Кубок України Снукер, ІІ етап, чоловіки, жінки Киев, Лидер • 16-19 марта 2018

Федерация спортивного бильярда Украины
Дисциплина
Снукер
Категория
Национальный
Тип
Индивидуальный
Место проведения
Киев, Лидер
ул. Семена Скляренко, 5
Начало
16 марта 2018 07:00
Окончание
19 марта 2018
Рейтинг
2-й етап Кубку України серед чоловіків та жінок зі снукеру
16-19 березня 2018 року, м. Київ



1. Мета та завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2018 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:
Головний суддя змагань –   Ковтун І.В.


3. Учасники змагань

До участі у змаганнях допускаються спортсмени по заявкам від обласних осередків Федерації, які включать спортсменів, що представляють  інші громадські організації  фізкультурно-оздоровчої  та спортивної спрямованості за результатами регіональних рейтингових змагань.

4. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.


5. Формат проведення змагань

Змагання проводяться в 2 етапи:
1. Кваліфікація (груповий етап або сітка “double elimination” до 2-х поразок)
2. Основний етап (плей-офф)

1. Кваліфікація
Зустрічі  проходять з 3 фреймів до 2 перемог

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з будь-яких причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується технічна перемога в матчі.

Технічна перемога
матчі до 2-ох перемог - 2-0 з рахунком 50-0, 50-0
матчі до 3-ох перемог - 3-0 з рахунком 50-0, 50-0, 50-0
і т.д.

2. Основний етап
В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.

Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).
1/8 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/4 фіналу        –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
1/2 фіналу   –   з 5-ти фреймів до 3-х перемог.
Фінал           –   з 7-ти фреймів до 4-х перемог.
Формат турніру та матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

6. Заявки

Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).
У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді змагань (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.
У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
- Прізвище, Ім’я спортсмена;
- Дата народження спортсмена;
- область (місто) України, яку представляє спортсмен;
- спортивне звання спортсмена;
- найвищий брейк на тренуванні;
- найвищий брейк на змаганнях;
- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
- ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).
Реєстрація на змагання закінчується 16 березня 2018 року об 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, проводить жеребкування і формує турнірну сітку.
Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

7. Форма одягу

Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет.
Для спортсменів, які грають в плей-офф краватка-метелик обов’язково

8. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:
для чоловіків - 500 грн.
для жінок, юнаків до 14 років, ветеранів (від 50 років) - 300 грн.


9. Програма змагань

16 березня 2017 р.
День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

17 лютого 2017 р.
10.00 – 10.15 організаційні питання
10.30 – 20.00 кваліфікація,плей-офф.


18 лютого 2017 р.
10.00 – 18.00 плей-офф

19 лютого 2017 р.
10.00 – 18.00  півфінали та фінал

10. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
Призовий фонд формується:
10000 грн. + 70% благодійних внесків учасників змагань.
Розподіл призового фонду
1 місце — 35%
2 місце — 20 %
3-4 місце — по 10 %
5-8 місце — по 5%
Найвищий брейк — 5%


11. Місце проведення змагань

БК «Лідер»
м. Київ, вул.Скляренко 5

12. Розміщення
www.booking.com

Список участников

1Киев2002B23
2Киев1985A9
3Киев1965C22
4Украина19775
5Кропивницкий20102D20
6Киев1981МС7
7Львов1984A24
8Обухов1961D12
9Червоноград1998МС1
10Харьков1996КМСA25
11Днепр1973B26
12Киев19902
13Червоноград1975B18
14Днепр20046
15Хмельницкий1983МСC11
16Киев1983МСD21
17Хмельницкий1981A17
18Киев1990КМС4
19Киев1978МС3
20Киев2007D13
21Червоноград1961B15
22Киев19888
23Днепр1988C27
24Киев20002C19
25Богуслав1959B10
26Винница1992D28
27Харьков1998КМСC14
28Киев1990A16

Финал

1540

Полуфинал

1423
1330

1/4 финала

1213
1130
1023
931

Первый тур

832
703
623
531
432
303
232
130

Группа D

1020
902
802
720
602
502
402
320
202
120

Группа C

1012
920
802
720
612
520
421
320
220
120

Группа B

1002
920
812
720
620
520
420
320
220
120

Группа A

1002
912
802
712
612
521
420
312
220
102

Группа A

12345+mΔm+fΔfМесто
1Аль-Кармали Мохаммед×2 : 11 : 21 : 20 : 21-24-34
2Бучинский Андрей1 : 2×0 : 20 : 20 : 2-41-75
3Галушко Олег2 : 12 : 0×2 : 11 : 232732
4Макарский Иван2 : 12 : 01 : 2×0 : 220503
5Шульга Андрей2 : 02 : 02 : 12 : 0×44871

Группа B

12345+mΔm+fΔfМесто
1Алсари Абулла×0 : 20 : 20 : 20 : 2-40-85
2Думинский Андрей2 : 0×0 : 22 : 00 : 220403
3Иванив Виталий2 : 02 : 0×1 : 20 : 220512
4Петрусь Степан2 : 00 : 22 : 1×0 : 2204-14
5Тригг Алан2 : 02 : 02 : 02 : 0×44881

Группа C

12345+mΔm+fΔfМесто
1Басистый Владимир×0 : 20 : 21 : 21 : 2-42-65
2Колижук Максим2 : 0×2 : 02 : 02 : 044881
3Радзивилл Александр2 : 00 : 2×2 : 12 : 032632
4Синокоп Антон2 : 10 : 21 : 2×0 : 21-23-44
5Шугалей Богдан2 : 10 : 20 : 22 : 0×204-13

Группа D

12345+mΔm+fΔfМесто
1Бойко Артем×0 : 20 : 20 : 20 : 2-40-85
2Васьковский Олег2 : 0×0 : 22 : 02 : 032642
3Корягин Вадим2 : 02 : 0×2 : 02 : 044881
4Петрунько Георгий2 : 00 : 20 : 2×2 : 020403
5Химич Владислав2 : 00 : 20 : 20 : 2×1-22-44
#1
3
0
Место 9
#2
3
2
Место 9
#3
0
3
Место 9
#4
3
2
Место 9
#5
3
1
Место 9
#6
2
3
Место 9
#7
0
3
Место 9
#8
3
2
Место 9
#9
3
1
Место 5
#10
2
3
Место 5
#11
3
0
Место 5
#12
1
3
Место 5
#13
3
0
Полуфинал
#14
2
3
Полуфинал
#15
4
0
Финал

Итоговый протокол

Место 1

Червоноград1998МС97.33%1000.0

Место 2

Харьков1996КМС68.33%500.0

Место 3-4

Обухов196166.33%263.0
Киев1978МС66.00%263.0

Место 5-8

Богуслав195982.00%146.0
Киев199080.67%146.0
Киев1983МС78.67%146.0
Днепр200445.67%146.0

Место 9-16

Хмельницкий1983МС78.67%86.0
Днепр198857.67%86.0
Червоноград197540.33%86.0
Киев199013.33%43.0
Киев1990КМС13.33%43.0
Киев198813.33%43.0
Украина19770.00%43.0
Киев1981МС0.00%43.0

Место 17-20

Днепр197350.00%54.0
Хмельницкий198150.00%54.0
Киев200750.00%54.0
Харьков1998КМС48.00%54.0

Место 21-24

Червоноград196148.00%36.0
Киев198528.67%36.0
Киев2000226.67%36.0
Винница199225.00%36.0

Место 25-28

Киев19656.67%21.0
Львов19843.67%21.0
Киев20020.00%21.0
Кропивницкий201020.00%21.0