Сетка. Видео

«Кубок Полісся»

з більярдного спорту

«Комбінована піраміда» (зі змінами)

серед сеньйорів - 2021.

  

 

 

1. Термін та місце проведення

 

Турнір з більярдного спорту «Комбінована піраміда» (зі змінами) серед сеньйорів-2021 проходитиме з 03 липня по 06 липня 2021 року у м. Житомир, БК «ДОДО» (6 столів «Buffalo»), за адресою: проспект Незалежності, 13.

 

2. Керівництво турніром

 

Керівництво турніром здійснює Оргкомітет. Головний суддя турніру- Мартинюк Ігор (міжнародна категорія, м. Хмельницький) ,тел.: +380677314735.

 

3. Учасники турніру.

 

Всі бажаючі 1981 року народження та старші. За згодою з Оргкомітетом будуть допущені спортсмени молодші за віком, рівень гри яких не досягає КМС та вище.

 

4. Умови проведення.

 

4.1. Турнір проводиться за правилами комбінованої піраміди зі змінами.

В основу покладені діючі офіційні правила з комбінованої піраміди з наступними змінами: а) після зіграного свояка кулю знімає суперник б) після штрафу куля виставляється з полки на стіл в) гра заказна за правилом – «куля-луза».

 

4.2. Реєстрація на турнір починається з часу публікації положення на сайтах-партнерах та закінчується 01 липня о 12:00. Після цього протягом двох годин буде проведене жеребкування та складено розклад кваліфікаційних зустрічей. Оплата стартового внеску на картку організаторів: 5375 4141 2002 0721, Моно-Банк, Маскулова Олена Вікторівна. (Після оплати внеска повідомити Головного суддю).

 

4.3. Кваліфікаційні зустрічі відбуваються 03 липня-04 липня (субота-неділя). Всі учасники будуть розбиті на групи по 4 (5 – у крайньому випадку) гравців. При цьому одна половина проводить кваліфікаційні зустрічі у субботу 03.07.2021р., інша – у неділю, 04.07.2021р.

Увага: гравці, що не пройдуть кваліфікацію у суботу, матимуть змогу в разі бажання та при сплаті повторного внеску й наявності вільних місць в групах, повторно зіграти у неділю.

 

В групах гра відбувається за коловою системою. Зустрічі до 3-х перемог. В плей-оф виходять по два кращих (три – з груп по 5 гравців). Місця в групах розподіляються за наступними критеріями: кількість перемог, різниця виграних і програних партій, особисті зустрічі,.

 

4.4. З гравців, що пройшли кваліфікацію, формується сітка плей-оф. Гравці, які вийшли до другого етапу отримують індивідуальний посів, який залежить від результатів їхнього виступу у кваліфікації і визначається такими критеріями і в такій послідовності: місце, зайняте в групі, кількість перемог. різниця виграних і програних партій.

 

5 липня – 1/16-1/8-1/4 фіналу.

 

6 липня – 1/2 фіналу, фінал.


5. Форма одягу.

 

Форма одягу – літня парадна: сорочка/поло, брюки, жилет (за бажанням). Гравці, вдягнені не по формі, до участі в турнірі допущені не будуть.

 

 

6. Умови прийому учасників та фінансування.

 

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

 

7. Відповідальність учасників турніру.

 

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

 

Запізнення на гру, більш ніж 5 хвилин – поразка в партії, на 15 хвилин – поразка в зустрічі.

 

Вживання нецензурної лайки під час гри після – після двох попереджень зараховується поразка у зустрічі.

 

Неявка на нагородження – не виплачуються призові.

 

Образи діями чи словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів під час, або після гри в місці проведення турнір, невиконання рішень суддівської колегії – поразка в зустрічі або дискваліфікація з турніру без повернення вступного внеску.

 

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

 

Благодійний внесок становить 1 000 (одна тисяча) гривень.

Призовий фонд складає 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

 

1 – 16 000 (шістнадцять тисяч) гривень

 

2 – 10 000 (десять тисяч) гривень

 

3-4 – по 6 000 (шість тисяч) гривень

 

5-8 – по 3 000 (три тисячі) гривень.

 

9. Інформаційна підтримка.

 

Інформаційну підтримку турніру забезпечує український більярдний портал https://duplet.news/ .

 

 

10.Поселення учасників

 

 

Готель «DODO», пр.-кт Незалежності, 13.

Тел.: +380503201647.

(при поселенні вказати обов’язково, що Ви є учасником Турніру).