Відкритий Чемпіонат Львівської Області Снукер 6 RED чоловіки жінки. Львів, Snooker Lviv • 20-21 апреля 2019

Дисциплина
Снукер
Категория
Региональный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Львів, Snooker Lviv
вул. Кульпарківська, 230
Начало
20-04-2019 08:00
Окончание
21-04-2019

 

1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту у Львові та області, виявлення найсильніших спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів Львова на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація). Генеральний партнер змагань: Більярдний клуб «SNOOKER LVIV»

Онлайн трансляції:Канал FSBU Lviv youtube

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

Головний суддя змагань: Семко Юрій

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов’язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

Контактні телефони: 097 0-147-147

                              07-34-34-34-77

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени.

4. Правила

Змагання проводяться у відповідності з правилами IBSF (International Billiard & Snooker Federation) та WPBSA (World Professional Billiards and Snooker Association),  з деякими доповненнями

Доповнення до правил:

  1.  «Фол» та «промах» (англ. foul and miss) - змусити суперника повторити удар з відновленої позиції можливо не більше 5 разів.
  2. Після 4-го поспіль «фол» та «промах», суддя (суперник) повинен попередити порушника, що, якщо ще раз буде «фол», то у його суперника будуть наступні можливості:
    1. грати самому з тієї позиції, яка виявиться на столі
    2. попросити свого супротивника грати з тієї позиції, яка виявиться на столі
    3. встановити биток в будь-яке місце на столі і грати з цієї позиції, але ця можливість не може бути обрана, якщо у фреймі така ситуація, що вже кому-небудь потрібен «снукер»
  3. Гравець не може ставити «снукер» за прицільний шар. 
  4. При відсутності судді, його функції виконує суперник по зустрічі *.

 

5. Формат проведення змагань

Змагання проводяться в 2 етапи:

1. Кваліфікаційний етап.

2. Основний етап (плей-офф)

5.1. Кваліфікаційний етап

В кваліфікаційному етапі турніру приймають участь усі гравці.

Кваліфікаційний етап відбувається за груповою системою або за системою сітки до двох поразок на розсуд Суддівської колегії змагань.

Зустрічі проходять з 5 фреймів до 3 перемог

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру

Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується технічна перемога в матчі.

Технічна перемога

матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0

матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0

і т.д.

5.2. Основний етап

1/4 фіналу – з 7-ми фреймів до 4-х перемог.

1/2 фіналу – з 7-ми фреймів до 4-х перемог.

Фінал – з 9-ти фреймів до 5-х перемог.

Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

6. Заявки

Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, або безпосередньо перед турніром до 10:45 20.04.2019 року.

7. Форма одягу

Для спортсменів форма одягу клас А(Туфлі,брюки однотонні,сорочка однотонна,жилет.З 1/4 метелиу обов'язково. Зовнішній вигляд спортсмена має бути охайним.

8. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

для чоловіків - 400 грн.

для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років включно) - 200 грн.

9. Програма змагань

20  квітня 2019 р.

10.00 – 10.45 очна реєстрація.

11.00 – 19.00 урочисте відкриття і початок змагань.

10. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

Призовий фонд формується з 80% благодійних внесків учасників змагань.

Розподіл призового фонду залежить від кількості учасників змагань.

Розподіл призового фонду у випадку участі 4-х та менше гравців:

1 місце — 100 %

Розподіл призового фонду у випадку участі 5-10 гравців:

1 місце — 60 %

2 місце — 40 %

Розподіл призового фонду у випадку участі 11-24 гравців:

1 місце — 34 %

2 місце — 26 %

3-4 місце — по 20 %

Розподіл призового фонду у випадку участі 24-х та більше гравців:

1 місце — 24 %

2 місце — 18 %

3-4 місце — по 13 %

5-8 місце — по 8 %

11. Місце проведення змагань

БК «Snooker Lviv»

м. Львів, вул. Кульпарківська, 230

тел. 097 0 147 147

12. Розміщення

Готель Гелікон

www.booking.com

Список участников

1UKRЛьвов1978A20
2UKRЛьвов2006D4
3UKRЛьвов2007D7
4UKRЧервоноград1982C8
5UKRЛьвов1965E5
6UKRЛьвов1986C3
7LATRīga2005D17
8UKRЛьвов1985D14
9UKRЛьвов1981C13
10UKRЛьвів1989E15
11UKRУкраинаA10
12UKRЛьвів1995B9
13UKRЛьвов1991КМСA11
14UKRЛьвов1983B12
15UKRЛьвів1995КМСB2
16UKRЛьвов1985C18
17UKRЛьвів1959A1
18UKRЛьвов1973B19
19UKRЛьвів1987E6
20UKRЛьвів1973E16

Финал

1551

Полуфинал

1441
1340

1/4 финала

1213
1130
1030
930

Первый тур

713
231

Группа E

603
530
423
331
231
132

Группа D

623
532
431
330
230
131

Группа C

623
530
423
330
230
130

Группа B

613
531
430
332
203
130

Группа A

603
530
430
330
203
130

Группа A

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRАгаджанов Чингиз×0 : 30 : 30 : 3-30-94
2UKRЛевицький Вадим3 : 0×3 : 00 : 321632
3UKRПолидович Марьян3 : 00 : 3×0 : 31-13-33
4UKRТригг Алан3 : 03 : 03 : 0×33991

Группа B

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRМарченко Евгений×3 : 10 : 33 : 021622
2UKRСамсонов Виталий1 : 3×2 : 33 : 01-1603
3UKRСемко Юрій3 : 03 : 2×3 : 133961
4UKRТригуб Владимир0 : 30 : 31 : 3×-31-84

Группа C

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRГусар Роман×0 : 33 : 22 : 31-15-33
2UKRИвасив Андрей3 : 0×3 : 03 : 033991
3UKRКозак Артем2 : 30 : 3×0 : 3-32-74
4UKRСоломенчук Павел3 : 20 : 33 : 0×21612

Группа D

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRБайдала Кирилл×3 : 13 : 23 : 033961
2UKRВолошинов Данил1 : 3×3 : 13 : 221712
3LATКалнинш Филипп2 : 31 : 3×3 : 01-1603
4UKRКатрук Михаил0 : 32 : 30 : 3×-32-74

Группа E

1234+mΔm+fΔfМесто
1UKRДелятинський Степан×3 : 13 : 23 : 033961
2UKRКрасильников Олег1 : 3×0 : 31 : 3-32-74
3UKRФедевич Виталий2 : 33 : 0×2 : 31-1713
4UKRХарлов Валентин0 : 33 : 13 : 2×21602
#1
Место 9
#2
3
1
Место 9
#3
Место 9
#4
Место 9
#5
Место 9
#6
Место 9
#7
1
3
Место 9
#8
Место 9
#9
3
0
Место 5
#10
3
0
Место 5
#11
3
0
Место 5
#12
1
3
Место 5
#13
4
0
Полуфинал
#14
4
1
Полуфинал
#15
5
1
Финал

Итоговый протокол

Место 1

UKRЛьвів195998.33%14.0

Место 2

UKRЛьвів1995КМС77.00%10.0

Место 3-4

UKRЛьвов198677.33%7.0
UKRЛьвов200674.33%7.0

Место 5-8

UKRЛьвов196570.00%5.0
UKRЛьвов200757.33%5.0
UKRЛьвів199557.33%5.0
UKRУкраина50.00%5.0

Место 9-10

UKRЛьвов198548.67%4.0
UKRЛьвів197347.67%4.0

Место 11-15

UKRЛьвів198739.67%3.0
LATRīga200538.67%3.0
UKRЛьвов198338.67%3.0
UKRЧервоноград198234.67%3.0
UKRЛьвов1991КМС33.00%3.0

Место 16-20

UKRЛьвов19856.00%2.0
UKRЛьвов19816.00%2.0
UKRЛьвів19896.00%2.0
UKRЛьвов19733.33%2.0
UKRЛьвов19780.00%2.0