Турниры 2019

7-8 декабря 2019 • Снукер • Вильнюс, Cue Club | KN

BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - GRAND FINAL | VILNIUS

15-16 ноября 2019 • Пул 9 • Тернополь, Абриколь

Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул-9" - фінал

11-16 ноября 2019 • Свободная пирамида • Минск, Европа

Первенство мира 2019 «Свободная пирамида», юниоры, юниорки с 16 до 19 лет

2-3 ноября 2019 • Снукер • Riga, NB (Slokas)

BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 4 | RIGA

24-29 октября 2019 • Пирамида - многоборье • Полтава, КСБ ПолтНТУ

Кубок України серед школярів з більярдного спорту "Триборство"

14-19 октября 2019 • Свободная пирамида • Москва, Принц. Теплый стан.

Финал кубка Мира 2019 «Свободная пирамида»

10-13 октября 2019 • Свободная пирамида • Черновцы, Вірус

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Вільна Піраміда"

3-7 октября 2019 • Комбинированная пирамида • Батуми, Пирамида

МЕЖДУНАРОДНЫЙ ТУРНИР “КУБОК ДРУЖБЫ”

28-29 сентября 2019 • Снукер • Санкт-Петербург, PLAYPOOL

BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 3 | ST.PETERSBURG

27-29 сентября 2019 • Снукер • Львів, Snooker Lviv

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер"

26-29 сентября 2019 • Московская пирамида • Винница, ТРЦ Анастасия

Кубок БК «Анастасія» +20000 грн.

25-27 сентября 2019 • Снукер • Львів, Snooker Lviv

Чемпіонат України серед чоловіків masters (40+) зі Снукеру

21-22 сентября 2019 • Комбинированная пирамида • Дунаевцы, Снайпер

Кубок мэра г. Дунаевцы по Комбинированной пирамиде среди мужчин, женщин и юниоров

21-22 сентября 2019 • Пул • Petrich, Balkan Billiard Centre

Dynamic Billard Best of the East – Petrich, Bulgaria

16-21 сентября 2019 • Пирамида, Пул • Москва, Лужники. Малая Арена

Кубок Мира. XIV турнир по бильярдному спорту «Кубок Кремля».

6-10 сентября 2019 • Комбінована піраміда • Львів, Zovex

Кубок України серед чоловіків та жінок "Комбінована піраміда"

22-26 августа 2019 • Динамічна піраміда • Винница, Элит-профи

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Динамічна піраміда"

17-19 августа 2019 • Pool • Bratislava, Lavos

Dynamic Billard Best of the East – Bratislava, Slovakia

7-14 августа 2019 • Свободная пирамида • Чолпон-Ата, ФОК "Газпром"

Чемпионат Мира 2019 "Свободная пирамида"

3-5 августа 2019 • Снукер • Львів, Snooker Lviv

BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 2 | LVIV

31 июля - 3 августа 2019 • Снукер • Львів, Snooker Lviv

Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - ІІІ етап

28 июля 2019 • Свободная пирамида • Харьков, Вертикаль

Прощай, любимый город!

17 июля 2019 • Свободная пирамида • Киев, WeekEnd

Відбір на Чемпіонат Світу "Вільна піраміда"

12-14 июля 2019 • Пул 14+1 • Киев, Бинго

Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул 14+1"

4-6 июля 2019 • Свободная пирамида • Хмельницкий, Б-8

Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"

4-7 июля 2019 • Пул • Pardubice, ?

EEBC Junior Cup – Czech Republic

4-7 июля 2019 • Пул • Pardubice, ?

Pardubice Open 2019

14-16 июня 2019 • Пул 9 • Киев, Школа Бильярда

Кубок України серед жінок "Пул-9" - ІІ етап

10-15 июня 2019 • Свободная пирамида • Москва, Принц. Теплый стан.

Кубок Мира 2019 «Свободная пирамида», 2-й этап. Женщины

9-14 июня 2019 • Пул • Киев, Школа Бильярда

Чемпіонат України 2019 серед юніорів та дівчат "Пул 14+1, 8, 9, 10"

8-9 июня 2019 • Свободная пирамида • Тернополь, Абриколь

Всеукраїнський турнір з більярду "Друзі Петровича" -до 80-річчя Лящука Р.П.

18-19 мая 2019 • Вільна піраміда • Харьков, Вертикаль

Парний чемпіонат Харківської області з вільної піраміди 2019

18-22 апреля 2019 • Пирамида - многоборье • Кропивницкий, Веаtok

Всеукраїнський турнір серед чоловіків та жінок з піраміди (Соло)

13-14 апреля 2019 • Pool • Buchаrest, Sports Bar Mercury

Dynamic Billard Best of the East Romania 9-Ball

16-17 марта 2019 • Пул • Petrich, Balkan Billiard Centre

1st EEBC Junior Championship

8-10 марта 2019 • Пул 10 • Киев, Бинго

Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул 10"

2-3 марта 2019 • Pool • Novi Sad, ?

Dynamic Billard Best of the East – Novi Sad, Serbia

28 февраля - 2 марта 2019 • Динамичная пирамида • Кривой Рог, Империя

Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда"

25 февраля - 3 марта 2019 • Комбинированная пирамида • Ханты Мансийск, Теннисный ЦСП

Чемпионат мира 2019 «Комбинированная пирамида»

22-24 февраля 2019 • Свободная пирамида • Кальпе, Piramida Calpe

COSTA BRAVA CUP

15-16 февраля 2019 • Снукер • Киев, Бинго

Чемпіонат України серед студентів "Снукер"

13-15 февраля 2019 • Пул 9 • Киев, Школа Бильярда

Чемпіонат України серед студентів "Пул-9"

11-14 февраля 2019 • Вільна піраміда • Киев, Авиатор

Чемпіонат України серед студентів "Вільна піраміда"

3-7 февраля 2019 • Комбинированная пирамида • Житомир, Атмосфера

Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Комбінована Піраміда"

1-3 февраля 2019 • Снукер • Львів, Snooker Lviv

Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - І етап

31 января - 2 февраля 2019 • Комбинированная пирамида • Житомир, Атмосфера

Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована Піраміда"

19-21 января 2019 • Снукер • Вильнюс, Cue Club | KN

BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 1 | VILNIUS


Турниры 2018

20-23 декабря 2018 • Пул 9 • Киев, Бинго

Кубок України Пул-9, фінал, чоловіки, жінки

14-17 декабря 2018 • Снукер • Львів, Snooker Lviv

Кубок України Снукер, фінал, чоловіки, жінки

6-10 декабря 2018 • Вільна піраміда • Киев, Авиатор

Кубок України 2018 "Вільна піраміда" чоловіки, жінки

3-6 декабря 2018 • Вільна піраміда • Киев, Авиатор

Кубок України 2018 "Вільна піраміда" юніори, юнаки, дівчата

27 ноября - 2 декабря 2018 • Пул • Киев, Бинго

Чемпіонат України 2018 "Пул 14+1, 8, 9, 10" чоловіки, жінки

17-18 ноября 2018 • Снукер • Riga, NB (Slokas)

BALTIC SNOOKER LEAGUE 2018 - GRAND FINAL RIGA

2-5 ноября 2018 • Снукер • Львів, Snooker Lviv

Чемпіонат України зі снукеру 2018 серед ветеранів 40+

1-4 ноября 2018 • Снукер • Санкт-Петербург, ?

Шаровые молнии 2018

31 октября - 2 ноября 2018 • Пул 9 • Львів, Zovex

Відкритий кубок Львова з пулу серед дітей та юнацтва

31 октября - 2 ноября 2018 • Свободная пирамида • Львів, Zovex

Відкритий кубок Львова з піраміди серед дітей та юнацтва

22-27 октября 2018 • Свободная пирамида • Москва, Принц. Теплый стан.

Кубок Мира 2018 (Финал), мужчины.

20-21 октября 2018 • Снукер • Киев, Бинго

BALTIC SNOOKER LEAGUE 2018 - STAGE 4 KYIV

20-22 октября 2018 • 9-ball • Oradea, Black & White

Dynamic Best of the East - Romania 9-ball

5-7 октября 2018 • Пул 9 • Киев, Бинго

Кубок України Пул-9, ІІІ етап, чоловіки, жінки

29-30 сентября 2018 • Свободная пирамида • Вильнюс, Brooklyn

EEBC Pyramid Tour –Vilnius – Lithuania

27 сентября - 1 октября 2018 • Свободная пирамида • Запорожье, Армада

Чемпіонат України "Вільна піраміда" чоловіки, жінки

Текущие турниры

Прошедшие турниры

Рейтинги 2019

6 сентября 2019 • 83 спортсмена в 7 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пирамиде, юноши

6 сентября 2019 • 42 спортсмена в 7 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пирамиде, юниоры

6 сентября 2019 • 20 спортсменов в 7 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пирамиде, девушки

6 сентября 2019 • 22 спортсмена в 3 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ, юноши 2008 молодше

26 августа 2019 • 262 спортсмена в 9 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пирамиде, мужчины

26 августа 2019 • 31 спортсмен в 8 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пирамиде, женщины

3 августа 2019 • 114 спортсменов в 9 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Снукеру

14 июля 2019 • 48 спортсменов в 11 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пулу, мужчины

14 июля 2019 • 22 спортсмена в 11 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пулу, женщины

12 июня 2019 • 31 спортсмен в 4 турнирах

Текущий рейтинг ФСБУ по Пул, юноши