 5 wygranych partii, wygrany rozbija. II etap - pucharowy, do którego awansuje 32-60 najlepszych zawodników mecze rozgrywane są do 5-7 wygranych partii. Przegrywający mecz odpada z turnieju.

STRÓJ TURNIEJOWY: w zawodach obowiązuje bilardowy strój sportowy B - ciemne wizytowe spodnie, koszulka polo (wykluczone spodnie jeansowe i sztruksowe), wizytowe ciemne buty. Dopuszcza się także grę w koszulach z kołnierzykiem. Brak właściwego stroju u wpisanego na listy startowe zawodnika powoduje jego automatyczną dyskwalifikację i nie zwalnia z dokonania opłaty startowej.

REJESTRACJA ZAWODNIKÓW:
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej w Mak Marketing do dnia 9.01.2022r. - e-mail: mak@makmarketing.pl; fax: 0-41 362-11-47; 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 84 a.

W zgłoszeniu zawodnik musi podać:

1/ imię i nazwisko,

2/ przynależność klubową lub w przypadku osób niezrzeszonych w żadnym klubie nazwę miejscowości, w której mieszkają

3/ informację o braku lub posiadaniu licencji Polskiego Związku Bilardowego,

4/ informację o posiadaniu lub braku karty prawa do gry na 2021 rok. Osoby zakwalifikowane zostaną wpisane na listę startową opublikowaną  na stronie www.ebc-billiard.com lub www.makmarketing.pl  Na tej podstawie mogą uczestniczyć w turnieju i dokonać opłat startowych. Opłaty startowe dokonywane są w formie przelewu. Wszystkie wpłaty muszą być zrobione zgodnie z zarządzeniem dyrektora turnieju (środki muszą być na rachunku EEBC do 12 stycznia). Brak wpłaty spowoduje automatyczne skreślenie z listy uczestników.

UWAGA!

Jeżeli zgłoszenia dokonują Kluby i chcą za swoich zawodników płacić przelewem, to muszą zgłoszenie przesłać najpóźniej do 10.01.2022. EEBC prześle fakturę będącą podstawą do płatności.

UWAGA: ZASADY TURNIEJU PRECYZUJE ZARZĄDZENIE DYREKTORA CYKLU Z DNIA   16 grudnia 2020 r– PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z JEGO TREŚCIĄ !!!!

OPŁATY STARTOWE:

100 zł - kobiety i juniorzy młodsi (do 17 roku życia włącznie) z licencją PZBil,

140 zł - seniorzy z licencją PZBil i kartą prawa do gry na 2021 rok,

160 zł - pozostali zawodnicy.

Prosimy osoby, które mają informację o swoim zdrowiu, wskazujące, że posiadają aktywnego koronawirusa lub odczuwają, że taka sytuacja może mieć miejsce o nie przyjeżdżanie na turniej i poinformowanie o tym organizatora.
HOTELE - dowolne.
Kwatery, pensjonaty znajdziesz na: www.booking.com

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA: w związku z dużą liczbą zawodników w klubie mogą przebywać zawodnicy oraz osoby zaproszone przez organizatora.

Dyrektor cyklu - Marcin Krzemiński.

Dyrektor turnieju – Grzegorz Kędzierski.

Sędzia główny- Marek Marcinkowski,

Список участников

1POL0pole19855.3
2POLГданьск25.2
3POLRokietnica19794.1
4POLTarnów19.1
5POLTarnów21.1
6POLПознань25.3
7POLStarogard Gdański5.2
8POLKielce19958.1
9POLRękoraj2.2
10POLBydgoszcz19.2
11POLŁódź1.2
12POLГданьск30.3
13POLBydgoszcz22.2
14POLTczew1.3
15POLKielce34.1
16POLГданьск23.3
17POLЛюблин32.4
18POLRokietnica22.1
19POLSosnowiec18.1
20POLКраков26.3
21POLГданьск15.4
22POLRokietnica3.2
23POLKobierzyce33.4
24POLKielce6.3
25POLŁódź9.3
26POLMrągowo19.3
27POLPoznań6.2
28POLLubin25.1
29POLLubin28.1
30POLŁódź8.3
31POLГданьск31.4
32POLOstrów Wielkopolski14.3
33POLTarnów29.1
34POLŁódź26.4
35POLŁódź15.3
36POLJaworzno18.3
37POLKielce5.4
38POLŁódź6.4
39POLRękoraj7.2
40POLГданьск12.4
41POLJaworzno11.1
42POLJaworzno14.1
43POLГданьск28.4
44POLГданьск24.2
45POLKielce18.4
46POLПознань30.4
47POLUstroń1.4
48POLKielce19843.1
49POLWarszawa4.2
50POLŁódź4.3
51POLBrzeszcze14.4
52POLKatowice3.3
53POLŁódź17.4
54POLRękoraj3.4
55POLŁódź2.4
56POLWałbrzych16.4
57POLКраков6.1
58POLWałbrzych35.4
59POLToruń4.4
60POLSokółka27.1
61POLSłupsk35.2
62POLBydgoszcz17.3
63POLSosnowiec199910.1
64POLWarszawa24.4
65POLWałbrzych27.3
66POLŁódź19.4
67POLЛюблин27.4
68POLПознань9.2
69POLSokółka28.2
70POLЛюблин28.3
71POLГданьск16.1
72POLKielce25.4
73POLKielce33.1
74POLTomaszów Mazowiecki13.4
75POLГданьск29.2
76BLRМинск29.3
77POLKielce11.4
78POLSokółka21.2
79POLRokietnica18.2
80POLTomaszów Mazowiecki13.2
81POLCiasne22.4
82POLŁódź31.1
83POLKętrzyn34.2
84POLRokietnica21.3
85POLПознань17.2
86POLJaworzno30.2
87POLSosnowiec33.2
88POLKielce199115.1
89POLŁódź11.3
90POLSokółka9.4
91POLKielce23.4
92POLTomaszów Mazowiecki19905.1
93POLKielce9.1
94POLПознань19857.1
95POLSosnowiec11.2
96POLГданьск20.1
97POLJaworzno26.1
98POLRokietnica200124.1
99POLГданьск8.2
100POLRękoraj8.4
101POLRokietnica23.2
102POLTarnów22.3
103POLBydgoszcz15.2
104POLBydgoszcz16.2
105POLŁódź7.4
106POLSosnowiec19941.1
107POLKielce12.2
108POLПознань20.2
109POLBrzeszcze20.4
110POLBrzeszcze21.4
111POLKętrzyn199617.1
112POLOlsztyn197232.1
113POLKielce13.1
114POLJaworzno16.3
115POLŁódź23.1
116POLŁódź12.1
117POLWarszawa10.4
118POLBydgoszcz14.2
119POLKielce7.3
120POLPiechcin32.2
121POLPiechcin31.2
122POLLubin31.3
123POLKielce10.3
124POLTomaszow Mazowiecki199620.3
125POLJanowiec Wielkopolski34.4
126POLSokółka2.1
127POLЛюблин29.4
128POLПознань10.2
129POLGdynia2.3
130POLŁódź12.3
131POLSokółka32.3
132POLПознань200126.2
133POLLubin24.3
134POLSokółka30.1
135POLŻnin33.3
136POLŻnin34.3
137POLKielce35.1
138BLRМинск1993МС27.2
139UKRКиев2000КМС13.3
140UKRКиев2000МС35.3

Финал

12863

Полуфинал

12664
12562

1/4 финала

12463
12346
12264
12161

1/8 финала

12062
11946
11862
11726
11626
11526
11446
11361

1/16 финала

11265
11164
11026
10963
10861
10761
10626
10562
10436
10336
10264
10126
10026
9963
9856
9762

1/32 финала

9646
9564
9463
9362
9263
9126
9060
8962
8861
8761
8616
8536
8464
8361
8261
8160
8062
7963
7863
7763
7646
7546
7436
7346
7262
7156
7016
6956
6846
6765
6661
6562

Первый тур

6462
63
62
61
60
59
58
57
56
55
54
53
52
51
50
49
4864
47
46
45
44
43
42
41
40
39
38
37
36
35
3436
33
3262
3162
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21
20
19
1861
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
216

Группа 1

635
615
553
550
454
425
350
351
235
251
150
150

Группа 11

650
550
451
315
215
150

Группа 12

651
552
451
354
215
152

Группа 13

652
552
415
351
254
150

Группа 14

650
551
405
350
253
151

Группа 15

650
552
425
351
205
151

Группа 16

652
550
445
352
215
150

Группа 17

645
551
453
345
245
153

Группа 18

625
552
453
350
235
150

Группа 19

652
535
453
353
253
150

Группа 2

645
650
551
552
450
425
325
351
205
215
150
152

Группа 21

605
552
453
352
225
153

Группа 22

650
550
453
354
205
153

Группа 23

654
552
450
352
235
105

Группа 24

654
550
415
350
215
152

Группа 25

645
550
425
351
253
150

Группа 26

615
552
451
345
254
125

Группа 27

615
553
453
351
253
105

Группа 28

645
553
445
335
245
154

Группа 29

653
551
415
335
254
151

Группа 3

645
653
551
553
435
454
350
352
252
225
152
151

Группа 31

651
554
435
335
253
151

Группа 32

651
552
452
335
245
153

Группа 33

615
552
452
351
235
154

Группа 34

605
553
453
345
245
154

Группа 35

650
535
405
345
225
150

Группа 4

645
550
435
350
252
154

Группа 5

650
550
445
354
254
150

Группа 6

635
545
445
354
205
150

Группа 7

651
551
445
350
205
150

Группа 8

625
552
453
351
235
150

Группа 9

625
552
435
351
251
115

Группа 1

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBilski Michał×5 : 32 : 50 : 51-17-64
2POLBottcher Jakub3 : 5×5 : 30 : 51-18-53
3POLKapołka Kamil5 : 23 : 5×0 : 51-18-42
4POLSzewczyk Wojciech5 : 05 : 05 : 0×3315151

Группа 2

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBednarek Krystian×5 : 00 : 55 : 4211012
2POLKozieł Tomasz0 : 5×1 : 51 : 5-32-134
3POLZajac Dominik5 : 05 : 1×5 : 13315131
4POLZalewski Paweł4 : 55 : 11 : 5×1-110-13

Группа 3

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLCholewiński Mateusz×2 : 55 : 43 : 51-110-43
2POLKapłan Tomasz5 : 2×5 : 05 : 13315121
3POLKowalczyk Grzegorz4 : 50 : 5×2 : 5-36-94
4POLKozakowski Adrian5 : 31 : 55 : 2×211112

Группа 4

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBabica Radoslaw×5 : 45 : 05 : 03315111
2POLKielmans Kacper4 : 5×5 : 43 : 51-112-23
3POLKleinschmidt Piotr0 : 54 : 5×2 : 5-36-94
4POLKłos Robert0 : 55 : 35 : 2×211002

Группа 5

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLAdamus Damian×5 : 04 : 54 : 51-11333
2POLBaska Michał0 : 5×4 : 50 : 5-34-114
3POLHajduk Jakub5 : 45 : 4×0 : 52110-32
4POLSkoneczny Mariusz5 : 45 : 05 : 0×3315111

Группа 6

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLChrobot Jakub×3 : 55 : 04 : 51-11223
2POLDuda Szymon5 : 3×4 : 50 : 51-19-44
3POLJagielski Renald0 : 55 : 4×5 : 42110-32
4POLKural Szymon5 : 45 : 04 : 5×211451

Группа 7

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLJagodziński Robert×0 : 54 : 51 : 5-35-104
2POLSniegocki Mateusz5 : 0×5 : 15 : 03315141
3POLSzczygieł Łukasz5 : 41 : 5×0 : 51-16-83
4POLWiech Michał5 : 10 : 55 : 0×211042

Группа 8

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBatkowski Sebastian×5 : 15 : 05 : 23315121
2POLGardjas Krzysztof1 : 5×2 : 55 : 31-18-53
3POLStatkiewicz Patryk0 : 55 : 2×5 : 3211002
4POLStępień Antoni2 : 53 : 53 : 5×-38-74

Группа 9

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLChęciński Wojciech×2 : 51 : 51 : 5-34-114
2POLMikheyenka Yahor5 : 2×3 : 55 : 1211351
3POLRyłko Sebastian5 : 15 : 3×2 : 5211233
4POLSkowerski Karol5 : 11 : 55 : 2×211132

Группа 10

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLMacioł Daniel×5 : 35 : 15 : 03315111
2POLWasilewski Roman3 : 5×5 : 14 : 51-11213
3POLWszędybył Alan1 : 51 : 5×1 : 5-33-124
4POLZalewska Oliwia0 : 55 : 45 : 1×211002

Группа 11

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLJamorski Oskar×5 : 01 : 55 : 0211162
2POLPałczyński Adam0 : 5×1 : 51 : 5-32-134
3POLRutkowski Wojciech5 : 15 : 1×5 : 03315131
4POLSobiech Dawid0 : 55 : 10 : 5×1-15-63

Группа 12

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLJaks Tomasz×1 : 52 : 51 : 5-34-114
2POLSłowik Maciej5 : 1×2 : 51 : 51-18-33
3POLWaliszewski Marcin5 : 25 : 2×5 : 4331571
4POLZdziech Mateusz5 : 15 : 14 : 5×211472

Группа 13

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLOstrowski Piotr×5 : 12 : 55 : 4211222
2POLPietrzyk Jacek1 : 5×0 : 52 : 5-33-124
3POLTurkowski Michał5 : 25 : 0×5 : 13315121
4UKRРуденко Никита4 : 55 : 21 : 5×1-110-23

Группа 14

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLGiernalczyk Arkadiusz×0 : 53 : 55 : 01-18-23
2POLJastrzab Dominik5 : 0×5 : 15 : 13315131
3POLKoman Daniel5 : 31 : 5×5 : 0211132
4POLWaszak Krzysztof0 : 51 : 50 : 5×-31-144

Группа 15

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLChmiel Marcin×0 : 52 : 55 : 21-17-53
2POLGuzanowski Andrzej5 : 0×1 : 55 : 0211162
3POLRozwadowski Bartosz5 : 25 : 1×5 : 13315111
4POLSzczególski Marcin2 : 50 : 51 : 5×-33-124

Группа 16

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLKuchаrski Jakub×0 : 55 : 41 : 51-16-83
2POLMuklewicz Michał5 : 0×5 : 05 : 23315131
3POLSzczukowski Marcin4 : 50 : 5×2 : 5-36-94
4POLTwerdyk Piotr5 : 12 : 55 : 2×211242

Группа 17

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLKowalski Łukasz×4 : 53 : 51 : 5-38-74
2POLLuliński Igor5 : 4×4 : 55 : 4211413
3POLPuk Michał5 : 35 : 4×3 : 5211312
4POLTonojan Dawid5 : 14 : 55 : 3×211451

Группа 18

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBłachowski Paweł×5 : 05 : 25 : 03315131
2POLGłąb Wojciech0 : 5×5 : 32 : 51-17-63
3POLJońska Izabela2 : 53 : 5×3 : 5-38-74
4POLPietrzak Kinga0 : 55 : 25 : 3×211002

Группа 19

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBak Tomasz×5 : 05 : 33 : 5211351
2POLBiesek Filip0 : 5×2 : 55 : 31-17-64
3POLDrożdż Łukasz3 : 55 : 2×3 : 51-111-13
4POLMalinowski Tomasz5 : 33 : 55 : 3×211322

Группа 20

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLSpicha Kamil×5 : 25 : 22 : 5211232
2POLTabor Grzegorz2 : 5×2 : 50 : 5-34-114
3POLTomiczek Mateusz2 : 55 : 2×0 : 51-17-53
4POLZabecki Mikolaj5 : 25 : 05 : 0×3315131

Группа 21

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBanek Wojciech×5 : 35 : 25 : 2331581
2POLPiekarski Konrad3 : 5×5 : 05 : 3211352
3POLPotysz Michał2 : 50 : 5×5 : 21-17-53
4POLTomiczek Piotr2 : 53 : 52 : 5×-37-84

Группа 22

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBorkowski Dawid×3 : 55 : 30 : 51-18-53
2POLBrzękowski Arkadiusz5 : 3×5 : 05 : 4331581
3POLPiotrowski Daniel3 : 50 : 5×0 : 5-33-124
4POLSwadzba Adam5 : 04 : 55 : 0×211492

Группа 23

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBrzeziński Dawid×5 : 35 : 42 : 5211203
2POLSiemieniec Gabriela3 : 5×0 : 52 : 5-35-104
3POLStęsik Mikołaj4 : 55 : 0×5 : 0211491
4POLUrbański Michał5 : 25 : 20 : 5×211012

Группа 24

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLJełowicki Patryk×1 : 52 : 54 : 5-37-84
2POLMajkowski Krzysztof5 : 1×0 : 51 : 51-16-53
3POLStankiewicz Adam5 : 25 : 0×5 : 03315131
4POLZąbek Monika5 : 45 : 10 : 5×211002

Группа 25

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLAlmallad Amin×5 : 40 : 52 : 51-17-73
2POLBartkowiak Jędrzej4 : 5×1 : 53 : 5-38-74
3POLFortuński Marcel5 : 05 : 1×5 : 03315141
4POLNiewęgłowski Jan5 : 25 : 30 : 5×211002

Группа 26

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBłażej Szymon×4 : 55 : 41 : 51-110-43
2POLGrzelak Jan5 : 4×2 : 51 : 51-18-64
3POLStachowiak Sambor4 : 55 : 2×2 : 51-111-12
4POLZielinski Wiktor5 : 15 : 15 : 2×3315111

Группа 27

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLLasota Grzegorz×5 : 15 : 30 : 5211012
2POLMalczewski Michał1 : 5×3 : 51 : 5-35-104
3POLMiernowski Jan3 : 55 : 3×3 : 51-111-23
4BLRГриб Дмитрий5 : 05 : 15 : 3×3315111

Группа 28

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLFortuński Wiktor×5 : 35 : 43 : 5211312
2POLJedrzejczak David3 : 5×5 : 44 : 51-112-24
3POLMiron Szymon4 : 54 : 5×5 : 41-113-13
4POLMuda Michał5 : 35 : 44 : 5×211421

Группа 29

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLGosk Wojciech×5 : 13 : 55 : 1211361
2POLPakuła Andrzej1 : 5×3 : 51 : 5-35-104
3BLRPapizh Vadim5 : 35 : 3×4 : 5211432
4POLZakrzewski Mariusz1 : 55 : 15 : 4×211113

Группа 30

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBoguszewski Paweł×5 : 25 : 32 : 5211222
2POLJukiewicz Mateusz2 : 5×4 : 53 : 5-39-64
3POLRegieli Dominik3 : 55 : 4×1 : 51-19-53
4POLŁopotko Hubert5 : 25 : 35 : 1×331591

Группа 31

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLGdaniec Konrad×4 : 55 : 35 : 3211433
2POLPolis Piotr5 : 4×5 : 13 : 5211332
3POLWojciechowski Jakub3 : 51 : 5×1 : 5-35-104
4POLWolski Rafał3 : 55 : 35 : 1×211341

Группа 32

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBrzozowski Bartłomiej×2 : 52 : 54 : 5-38-74
2POLTrudnowski Maciej5 : 2×5 : 33 : 5211332
3POLWojciechowski Dominik5 : 23 : 5×1 : 51-19-33
4POLZielenkiewicz Karol5 : 45 : 35 : 1×331571

Группа 33

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLChołodkowski Paweł×2 : 52 : 53 : 5-37-84
2POLNowak Jeremi5 : 2×5 : 45 : 1331581
3POLRegieli Jerzy5 : 24 : 5×5 : 1211462
4POLŚwitała Bogna5 : 31 : 51 : 5×1-17-63

Группа 34

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLBruśnicki Szymon×5 : 45 : 34 : 5211422
2POLPopławski Michal4 : 5×5 : 35 : 0211461
3POLZabłocki Paweł3 : 53 : 5×4 : 5-310-54
4POLŚwitała Piotr5 : 40 : 55 : 4×2110-33

Группа 35

1234+mΔm+fΔfМесто
1POLKwit Józef×5 : 05 : 32 : 5211242
2POLLeżoń Krzysztof0 : 5×0 : 50 : 5-30-154
3POLŻyciński Maciej3 : 55 : 0×4 : 51-11223
4UKRСіранчук Даря5 : 25 : 05 : 4×331591
#1
#2
1
6
#3
#4
#5
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
#13
#14
#15
#16
#17
#18
6
1
#19
#20
#21
#22
#23
#24
#25
#26
#27
#28
#29
#30
#31
6
2
#32
6
2
#33
#34
3
6
#35
#36
#37
#38
#39
#40
#41
#42
#43
#44
#45
#46
#47
#48
6
4
#49
#50
#51
#52
#53
#54
#55
#56
#57
#58
#59
#60
#61
#62
#63
#64
6
2
#65
6
2
Место 33
#66
6
1
Место 33
#67
6
5
Место 33
#68
4
6
Место 33
#69
5
6
Место 33
#70
1
6
Место 33
#71
5
6
Место 33
#72
6
2
Место 33
#73
4
6
Место 33
#74
3
6
Место 33
#75
4
6
Место 33
#76
4
6
Место 33
#77
6
3
Место 33
#78
6
3
Место 33
#79
6
3
Место 33
#80
6
2
Место 33
#81
6
0
Место 33
#82
6
1
Место 33
#83
6
1
Место 33
#84
6
4
Место 33
#85
3
6
Место 33
#86
1
6
Место 33
#87
6
1
Место 33
#88
6
1
Место 33
#89
6
2
Место 33
#90
6
0
Место 33
#91
2
6
Место 33
#92
6
3
Место 33
#93
6
2
Место 33
#94
6
3
Место 33
#95
6
4
Место 33
#96
4
6
Место 33
#97
6
2
Место 17
#98
5
6
Место 17
#99
6
3
Место 17
#100
2
6
Место 17
#101
2
6
Место 17
#102
6
4
Место 17
#103
3
6
Место 17
#104
3
6
Место 17
#105
6
2
Место 17
#106
2
6
Место 17
#107
6
1
Место 17
#108
6
1
Место 17
#109
6
3
Место 17
#110
2
6
Место 17
#111
6
4
Место 17
#112
6
5
Место 17
#113
6
1
Место 9
#114
4
6
Место 9
#115
2
6
Место 9
#116
2
6
Место 9
#117
2
6
Место 9
#118
6
2
Место 9
#119
4
6
Место 9
#120
6
2
Место 9
#121
6
1
Место 5
#122
6
4
Место 5
#123
4
6
Место 5
#124
6
3
Место 5
#125
6
2
Полуфинал
#126
6
4
Полуфинал
#128
6
3
Финал

Итоговый протокол

Место 1

POLSosnowiec199494.00%55.0

Место 2

POLKielce71.67%45.0

Место 3-4

POLSosnowiec199980.00%40.0
POLГданьск68.67%40.0

Место 5-8

POLJaworzno79.67%35.0
POLRokietnica197979.33%35.0
POLKielce199578.67%35.0
POLKielce199178.67%35.0

Место 9-16

POLKielce198479.33%30.0
POLПознань198579.33%30.0
BLRМинск1993МС78.67%30.0
POLTomaszow Mazowiecki199677.67%30.0
POLŁódź64.00%30.0
POLJaworzno62.00%30.0
POLГданьск61.33%30.0
POLLubin61.33%30.0

Место 17-32

POLПознань200176.67%25.0
POLSosnowiec76.33%25.0
POLKielce75.33%25.0
POLSokółka74.33%25.0
POLSokółka73.33%25.0
POLŁódź62.67%25.0
POLKielce62.33%25.0
POLSokółka59.67%25.0
POLTarnów59.33%25.0
POLTarnów59.00%25.0
POLКраков58.67%25.0
POLKętrzyn199658.33%25.0
POLJaworzno58.33%25.0
POLПознань56.67%25.0
POLTomaszów Mazowiecki56.00%25.0
POLKielce55.00%25.0

Место 33-64

POLLubin74.67%20.0
POLRokietnica200173.67%20.0
POLГданьск73.33%20.0
POLSokółka73.33%20.0
POLŁódź73.00%20.0
POLTomaszów Mazowiecki199071.67%20.0
POLTarnów69.67%20.0
POLŁódź69.00%20.0
UKRКиев2000МС69.00%20.0
POLRokietnica68.33%20.0
POLKielce68.33%20.0
BLRМинск58.33%20.0
POLSokółka57.00%20.0
POLOlsztyn197256.67%20.0
POLГданьск56.00%20.0
POLRokietnica53.00%20.0
POLTarnów53.00%20.0
POLKętrzyn52.00%20.0
POLKielce51.67%20.0
POLŁódź51.33%20.0
POLПознань50.00%20.0
POLRękoraj49.33%20.0
POLŁódź49.33%20.0
POLЛюблин49.33%20.0
POLПознань49.00%20.0
POLRękoraj48.67%20.0
POLŁódź48.67%20.0
POLBrzeszcze48.00%20.0
POLRokietnica47.33%20.0
POLŁódź46.67%20.0
POLToruń46.67%20.0
POLUstroń27.67%20.0

Место 65-70

POLSokółka63.00%15.0
POLГданьск62.67%15.0
POLЛюблин61.33%15.0
POLBydgoszcz61.00%15.0
POLГданьск60.67%15.0
POLŻnin58.33%15.0
POLSosnowiec51.00%15.0
POLKielce50.00%15.0
POLWałbrzych49.33%15.0
POLLubin48.33%15.0
POLLubin46.67%15.0
POL0pole198540.67%15.0
POLKielce40.00%15.0
POLKielce40.00%15.0
POLWarszawa39.33%15.0
POLSokółka38.00%15.0
POLMrągowo37.67%15.0
POLGdynia37.67%15.0
POLГданьск37.33%15.0
POLWarszawa37.33%15.0
POLЛюблин37.00%15.0
UKRКиев2000КМС37.00%15.0
POLOstrów Wielkopolski36.67%15.0
POLKielce36.00%15.0
POLPiechcin36.00%15.0
POLКраков35.67%15.0
POLRokietnica35.67%15.0
POLPoznań35.33%15.0
POLJaworzno35.00%15.0
POLBydgoszcz34.67%15.0
POLTczew34.67%15.0
POLŁódź34.67%15.0
POLГданьск34.00%15.0
POLŁódź34.00%15.0
POLRokietnica34.00%15.0
POLBrzeszcze34.00%15.0
POLBydgoszcz33.67%15.0
POLŁódź33.67%15.0
POLJaworzno33.67%15.0
POLWarszawa33.67%15.0
POLŻnin33.67%15.0
POLГданьск33.00%15.0
POLSosnowiec32.33%15.0
POLWałbrzych32.00%15.0
POLŁódź32.00%15.0
POLJaworzno31.00%15.0
POLJanowiec Wielkopolski13.33%15.0
POLПознань12.33%15.0
POLПознань11.33%15.0
POLЛюблин11.33%15.0
POLKielce11.33%15.0
POLŁódź11.33%15.0
POLRękoraj11.33%15.0
POLKobierzyce10.33%15.0
POLГданьск10.33%15.0
POLBrzeszcze10.33%15.0
POLŁódź9.33%15.0
POLKatowice9.33%15.0
POLBydgoszcz9.33%15.0
POLRękoraj8.33%15.0
POLWałbrzych8.33%15.0
POLГданьск8.33%15.0
POLKielce8.33%15.0
POLPiechcin8.33%15.0
POLStarogard Gdański7.00%15.0
POLŁódź7.00%15.0
POLГданьск7.00%15.0
POLПознань7.00%15.0
POLTomaszów Mazowiecki5.33%15.0
POLCiasne5.33%15.0
POLBydgoszcz5.33%15.0
POLKielce5.33%15.0
POLŁódź3.67%15.0
POLKielce3.67%15.0
POLBydgoszcz2.00%15.0
POLSłupsk0.00%15.0