Українська (UK)
Українська (UK)
Русский (RU)
English (EN)
Головна
Турніри
Казахстан
Україна
Київ
Дніпро
Кривий Ріг
Харків
Хмельницкий
Новини
Блоги
Галереї
YouTube
Google Photos
Федерації
Клуби
Правила
Піраміда
Пул
Снукер
Контакти
≡
Головна
Турніри
- Казахстан
- Україна
Новини
Блоги
Галереї
- YouTube
- Google Photos
Федерації
Клуби
Правила
- Піраміда
- Пул
- Снукер
Контакти
Головна
►
Турниры
Календарь международных и национальных турниров на 2024-й год
Грудень
13-17
.12
To be announced
КУБОК УКРАЇНИ "GGPOKER OPEN" 2024 - ФІНАЛ
2-8
.12
To be announced
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Пул 14+1, 10, 8, 9"
Листопад
22-26
.11
Чернівці
,
Вірус
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Динамічна піраміда"
17.11
Vilnius
,
Uptown Billiards
B Lyga
8-9
.11
Tallinn
,
Hill-Hill
MEZZ CUP BALTIC POOL TOUR
8-10
.11
Tallinn
,
Hill-Hill
Mezz Cues Baltic pool tour - Grand final
7-10
.11
To be announced
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда з продовженням"
Жовтень
26-27
.10
Panevėžys
,
FG Club BILLIARDS
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą
25-27
.10
Łódź
,
Strefa - billiard and dart
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR
18-20
.10
Тернопіль
,
Абриколь
Кубок України (фінал) серед чоловіків та жінок "Пул-9"
18-20
.10
Vilnius
,
Uptown Billiards
Mezz Cues Baltic pool tour - stage IV
12-13
.10
Pardubice
,
Maple Pool Club
Dynamic Billard Best of the East
11.10
Pardubice
,
Maple Pool Club
Eastern-Nordic Cup
6.10
Łódź
,
Frame
Mak Marketing Junior Tour (4)
4-8
.10
To be announced
Кубок України "GGPOKER OPEN" - ІІІ етап, серед чоловіків та жінок
Вересень
28-29
.09
Батуми
,
Пирамида
Ajara Cup
28-29
.09
Vilnius
,
Uptown Billiards
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą
27-30
.09
To be announced
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер"
15.09
Łódź
,
Frame
Mak Marketing Junior Tour (3)
13-14
.09
Rīga
,
NB Saharova
MEZZ CUP BALTIC POOL TOUR
13-15
.09
Riga
,
BAMS Pool House
Mezz Cues Baltic pool tour - stage III
8.09
Vilnius
,
Uptown Billiards
B Lyga
6-10
.09
To be announced
Чемпіонат України серед команд (парний, парний мікст) чоловіки, жінки "Вільна піраміда"
6-8
.09
Łódź
,
Strefa - billiard and dart
EEBC CHAMPIONSHIPS - GOLDEN CUP
Серпень
31-1
.08
Gdańsk
,
Green Club
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR
22-25
.08
Хмельницький
,
Б-8
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"
19-24
.08
Sinaia
,
TBA
EEBC Summer Conference
17-18
.08
To be announced
Dynamic Billard Best of the East
16-18
.08
Львів
,
Zovex
Кубок України (фінал) серед чоловіків та жінок "Пул-8"
2-5
.08
To be announced
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків, дівчат, молоді "Снукер"
Липень
27-28
.07
Kielce
,
Kieleckie Centrum Bilardowe
Dynamic Billard Best of the East
26.07
Kielce
,
Kieleckie Centrum Bilardowe
EEBC Junior Cup
25-28
.07
Kielce
,
GRAND HOTEL
WCBS Championship
23-30
.07
Podcertrek
,
TBA
EPBF Dynamic Billard European Pool Championships U17 - U19 - Girls
6-16
.07
Podcertrek
,
TBA
EPBF Dynamic Billard European Pool Championships M-W-U23 & WHC Athletes
4-5
.07
Pardubice
,
Zimní stadion Pardubice
EEBC Junior Cup
4-7
.07
Pardubice
,
Zimní stadion Pardubice
Pardubice Open
Червень
26-30
.06
To be announced
Чемпіонат України серед юніорів та дівчат "Пул 14+1, 10, 8, 9"
14-15
.06
Łódź
,
Strefa - billiard and dart
International Polish Amateur Championship
14-18
.06
To be announced
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда"
6-9
.06
Ізмаїл
,
Більярдна РТО
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда"
Травень
26.05
Łódź
,
Frame
Mak Marketing Junior Tour (2)
24-28
.05
Львів
,
Zovex
Кубок України "GGPOKER OPEN" - ІІ етап, серед чоловіків та жінок
18-19
.05
Kielce
,
Kieleckie Centrum Bilardowe
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR
18-19
.05
Kaunas
,
Arena Billiards
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą
17-20
.05
To be announced
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер 6red"
17-20
.05
To be announced
Чемпіонат України серед команд (парний) чоловіки, жінки "Снукер"
11-12
.05
Senica
,
Sport Klub Oko
EEBC Junior Championship
10-11
.05
Klaipėda
,
BlackBall
MEZZ CUP BALTIC POOL TOUR
10-12
.05
Klaipėda
,
BlackBall
Mezz Cues Baltic pool tour - stage II
4-5
.05
Vilnius
,
Cue Club | KN
Lietuvos snukerio čempionatas 2024
Квітень
27-28
.04
Klaipėda
,
BlackBall
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą
26-27
.04
Tbilisi
,
Вilliard Academy
Tbilisi Open 9-Ball
20-21
.04
Vilnius
,
Cue Club | KN
KN taurė 2024
20-21
.04
Vilnius
,
Cue Club | KN
KN taurė 2024
20-21
.04
Alytus
,
Club9
LABDARINGAS PULO TURNYRAS "Į PERGALĘ SU MISIJA!" KVALIFIKACIJA (AUTIZMO PARAMOS FONDAS “POKYČIŲ AMBASADA”)
18-21
.04
Київ
,
Авіатор
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда"
13.04
Vilnius
,
Uptown Billiards
Lietuvos Mėgėjų Čempionatas 2024
7.04
Vilnius
,
Uptown Billiards
B Lyga
6-7
.04
To be announced
Federal Cup
6-7
.04
Ketrzyn
,
BCB MOSiR
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR
5-7
.04
Червоноград
,
Імперія
Кубок України серед сеньйорів "Снукер"
5-7
.04
Київ
,
НУФВСУ
Кубок України (фінал) серед чоловіків та жінок "Пул-10"
Березень
30-31
.03
Riga
,
A1 HOTEL
BSL 2024 – 6 RED MASTERS CUP ( 40+ )
24.03
Łódź
,
Frame
Mak Marketing Junior Tour (1)
23-27
.03
Київ
,
Buffalo
Кубок України 2024 "GGPOKER OPEN" - І етап, серед чоловіків та жінок
22-23
.03
Tallinn
,
Hill-Hill
MEZZ CUP BALTIC POOL TOUR
22-24
.03
Tallinn
,
Hill-Hill
Mezz Cues Baltic pool tour - stage I
17.03
Vilnius
,
Uptown Billiards
B Lyga
16.03
Vilnius
,
Uptown Billiards
Pakartotinė Atranka į Europos čempionatą - PATII ir Round Robin
16-17
.03
Sigulda
,
8ball crew
Siguldas Kaus Pool9!
14-17
.03
Kielce
,
GRAND HOTEL
POLISH DYNAMIC BILLARD 10-BALL OPEN - WPA Ranking Event
14.03
Kielce
,
GRAND HOTEL
STAGE 1 - POLISH DYNAMIC BILLARD 10-BALL OPEN
13-14
.03
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (11. turnīrs)
11-23
.03
Sarajevo
,
TBA
EBSA European U16, U18, U21 & Men Snooker Championships
9-10
.03
Kaunas
,
Arena Billiards
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą - Aveiro Taurei laimėti
6.03
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (10. turnīrs)
2-3
.03
Bratislava
,
Lavos
Dynamic Billard Best of the East
2.03
Bratislava
,
Galaxia
Qualificatin Event for the Polish Dynamic Billard 10-Ball Open
2-3
.03
Vilnius
,
Cue Club | KN
Vilniaus miesto taurė 2024
2-3
.03
Vilnius
,
Brooklyn
Lietuvos Dinaminės piramidės čempionatas 2024
Лютий
28.02
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (9. turnīrs)
25.02
Riga
,
SNOOKER AKADĒMIJA
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 6-RED SNŪKERĀ 2024 - U18
24-26
.02
Київ
,
Лідер
Кубок України (фінал) серед чоловіків та жінок "Снукер"
24-25
.02
Riga
,
BAMS Pool House
Rīgas čempionāts "Rīgas Kauss POOL14"
21-22
.02
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (8. turnīrs)
17.02
Біла Церква
,
Імперіал
Сеньйорська ліга України. Кубок БК "Імперіал" - 2024. Субота
17-18
.02
Riga
,
A1 HOTEL
LATVIJAS KAUSS SNŪKERĀ 2024
17.02
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS POOL9 iesācēju turnīrs 2024
16.02
Біла Церква
,
Імперіал
Сеньйорська ліга України. Кубок БК "Імперіал" - 2024. П'ятниця
15-18
.02
Tallinn
,
Kalevi sporto arena
Euroturas - Dynamic Billiard Estonian Open - Men&Women
14-15
.02
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (7. turnīrs)
14-16
.02
Алматы
,
Бастау
Чемпионат Республики Казахстан по "Комбинированной пирамиде" среди мужчин
14-16
.02
Алматы
,
Бастау
Чемпионат Республики Казахстан по "Комбинированной пирамиде" среди женщин
12-13
.02
Алматы
,
Бастау
Квалификация к Чемпионату Республики Казахстан по "Комбинированной пирамиде" среди мужчин
11.02
Мінськ
,
Арена
Турнир по китайскому пулу №2
11.02
Kaunas
,
ENTRY
LPF Lietuvos komandinis čempionatas 2024
10-11
.02
Riga
,
BAMS Pool House
Latvijas Kauss POOL9
9-11
.02
Київ
,
НУФВСУ
Кубок України (фінал) серед чоловіків "Пул-14+1"
9-11
.02
Київ
,
НУФВСУ
Кубок України 2024 (фінал) серед жінок "Пул-14+1"
7-8
.02
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (6. turnīrs)
4.02
Vilnius
,
Uptown Billiards
Labdaringas pulo turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! (Rimanto Kaukėno paramos fondas)
3-4
.02
Vilnius
,
Cue Club | KN
Lithuanian Masters 2024
3-11
.02
Golem
,
Grand Blue Fafa Resort Rruga Kompleksit
WSF Snooker Championship
2-6
.02
Вінниця
,
Камелот
Чемпіонат України 2024 серед чоловіків "Комбінована піраміда"
2-6
.02
Вінниця
,
Камелот
Чемпіонат України 2024 серед жінок "Комбінована піраміда"
Січень
31-1
.01
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (5. turnīrs)
29-2
.01
Golem
,
Grand Blue Fafa Resort Rruga Kompleksit
WSF Snooker Junior Championship
28.01
Łódź
,
Strefa - billiard and dart
Turniej MAB Drugie Życie
28.01
Vilnius
,
Uptown Billiards
B Lyga
27.01
Łódź
,
Strefa - billiard and dart
Turniej kwalifikacyjny do zawodów Puchаru Świata -Polish Dynamic Billard 10-Ball Open
27-28
.01
Łódź
,
Strefa - billiard and dart
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR
27-28
.01
Riga
,
BAMS Pool House
Latvijas Kauss POOL10
25-28
.01
Кременчук
,
Бінго
Кубок України серед юніорів, юнаків та дівчат з Вільної піраміди 2024
25-28
.01
Кременчук
,
Бінго
Чемпіонат України серед команд (парний) юніори, юнаки, дівчата "Вільна піраміда"
24-25
.01
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga 4. turnīrs
20.01
Vilnius
,
KN
Kvalifikacija į Lithuanian masters 2024
20-21
.01
Vilnius
,
Brooklyn
Kombinuotos piramidės Lietuvos čempionatas 2024
19-22
.01
Рівне
,
Піраміда
Кубок України 2024 - сеньйорська ліга України ЧаРівне Оупен
17.01
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (3. turnīrs)
16-19
.01
Алматы
,
Бастау
Кубок Республики Казахстан по "Комбинированной пирамиде"
13-14
.01
Riga
,
BAMS Pool House
Latvijas Kauss POOL8
13-14
.01
Vilnius
,
Uptown Billiards
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą - I Etapas
12-14
.01
Тернопіль
,
Абриколь
Кубок України - Кубок БК "Абриколь", серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда"
11-12
.01
Алматы
,
Бастау
Чемпионат Республики Казахстан среди юниоров по "Свободной пирамиде"
10-11
.01
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (2. turnīrs)
6-7
.01
Vilnius
,
Cue Club | KN
Lietuvos snukerio čempionatas 40+
6-7
.01
Москва
,
БАЗА
23-й Кубок Кибзуна. Турнир с форой
3.01
Riga
,
BAMS Pool House
BAMS biljarda amatieru līga (1. turnīrs)
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Найближчі
Весь рік
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Піраміда
Пул
Снукер
Карамболь
Все_огранизации
Baltic Pool League
Baltic Snooker League
East European Billiard Council
European Billiards & Snooker Association
European Pocket Billiard Federation
Latvian Pool federation
Latvijas Republikas Biljarda Federācija
Lietuvos Pulo Federacija
Lietuvos biliardo federacija
Snooker.BY - снукер в Беларуси
WorldSnooker
Бильярдный Конгресс - Billiard.su
Федерация бильярдного спорта Республики Казахстан
Федерація спортивного більярду України